Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2574. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: hkn345 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 10 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.195
Cevap
1.506
Favori
9.776.522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
36. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    4K ile 1080p aynıdır diye bir şey söylemedim? 24 inch monitörün varsa 4K olması şart değil diyorum. Çünkü farkı görebilmek için gözünü monitörün dibine sokman gerekiyor.

TV’lerde esas önemli olan tepkime hızıdır. 1 ms hadi en azından 5 ms desteklemesi oyunlar için inanılmaz önemlidir. O yüzden mesela 4K TV’m olsa da PS4’de FIFA gibi oyunları Full HD ama 1 ms monitörümde oynarım. PS5’de de aynı şekilde devam edeceğim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Benim senin onun yüzünden diye bir şey yok. Şikayeti eden bir tek ben de değilim. Orda yapılan yanlışın sonunda ceza alınıyorsa ve buna istinaden ceza dönüşü kendi istemi ile konu kitleniyorsa burda hatalı aramamak lazım. Resmen anaokulu seviyesi demene veya iki stres atıyorduk demene ve bunlardan ötürüde heyecan aramana gerek yok, o konuda cihazı iptal olana yardım edişimizi destekleyen herkese bulunduğu itham yüzünden cezayı aldı. Bence bu konuyu uzatmak anlamsız ve boş.

arkadaşa katılıyorum +1

• quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Ps5>ps2>ps4>ps1>ps3

Ps2>Ps4>Ps>Ps3>Ps5

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi komenyus123 -- 30 Ekim 2020; 11:14:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    Sorun olmaz ya donusturucu alacaksin yada PS4 kablosunu kullanacaksin. Bende PS4 guc kablosunun yedegi vardi onu kullanacagim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar bende 17 eylül tarihinde .fr 'den Dijital vers + hd camera + dualsense olarak ön siparişimi geçtim. Sırf ps5 için 55xh9096 aldım haftasonu , üstüne philips hue sistemi çektim . Gelmesi için herşeyi hazırladım sabırsızlıkla bekliyorum :) Bu arada önsipariş konusu neden kilitlendi bilgisi olan var mı ?

• Ardamax kullanıcısına yanıt
    Konu sahibini degistirmek yerine konuyu kilitlemeleri cok sacma olmus. Kargo ve odeme zamani geldiginde muhabbetlerin PS5 ana konusundan yapilmasi bu konuda gereksiz bir kalabalik yaratir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 17 eylülde sipariş vermiştim. Euro kuru o gün 8,81 di. Bugün 9,72 aradan geçen süre 45 gün falan. 466 euro tutmuştu. Aradaki fark 423 tl. Yazık günah ya.

• msty85 kullanıcısına yanıt
    Konu sahibinin isteği üzerine konu kilitlenmiştir.. PS5 Ana konusu üzerinden devam edebilirsiniz.

Konu sahibi istemiş forum yönetimi bu yüzden konuyu kitledi sanırsam.

• komenyus123 kullanıcısına yanıt

fat kasa ps3 'ten daha kotu tasarima sahip bir konsol daha yok  

• Geçtiğimiz yıl piyasaya sürülen Call of Duty: Modern Warfare, sistem gereksinimleri açısından en çok da ihtiyaç duyduğu depolama alanıyla tartışılmıştı. Çünkü kısa bir süre öncesine kadar bu oyun, 250 GB'lik SSD'lere sığmaz hale gelmişti. Call of Duty: Black Ops Cold War'da da bu tartışmalar devam edecek gibi görünüyor. Çünkü Activision'a göre oyunun çevrimiçi modu 50 GB yer kaplayacak. Tüm modlar eklendiğinde ise bu depolama alanı, 250 GB'ye kadar çıkıyor.

865 Gb lik Hdd alanı biraz yetersiz kalacak gibi :/ neden default olarak arttırmazlar şu hafızayı anlamam

• knglcn kullanıcısına yanıt

hd kamera almanizin sebebi stream mi acaba?

Arabayi mi sattiniz hocam

Hue hangi sistemi aldiniz hocam. 50tane cesidi var. Linkler misin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fitamino -- 30 Ekim 2020; 11:40:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

hd kamera almanizin sebebi stream mi acaba?

Evet stream yaparım düşüncesiyle aldım , fiber internete geçtim , o yüzden bi sorun yaratmayacağını düşünerek yayın açmayan kalmadı bende açayım nolcak mantıgıyla giriyorum hobi olarak yani =)

• quote:

Orijinalden alıntı: fitamino

Arabayi mi sattiniz hocam

Hue hangi sistemi aldiniz hocam. 50tane cesidi var. Linkler misin.

Arabayı değil de yazlığı sattım hocam :)

Sistem olarak değil de tek tek almak daha uyguna geleceğini farkettim ve tek tek aşağıdaki yerlerden topladım.

-1 Adet 3'lü AMPUL SETİ + HUE BRİDGE ( 2.EL LETGO )

-2 Adet HUE BLOOM ( VATAN )

-1 Adet 2'li HUE PLAY ( GİTTİ GİDİYOR )

-1 Adet 1'li HUE PLAY ( VATAN )

-2 Adet GENİŞLEME PAKETİ HUE PLAY ( VATAN )

-1 Adet SENSÖR ( VATAN )

-1 Adet HDMİ SYNC BOX ( ENGİEVDE )

Not: Hue Play fazla gözükebilir yanyana bulunan TV'ye 3 adet Hue Play , Monitöre ise 2 Adet Hue Play kullanıyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi knglcn -- 30 Ekim 2020; 10:49:12 >
    Allah utandirmasin iyi etmissin hocam. Bende direkt philips ambilight tv vardi hur kadar olmasada is goruyor. Ama sen efsane bir set almissin masallah.

• quote:

Orijinalden alıntı: knglcn

Evet stream yaparım düşüncesiyle aldım , fiber internete geçtim , o yüzden bi sorun yaratmayacağını düşünerek yayın açmayan kalmadı bende açayım nolcak mantıgıyla giriyorum hobi olarak yani =)

Alıntıları Göster

Botun bol olsun hocam yayin acarsan geliriz yanci oluruz  

• Eyvallah hocam , almışken tam almak isteyenlerdenim o yüzden bi tık abarttım gibi ama bahsettiğim yerlerde indirimler çok iyi seviyedeydi , malum döviz artıp duruyor, zam gelmeden ay bitmeden kapatayım dedim hepsini 1 haftada topladım. Tavsiyemdir almayı düşünen varsa kaçırmasın bu belirttiğim yerlerdeki ürün ve fiyatları, zira ondan sonra alamayacak durumda olacağız bu gidişle :(

Ambilight 3 için 55PUS8505 niyetiyle çıktım ama baktım çok panel açıklığı muhabbeti var döndüm sony'e :) Mecbur sistem çekmek durumunda kaldık tabi

• Aman abi bot mot gerek yok siz biz birbirimize yeteriz :) fr 24-27 kasım teslim gösteriyor umarım erken teslim ederler de açarız yayınımızı :)

• Hayırlı olsun hocam. İyi günler de kullanın..Hue ben de çok istiyorum ama çok pahalı indirim olursa diye bekliyorum.

• valla fark oluyor hacı, ben kendim en azından çok net bir şekilde fark ediyorum. hatta 4kya upscale edilmiş görüntüyü 1080p monitörde bile izlesen yine çok keskin farklar var, ha çok elzem mi? bu yılda artık bence elzem. ama monitörde oynayacak arkadaşlar için dediğin şu açıdan mantıklı, 4k 144 hz monitörler inanılmaz pahalı olduğu için o noktaya çıkmaya gerek yok, 2k monitör daha mantıklı, ama kesinlikle fark oluyor çözünürlük kalitesinde.

bir de 144 hz e takılmayın bence, şuan açıklanan 144 hz oyunların grafikleri oldukça kötü, o grafiklerle oyun oynanmaz. 60 hz yeterlidir diye düşünüyorum ben.

• 
Sayfa: önceki 25722573257425752576
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.