Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SergioLeo , hEro_ Daha Az
2 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
180.816
Cevap
1.520
Favori
9.823.044
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
29. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 25712572257325742575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu 4K olayı pazarlama açısından inanılmaz abartılıyor. Adamda 24 inch monitör var ama 4K. 4K TV 65 inch ve üstü TV’lerde gereklidir. Hadi bilemedin 60 inch olsun odanız küçükse. Ufak ekranlarda Full HD fazlasıyla yeterli. Eğer gözünüzü monitörün dibine kadar yaklaştırmıyorsanız 4K bir monitöre hiç ihtiyacınız yok. İnternette izleme uzaklığı ve TV büyüklüğü açısından gerçekten 4K ihtiyacınız olup olmadığını anlatan tonla kaynak var. 55 inch TV var bende direkt bilgisayardan 4k film de açsam 1080p de açsam aradaki farkı TV’nin yakınına gelmeden anlayamıyorum. Monitörde hiç anlayamazsınız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • arkey26 A kullanıcısına yanıt

Evet mantıklı ama 700 lira bir tane oyunun ve kardeşlik çok bozuldu ne olucak bilmiyorum benimde kafam karışık

• Source kullanıcısına yanıt

en kötü ps5 tartışmam bile bu kadar mobil olmayan bir tasarım mı olur :D.Gamepad ise en iyisi tasarım :D

• Kardeşlik sistemi devam edecek mi ?

• ibr9 İ kullanıcısına yanıt

Evet UK'den sipariş verdim. 20-23 Kasım tarihinde burada olacağı yazıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

Evet mantıklı ama 700 lira bir tane oyunun ve kardeşlik çok bozuldu ne olucak bilmiyorum benimde kafam karışık

kardeşlik nasıl bozuldu hocam

• Dolar oldu 8.35

• .uk den aldığımız 466 poundluk dijital 5 bini devirdi an itibariyle

• bence gene fiyatı artıcak dolar çok yükeliyor

• quote:

Orijinalden alıntı: pfaff100

.uk den aldığımız 466 poundluk dijital 5 bini devirdi an itibariyle

Yurtdışından ön sipariş vermek, Türkiye 'den almaktan nasıl daha mantıklı, uygun oluyor hocam bilginiz var mı? Sonuçta o da ithal edilmiyor mu? Resmi yollarla?

• quote:

Orijinalden alıntı: corcicorccik

Dualsensenin üzerinde olan şeffaf tuşlarda aydınlatma var mı bilgisi olan
    Yok touchpadin etrafında var sadece

• quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

konsolun konsol oldugu zamanlar-yil 2000. kalbimizdesin.

Ps5 'in disk bolumunun goze batmasi ve vampir elbisesi gibi keskin dis hatlar.. halbuki oval bir tasarim olsaydi icteki siyah bolume paralel uzanan.

kusuruma bakmayin ama benim icin 2000>2020

Hava alması sıkıntılı olurdu dediğin gibi olsa. Havalı duruyor konsol reelde de bir görmek lazım

• wardstone kullanıcısına yanıt

İngiltere'den 5 bin tl ye aldığımız dijital versiyon Türkiye'ye yeni yıla kadar gelmeyecek zaten öyle görünüyor gelse bile 7k dan aşağı olacağını düşünmüyorum bir kere bariz bir fiyat avantajı var aynı şekilde diskli versiyon da 5,5-6k arası önsipariş oluşturuldu Türkiye'de 8.299'dan çıkıyor

İkincisi de amazon un 2 yıl garanti vermesi, daha nasıl avantaj olabilir ki başka ?

• quote:

Orijinalden alıntı: MontrealR

PS5>PS4>PS3>PS1>PS2
    PS5 > PS2 FAT > PS1 FAT > PS3 FAT > PS4

• Yok artık ya. 4k ile 1080p aynı olur mu yapma hacı. Netflix ten falan izliyorsan normal. Şöyle söyleyeyim 1080p bluray orijinal bir disk alıp izleyin sonra netflix 4ksı izleyin 1080p daha kaliteli gözüküyor. Ama netflixten 4k izliyorum fark yok demek biraz yanlış. Netflix 4ksı 4k değil. İkincisi iyi bir kaynaktan 4k izledikten sonra 1080p açarsan aradaki farkı net bir şekilde anlarsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • stoklar zor açılır bir daha açılırsa zamlı olabilir yeni ön siparişler

• wardstone kullanıcısına yanıt

Uygulanan yüzde 50 gümrük vergisi ticari ithalatçıları kapsıyor o yüzden. Sen bireysel alışveriş yaptığın zaman yüzde 50 gümrük vergisi ödemiyorsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Source kullanıcısına yanıt
    Ps5>ps2>ps4>ps1>ps3

• 
Sayfa: önceki 25712572257325742575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.