Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2516. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 27 Misafir (9 Mobil) - 22 Masaüstü12 Mobil1 iOS8 Android
5 sn
180.209
Cevap
1.507
Favori
9.777.516
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 25142515251625172518
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şimdi diyelim 8300 e aldık.ocakta vergiler indi.ozamn alanlara fazla alinnan para geri ödenir mi? Diyelim 7500 dustu ozaman nasıl olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RsnCkr

Bu mesaj silindi.

Normalde forumda yazmayı sevmem. Uzun zamandır girip sadece yazılanları, haberleri vs okuyordum ama buna patladım  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etlipide -- 27 Ekim 2020; 11:55:21 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cimbomman

Oyunun Texture kalitesi düşükse, ki hiç bir yapımcı hdmi 2.1 in bant genişliğine göre oyun tasarlamaz uzun yıllarca, hdmi 2.1 olmadan da bal gibi 4k 120 fps alırsın.

hocam ezbere cevap vermeyin 2.1 hdmi uygun bir tv veya monitör olmadan 4k120fps alınamaz

• Epsilon kullanıcısına yanıt
    Ben pazar günü gittim parasını verdim hocam elliden bitti dediler sadece önspariş alıyorlar

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt

19 Kasım’dan önce fiyatı düşerse fark iade edilir, 19 Kasım’dan sonra düşerse iade olmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shellot -- 27 Ekim 2020; 11:56:41 >
  • kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt

Ödenmez tabi ki hocam. Olur mu öyle şey. Ön sipariş sürecinde düşerse ancak o zaman geri ödenir.

• Aynen reis

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende hdmi 1.4 1080p 144hz monitör var, teknik olqeak hdmi 1.4 1080p 120fps destekliyor, umarım ps5’te sıkıntı olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Bu mesaj silindi.

valla bende şaşkınım. bu kadar fazla sipariş geçilmesini hiç mi hiç beklemiyordum. millet ciddi ciddi tak diye 4000 liralık alete 4500 lira vergi ödüyor.

• cimbomman kullanıcısına yanıt

Sadece HDMI 2.1'in 4K'da 60 Hz üzeri desteği mevcut. HDMI 2.0'ın max. desteği 60 Hz 4K için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 27 Ekim 2020; 12:13:15 >
  • RsnCkr R kullanıcısına yanıt

Amerika ya Avrupa ya el pençe durmuyor diye değil, ekonomi kötü , ülke iyi yönetilmediği için yükseliyor döviz. Amerika ile kanka da olsak pek değişen bir şey olmaz . Suçu dış güçlere atmayalım . A haber izlemeyi azaltmalısın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İnternettenCızz -- 27 Ekim 2020; 12:8:19 >
  • Ulan vergi kazandırmak istemiyorum ama dolar oldu 8.15 bu gidişle bu fiyat inmez.Benim acelem yok kenarda yuro var sizce beklesem amazondan alsam daha mı uyguna gelir.hazirana kadar konsol devamlı satışta bulunur mu? Yada Amazoncomtr de satış olacağı için , amazon diğer siteleri tr ye satışı komple kapatabilir mi...şuan çok kararsız kaldım.

• _conscript_ kullanıcısına yanıt

Euro şu an 9.62₺ ilk çıkan oyunlar 620₺ den satılır sonra güncelleme gelir asıl oyunlar sadece ps5 e yapıldığında gerçek oyun fiyatlarını görürüz. 620₺ den PS tr devamlı oyun satmaz. Şu an bile 80€ 770₺ bunun vergisi vs de var

• quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Bu mesaj silindi.

Hocam eline sağlık güzel yazmışsın da boşa yazmışsın. Muhatap olup cevap verdiğin kişinin seni anlayabileceğini düşünmüyorum. Ben o yüzden bu cahillere laf anlatmayı bırakalı çok oldu. Bunlar eğitilmez malesef. Ümitsiz vaka hepsi.

• LuqueTr kullanıcısına yanıt

Benim mağazadan almam lazım hocam burda çalıştığım için ekstra indirim alcam

• quote:

Orijinalden alıntı: snakefatih

Euro şu an 9.62₺ ilk çıkan oyunlar 620₺ den satılır sonra güncelleme gelir asıl oyunlar sadece ps5 e yapıldığında gerçek oyun fiyatlarını görürüz. 620₺ den PS tr devamlı oyun satmaz. Şu an bile 80€ 770₺ bunun vergisi vs de var

Oyunları dh oyun kardeşliği ile alıp oynuyorum. Size de tavsiye ederim.

• Trollüğüne yazmıştır ilgi çekmek için boşuna beslemiş siniz trolü 6 cevap ile bunlara en iyi cevap cevap vermemektir o zaman ilgiyi göremiyorlar küsüp gidiyorlar  

• 19 Kasım'da dünyada gerek on-line, gerekse de fiziki mağazalarda satışa çıktığında, yurtdışında yaşayan arkadaşlarımla haberleşip stok sıkıntısı yaşanmazsa oradan aldıracağım.

Yılbaşı, Christmas vs. bir şekilde gelecekler Türkiye'ye nasılsa, 45 gün geç başlarım yeni nesili oynamaya.

Ha, onlar da stok sıkıntısı yaşarsa da, bir an önce seve sever buradan almaya bakacağız zam yemeden.

• 
Sayfa: önceki 25142515251625172518
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.