Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2515. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
180.197
Cevap
1.506
Favori
9.776.699
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25132514251525162517
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Epsilon

3 sene sonra 25.000e alırsın hocam.

Alıntıları Göster

ps5 i alamayız o zaman belki indirimli blacfridayda ps5 in sonları ps6 çıkarkene yakın bir zamanda

• quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

Ilk parti sorunlu olur almayalım ikinci partiyi bekleyelim diyen insanlar yeni zamlı fiyatlara katlanacaklar euro bu seviyedeyken o konsolları 8300 de kalmaz 10.000 TL olur

Müthiş bir sabaha uyandım gerçekten dolar 8,15 euro 9,61 ilk partiden aldık aldık yoksa daha alınmaz haklısın ama bu çılgın kurlar ile nasıl oyun almaya devam edeceğiz onu bilmiyorum işte..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 27 Ekim 2020; 11:17:59 >
  • _conscript_ kullanıcısına yanıt
    Doğru söze ne hacet..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • FtpX kullanıcısına yanıt

Oyunun Texture kalitesi düşükse, ki hiç bir yapımcı hdmi 2.1 in bant genişliğine göre oyun tasarlamaz uzun yıllarca, hdmi 2.1 olmadan da bal gibi 4k 120 fps alırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba ; kafam biraz karıştı bilenler aydınlatabilir mi ; Şimdi ben ben 19 unda Vatan Şubesinden almak istiyorum ... Bu önsipariş stoğuyla , resmi çıkış tarihinde mağaza da bulunacak stok aynı mı ? Yani ayırtıırmak istiyorum arkadaşıma önsipariş olmadan ; Nasıl yol izleyeyim ? Sorum biraz garip olmuş olabilir kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Bu mesaj silindi.

ben alırsam yurtdışından alacağım konsolu

gerçi yine sorun çözülmeyecek oyunları nasıl alacaz büyük muamma

ama yine de konsolu trden alanlara keriz demeniz hoşuma gitmedi

• spartacus55 kullanıcısına yanıt

teşekkürler hocam

• Return Zuha kullanıcısına yanıt

Bildiğim kadarıyla vatan şubeleri avanslı satış yapıyor. Parayı ödüyorsunuz dekont veriyorlar. 19 Kasım'da gidip mağaza'dan alıyorsunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Frank Slade

Ps4'te daimi kardeşlik yaptığım arkadaşla ps5'te de devam edebiliyor muyum? Yani o ps4'le devam edecek; yeni oyun alırken elbette devam edemeyeceğiz ben ps5 oyunlarını alacağım için; ama halihazırda mevcut aldığımız oyunları o kendi, ben kendi konsolumdan oynamaya devam edebilecek miyiz birbirimizin hesaplarını cihazda login tutarak, bilgisi olan var mı acaba?

zor sordum galiba yok mu bilgisi olan bu konuda :)

• Epsilon kullanıcısına yanıt

Mağaza satışı olacak mı ki boşa beklemeyelim sonra  

• Frank Slade kullanıcısına yanıt

Kardeşlik sistemi varsa devam edersiniz, sıkıntı olmaz.

• Tavsiyem yurtdisindan tl hesabiyla siparis verenler kesinlikle siparislerini iptal etmesinler musteri hizmetleri ile konusup odeme yontemlerini degistirmeyi denesinler. yada hic dokunmayin. amazondan siparis verdiginiz icin son gune kadar iptal etme hakkiniz var. bakarsiniz son gun tr den almak daha mantikli ozaman iptal edip burdan alirsiniz hem tr de garantisi olmus olur. ama en mantiklisi varolan hesabinizdaki para ile bir euro/dolar hesabi alip cevirmek veya amazon gift card vs ile halletmek.

• İnternettenCızz İ kullanıcısına yanıt

Öyleyse sıkıntı olmaz sanırım, kardeşlik olacak ps5te de diyorlardı. Teşekkürler cevap için.

• quote:

Orijinalden alıntı: BVBLİFE

Mağaza satışı olacak mı ki boşa beklemeyelim sonra  

önceden vatanı arayıp konsol ayırtmak lazım hocam

gerçi ben konsolu ordan almayacağım maksat sıcak ortam hocam

• ps4 proyu şimdi sattım vatanda ps5 ön sipariş alımı vardı mail geldi bu sabah ön sipariş alımı sonlanmıştır diye bu kadar mı şanssızlık olur be kardeşim...

• quote:

Orijinalden alıntı: dimontales

ps4 proyu şimdi sattım vatanda ps5 ön sipariş alımı vardı mail geldi bu sabah ön sipariş alımı sonlanmıştır diye bu kadar mı şanssızlık olur be kardeşim...

ön sipariş sitesinde açık gözüküyor?

• 
Sayfa: önceki 25132514251525162517
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.