Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2507. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: mertbey87 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
180.816
Cevap
1.520
Favori
9.823.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
52. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 25052506250725082509
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • şimdi bende baktım vatan önsipariş açmış

• Hayırlı olsun üstadım ben ilk gece açıldığı gibi Overgame den geçmiştim siparişi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 1 ABD Doları eşittir

8,08 Türk Lirası

1 Euro eşittir

9,55 Türk Lirası

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Belliki satın alan olmamış ondan bedava yapıyorlar:) Sanki 1 saat oynadıktan sonra sıkılıp bir kenara atılacakmış gibi bir havası var

• Daha önce buradaki cevherlerin olmayacak dediği Far Cry 6 ve Assassin's Creed: Valhalla PS5'te 4K 60Fps ve hızlı loading süresiyle çalışacaklar.Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

Alıntı

metni:
    Valhalla:
    PlayStation 5: PS5 players can immerse themselves in the stunning open world with the power of the Tempest 3D Audio Engine to hear the environment around them, along with detailed 4K and 60 frames per second visuals, and faster loading speeds due to the additional power of the console’s ultra-high speed SSD. If you purchase a PS4 copy of the game, you’ll be able to upgrade at no additional cost to the PS5** edition.
    FarCry 6
    Far Cry has never looked so stunning, with luscious tropical vistas rendered at 60 frames per second and 4K resolutions on Xbox Series X and PlayStation 5. If you own a PS4 or Xbox One copy of the game, you can upgrade to the Xbox Series X | S* or PlayStation 5** edition respectively at no extra cost when your new console arrives.

https://news.ubisoft.com/en-us/article/24pOdAVM0hnCzWWFiXxPga/ubisoft-on-the-next-generation-of-consoles-get-the-details?isSso=true&connectSsoId=u8BWDMQ7ICxYYMUAG2OrnV2aiHejzbbCe9eA45767B8%3D&refreshStatus=ok

• Hayırlı akşamlar. Ps5 aksesuarlarından olan şarz istasyonu dock ön sipariş çıktı mı alabiliyor muyuz?

• Candreva kullanıcısına yanıt

ilk gece acildiginda siparis verdim ben ve benim gibi ilk gun veren herkesinki de bu sekilde. Sanirim vatan kargolayacagi zaman onayliyormus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ps5 aksesuarlarının Türkiye fiyatları daha belli olmadı, ancak Amerikada 4, Avrupada 17 gün sonra satışa çıkacak aksesuarlar. Ps5 bizde Avrupayla aynı gün satışa çıkacağı için bizde de 17 gün sonra satışa çıkar diye düşünüyorum en geç.

• Shellot kullanıcısına yanıt
    Gizala diye bi site var güvenilir mi orada kolun fiyatını 1000 TL bandında geçmişler

• freestanbul kullanıcısına yanıt

Gizala güvenilir ancak onlar büyük ihtimalle kendileri de amazondan alıp sattılar. Türkiyeye ps5 digital 2021’de gelecek resmi olarak ancak gizala 8000’den satışa koymuş bile. Resmi fiyat 1000 lira olmaz daha az olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Hobaaa günün en güzel haberi... Plus Collection'la bedava gelecek olan God Of War'u, PS4'teki savelerimizi de kullanarak performans modunda 60fps ile oynamak Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• TaKo kullanıcısına yanıt

ps4te de zaten performans modu var. bu tweetten 4k60fps oynatmayacağını anlıyorum ben ps5 in. bu da çok saçma?

• Ubisoft Games on #PS5

Watch Dogs Legion - 4K/30FPS with Ray Tracing

Assassins Creed Valhalla - 4K/60

Far Cry 6 - 4K/60

Immortals Fenyx Rising - 4K/60

Riders Republic - 4K/60

Rainbow Six Siege - 4K/120

For Honor - 4K/60

https://news.ubisoft.com/en-us/article/24pOdAVM0hnCzWWFiXxPga/ubisoft-on-the-next-generation-of-consoles-get-the-details?isSso=true&connectSsoId=u8BWDMQ7ICxYYMUAG2OrnV2aiHejzbbCe9eA45767B8%3D&refreshStatus=ok

• quote:

Orijinalden alıntı: vector x-31

1-2 günlüğüne Amerika mı   Kanada'da filan mı yaşıyosun  

Alıntıları Göster

Benim hayat öyle hocam, hava yolları çalışanıyım

• alpererez kullanıcısına yanıt

C9 varken de gidip kiytirik LED oyuncu monitorunden oyun oynamazsin hocam. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• TheBadu kullanıcısına yanıt
    valla bi gün kodamanlara karşı oynarsan anlarsın ne demek istediğimi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 26 Ekim 2020; 21:0:24 >
  • sekoni kullanıcısına yanıt
    Ps4 Pro’daki performans modu performans demeye bin şahit isterdi :) 40-50 arası gidip geliyordu... PS5’te 60 fps sabit olur. PS4’teki savelerin PS5’e taşınacak olmasına daha çok sevindim, New Game+ ile oynamak istiyordum ne zamandır.

• Hong kongdan getiretebilirim belki 1 adet.İlgilenen pm atabilir dostlar.

• 
Sayfa: önceki 25052506250725082509
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.