Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2506. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bati-Wan_Kenobi , nier , ebenama , drlecTer10 , bozkurt35 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.723
Cevap
1.518
Favori
9.815.190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25042505250625072508
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sony Malezya Stüdyosu PlayStation'ın Çok Bilinen ve Çok Sevilen Serilerinden Biri Üzerinde Çalışıyor

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Sony Interactive Entertainment'ın Malezya stüdyosu, PlayStation'ın çok bilinen ve çok sevilen serilerinden birinin yeni oyun üzerinde çalışmak için sinematik ve oyun içi animatör arıyor. Sinematik hikaye anlatımının bir sonraki bölümüne hayat verecek yetenekli, yüksek motivasyonlu ve yaratıcı animatörler ekibe dahil edilecek.

Malezya stüdyosu, Sony Interactive Entertainment'ın Güneydoğu Asya bölgesindeki ilk geliştirme stüdyosu olarak bu yıl kuruldu. Guerrilla Games, Insomniac, Naughty Dog ve Sucker Punch gibi birinci parti oyunlara sanat ve animasyon yönünden yardımcı olmak amacıyla kuruldular.

Birçok kişi Sony'nin henüz duyurulmamış San Diego stüdyosuna yeni Uncharted oyununda yardım ettiğine inanıyor. Fakat yeni God of War gibi halihazırda duyurulmuş bir oyun da olabilir.

• Adamlar bence harika cihaz yapmışlar

Playstation 5 Sonunda Türkiye Fiyatı ve Özellikleri

#Playstation5 #Playstation5Oyunlar #PlaystationFiyatı #PlaystationTürkiye #oyun

• BVBLİFE kullanıcısına yanıt
    Teknosaya güvenemiyorum hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 144hz 1440p haberi dogru mu acaba?

• Nedense aklima syphon filter geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vatan ön sipariş açtı isteyenin ve kaçıranın bilgisine

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

11 - 12'si gibi 1 - 2 günlüğüne Amerika'ya gidip 2 tane ps5 alıcam. 1'ini maliyetinden vericem forumdaki birine, şimdiden söz vermiim, %90 giderim.

1-2 günlüğüne Amerika mı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |  Kanada'da filan mı yaşıyosun Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

Yuhhh

Klasik PlayStation taktiği Önce Dev gibi Fat kasa sonra küçültüp Slim kasa ))

• Şubatta Plus ile bedava
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

İlk kademe de kral ı destekleyecek ekipmanlar da hazır. Hafızayı az da olsa fişekleyelim

3 - 4 bin tl den gelir bunlar buraya

• Oo iyi, çoğu mağaza ps5 + bu oyunu 570’e paket yapıp satacaklardı iyi olmuş

• vector x-31 kullanıcısına yanıt
    Bunlar geldi aldım bile hocam geçen nisandan :) totaline 1800 lira verdim ikisine şmdi heralde 2.4-2.5 civarındadır toplamı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 26 Ekim 2020; 18:0:44 >
  • Vatandan siparisi gectim az evvel. siparisiniz onay bekliyor seklinde kaldi ekran. tahmini ne zaman onaylanir bilen var midir

• Vatan 19 kasım tarihli tekrar önsiparişi açtı.

Önceden sipariş verenler artık rahatlayabilir.

Stok durumu olmasa yine açmazlardı....

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Bunlar geldi aldım bile hocam geçen nisandan :) totaline 1800 lira verdim ikisine şmdi heralde 2.4-2.5 civarındadır toplamı

Valla bravo iyi kardasın ))

• Yeniada kullanıcısına yanıt
    Oversale de yapıyor olabilir :)

• ContEmpor4ry kullanıcısına yanıt

Benq markasının kendi ürünüyle ilgili bir açıklamasında ps5 ve 1440p üzerine yapmis olduğu bir varsayım var o kadar kesin net olan bir durum yok.

• Ardamax kullanıcısına yanıt

dostum ben dün sabah erkenden vatan bilgisayara gittim magazadan 2 tane satılacak 1 ni verdik dedi pazar sabahı gittim parasını verdim ayın 19 sabahı verecekler aksilik olmaz inşallah

• Ps store da oyun koleksiyonum kısmında ps now gözüküyor acaba türkiyeye mi gelecek?

• 
Sayfa: önceki 25042505250625072508
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.