Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1972. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: somebodykillmeplz , CEngMoshe , webster21 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir - 18 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.628
Cevap
1.517
Favori
9.809.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yaptıkları oyunun parasını çıkaramadıklarını düşünüyosan emeğe de olan çok büyük saygından bence bağış yapabilirsin istediğin oyun şirketine yok demezler.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • tdsi kullanıcısına yanıt
    PlayStation bu inatçı fiyat politikası ile Türkiye'de tutunamaz zaten, asla yanlış anlamam, aksine sana katılıyorum :)

Daha geçen bu durumu fazlasıyla eleştirdim, ben sadece dünya genelindeki farklardan bahsettim, onda da hemfikirizdir sanırım.

• Merhaba arkadaşlar,Edirne’de yaşıyorum.PS5’i Bulgaristan’dan veya Yunanistan’dan almak istiyorum.Cihazı kapalı kutu olarak getirsem sınır kapısında sıkıntı(vergi vb.) çıkar mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Hadi işinize bakın, bunlar Sony de olduktan sonra hayal kurmasın kimse.

• quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Millet exclusive oyun istiyor, o yüzden PS4 120 milyon sattı, o yüzden PS5 yok satıyor, o yüzden Playstation konsol dünyasının yıllardır 1 numarası. 3 yıllık Nintendo Switch o yüzden 7 yıllık xbox ı geçip üstüne bir de fark attı. Güç isteyen gider nvidia 3000 kart alır. Burası konsol dünyası burada Playstation ve Nintendo nun borusu öter.
    Oyun kiralama sistemini direkt pass geçip ankete eklememiş.

• Venom yumruğu efektlerine gel

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 20 Eylül 2020; 14:36:12 >
  • Sony Kratos ile kendi Marvel karakterini oluşturdu resmen, bu karakter MCU'da olsa, Avengers ekibine gerek kalmaz Thanos'u tek başına yenerdi :)

Yenilgi Kratos'a göre değil, inatçı bir yapısı var, Baldur, "Bu savaş anlamsız, bana bir şey yapamazsın, ben bunların hiçbirisini hissetmem" diyor, Kratos, "Çok konuşuyorsun" deyip kafasını kayalara vurmaya devam ediyor :)

Oyun dünyasının en inatçı, en güçlü karakteridir Kratos :)

Sony'de böyle sağlam yazılmış akıllara kazınan özgün karakterler oldukça kimse Ps5'ten kolay kolay vazgeçmez.

Bugün HBO gibi bir firma, Naughty Dog'un ellerinden çıkmış Last of Us efsanesini dizi olarak TV'ye taşıyor.

Son zamanların en yetenekli, genç Hollywood aktörlerinden Tom Holland, yine Naughty Dog'un evrenini, karakterlerini oluşturduğu Uncharted oyununun filminde Nathan Drake'i canlandırarak başrolü oynuyor.

Yine keza Hollywood yapımı büyük bütçeli Logan filmi, karesine kadar Last of Us çakmasıdır ve Naughty Dog'dan ilham almışlardır.

Sony o kadar etkili, oyun sektörüne damga vuran, her anlamda sınırı belirleyen oyunlar yapıyor ki, başarıları sektör dışına taşıyor artık.

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Sony Kratos ile kendi Marvel karakterini oluşturdu resmen, bu karakter MCU'da olsa, Avengers ekibine gerek kalmaz Thanos'u tek başına yenerdi :)

Yenilgi Kratos'a göre değil, inatçı bir yapısı var, Baldur, "Bu savaş anlamsız, bana bir şey yapamazsın, ben bunların hiçbirisini hissetmem" diyor, Kratos, "Çok konuşuyorsun" deyip kafasını kayalara vurmaya devam ediyor :)

Oyun dünyasının en inatçı, en güçlü karakteridir Kratos :)

Sony'de böyle sağlam yazılmış akıllara kazınan özgün karakterler oldukça kimse Ps5'ten kolay kolay vazgeçmez.

Bugün HBO gibi bir firma, Naughty Dog'un ellerinden çıkmış Last of Us efsanesini dizi olarak TV'ye taşıyor.

Son zamanların en yetenekli, genç Hollywood aktörlerinden Tom Holland, yine Naughty Dog'un evrenini, karakterlerini oluşturduğu Uncharted oyununun filminde Nathan Drake'i canlandırarak başrolü oynuyor.

Yine keza Hollywood yapımı büyük bütçeli Logan filmi, karesine kadar Last of Us çakmasıdır ve Naughty Dog'dan ilham almışlardır.

Sony o kadar etkili, oyun sektörüne damga vuran, her anlamda sınırı belirleyen oyunlar yapıyor ki, başarıları sektör dışına taşıyor artık.
    İmza

• Kesinlikle artık Türkiye'ye özel bir fiyat çekmesi gerekiyor. Tamam konsol fiziksel bir ürün. Bunun belli başlı maliyetleri var. Ama dijitalde satmış olduğun oyunda özel fiyatlandırma yapılması gerekiyor. Ne yapıp edip fiyatları belli bir seviyede sabitlemesi gerekiyor.
  • avrupalı abd li adam için fark yoki bu anketler çok saçma geliyor bana
    rtx3080 mi konsol mu anketleride %80 olarak rtx3080 çıkıyor ee bu duruma göre
    konsol alınmaz çöp rtx3080 mi alalım bizde ?
  • Chris Traeger kullanıcısına yanıt
    Çok zor Sony Nintendo ya döndü

• quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

avrupalı abd li adam için fark yoki bu anketler çok saçma geliyor bana

Aynen kanka

• quote:

avrupalı abd li adam için fark yoki bu anketler çok saçma geliyor bana
    Fark mı yok?

Koca tablo da sekiz yıldır bugüne kadar yapılmış anketlerin sonucu ve geçen nesil donanım satışlarının bittiği nokta birebir aynı. Tıpkı bugün yapılan ve %90'ın da PS5'in en iyi seçildiği anketler gibi, yine geçen nesille aynı ilerliyor. Ancak senin gibi kabullenmek istemeyen fark yok der ve göremez ya da saçma der. Dünya da öyle değil o işler, hangisi seçildiyse en iyi o sattı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 20 Eylül 2020; 16:28:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Kesinlikle artık Türkiye'ye özel bir fiyat çekmesi gerekiyor. Tamam konsol fiziksel bir ürün. Bunun belli başlı maliyetleri var. Ama dijitalde satmış olduğun oyunda özel fiyatlandırma yapılması gerekiyor. Ne yapıp edip fiyatları belli bir seviyede sabitlemesi gerekiyor.
    Ne indirimi bu kadar enayi müşteri varken bir oyuna 1000 tl çekerdim ben olsam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aykan19o3 -- 20 Eylül 2020; 16:28:1 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • beyler iki gun once amazon de ve fr den'sen sonra onsiparis acan yerler oldu mu?

ya da yakinda yine acilmasi bekleniyo mu bi bilgi var mi bu konuda sony'den? yoksa yine boyle karambole mi devam edicek?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cyber_exile -- 20 Eylül 2020; 16:28:25 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber_exile

beyler iki gun once amazon de ve fr den'sen sonra onsiparis acan yerler oldu mu?

ya da yakinda yine acilmasi bekleniyo mu bi bilgi var mi bu konuda sony'den? yoksa yine boyle karambole mi devam edicek?
    Yakında ön siparişe açılacak hocam, haber edecek Sony. Amazon.de den sen stoğa gelince bildir i tıkla, stoğa gelince haberin olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 20 Eylül 2020; 15:33:10 >
  • quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Anketler boş dedin, dünyadaki hardware satışlarının aslında birebir anketler ile aynı olduğu kondu önüne. Verecek cevabın yoksa uzatma alıntılayıp.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 20 Eylül 2020; 16:34:42 >
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    zamanında tepki konulsa böyle olmazdı da neyse :D dogru sölüyon bakalım..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 19701971197219731974
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.