Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1970. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: JamesJimmyHowlett Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
180.197
Cevap
1.506
Favori
9.776.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KAKÁ

715,83 Türk Lirası
    715,83 Türk Lirası
    715,83 Türk Lirası
    715,83 Türk Lirası
    715,83 Türk Lirası

• ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Şimdi anladım. Umarım öyle olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

5000den versinler fırsatçılık yapmasınlar, nasıl olsa Sony ara konsol çıkarıp yine sokar Dünyaya, o zaman telafi olur

Alıntıları Göster
    Vampire kan içme diyemezsin. İmkanları olsa kemiklerimizden çorba saçlarımızdan yastık yapar bu kan emiciler.
  • TÜRKİYEDE ÖN SİPARİŞ İÇİN ÖN KAYIT TOPLAYAN RESMÎ SATICILAR VARMI

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Ama çıkmıyor.

Güçlü olmasa ve gamepass olmasa siz de yüzüne bakmazsınız xbox’ın. Olay bu zaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 20 Eylül 2020; 14:12:25 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: portrey

TÜRKİYEDE ÖN SİPARİŞ İÇİN ÖN KAYIT TOPLAYAN RESMÎ SATICILAR VARMI
    Sordum ben izmir de büyük bir Teknosa ya, adam daha konsolun çıkış tarihini ve şeklini bilmiyor, kör cahil. Hep de böyle adamlar büyük teknoloji mağazalarının oyun ve konsol bölümlerinde görev alıyor, çok ilginç.
    Sony center da bilmiyor, ekim ayı sonu fiyat belli olur dedi sadece

• Kasapovski kullanıcısına yanıt
    Arkadaşın dediği haklı Türkiyede değil bütün dünyada satılırdı xbox. Ayrıca ben bir oyuna 800 lira vermek istemiyorum. Kardeşlik mardeşlik de kurtarmıyor kurbanlık danaya girer gibi 7 kişi 1 oyuna mı girelim ulan! (öfkem size değil, sisteme)

Ahh ahh..
  • Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Haklı da zaten exc oyunlar konsol sattıran oyunlar. Bunu inkar eden kimse yok ki. 800₺ falan vermeyeceğiz oyunlara. Dün kaç kere anlattım. Demon’s Souls US PSN 530₺. Arkadaşımla beraber 265’er lira verip oyunumuzu mis gibi oynayacağız. Gamepass-gamepass deyip duruyorlar. GTA6 çıktığında almayacaklar mı ? Kardeşlik çoook da güzel oluyor. İlla TR Psn’den almak zorunda değilsiniz. Gamepassmiş... tamam süper sistem kabul ediyorum. Ee yarın öbür gün sallıyorum RDR3 çıktığında almaycaklar o zaman. Çünkü 700₺ para verecekler. Mantığa bak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 20 Eylül 2020; 14:31:0 >
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Bu nasıl bir mantık güzel arkadaşım, o zaman ben de Game Pass Ps5'de olsa Xbox'ın yüzüne kimse bakmaz diyeyim, gerçi yine pek fazla bakan yok ama olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: Victoriou_S

Arkadaşın dediği haklı Türkiyede değil bütün dünyada satılırdı xbox. Ayrıca ben bir oyuna 800 lira vermek istemiyorum. Kardeşlik mardeşlik de kurtarmıyor kurbanlık danaya girer gibi 7 kişi 1 oyuna mı girelim ulan! (öfkem size değil, sisteme)

Ahh ahh..
    Amerika da sıradan bir vasıfsız işçi, mesela kasiyer, serbest çalışma sistemiyle saatlik ücret alıyor, çalıştığı her saat başı 11$ civarı para alıyor ve oyunlar 60-70$

Türkiye de bir işçi günde mecburi 9-10 saat çalışıyor ve 1 ayda 2324tl alıyor, oyun fiyatları da malum..
    Gelir ve alım gücü olarak orantıyı anlatmaya çalıştım

• Football Always kullanıcısına yanıt
    Valla elimi çabuk tutmak istiyorum 8500 TL ye kadar diskli versiyonu almak istiyorum yoksa ön sipariş fiyatlarına sonra bulamıcağımızı biliyorum. Çünkü ps4 proyuda teknosadan ön kayıt ile almıştım 1699 TL şimdi 5000 TL . Dışardan getirtmek gibi bir şansım yok olsa dahi getirtmekte uğraşmam çünkü alacakta gelecek beklemek koyar hem garanti yok. Türkiye’ye sınırlı gelecek deniyor ön siparişi kaçırmamam lazım

• Hocam öyle bir şey olsa anketlerde %70 e %30 değil, %90'a %10 olurdu sonuçlar.
  • Arkadaşlar siz de bu oyunlara bu forumda takılan insanların 800₺ vermeyeceğini çoook iyi biliyorsunuz. Maksat ortalığı sulandırmak. Evet xbox donanımsal olarak güçlü. İnkar eden de trolldür. Ama God of War’ı veya the Last of Us’ı ya da ne bileyim başka exc oyunları o güçlü konsolunuzda 480p’de bile oynayamayacaksınız ve biz o oyunlara 800₺ vermeyeceğiz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 20 Eylül 2020; 14:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasapovski

Haklı da zaten exc oyunlar konsol sattıran oyunlar. Bunu inkar eden kimse yok ki. 800₺ falan vermeyeceğiz oyunlara. Dün kaç kere anlattım. Demon’s Souls US PSN 530₺. Arkadaşımla beraber 265’er lira verip oyunumuzu mis gibi oynayacağız. Gamepass-gamepass deyip duruyorlar. GTA6 çıktığında almayacaklar mı ? Kardeşlik çoook da güzel oluyor. İlla TR Psn’den almak zorunda değilsiniz. Gamepassmiş... tamam süper sistem kabul ediyorum. Ee yarın öbür gün sallıyorum RDR3 çıktığında almaycaklar o zaman. Çünkü 700₺ para verecekler. Mantığa bak.
    256 ucuz degil ki ben kardeslikden seconderi maks 80 100 arasi olunca alirim ustu islemez

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Tamam işte pek fazla bakan yok, en büyük 2 firma var ev konsolu rekabetinde, bunların arasında da dağlar kadar fark var, oyuncuların yarısı bile Xbox'ı tercih etmiyor.

• waleur5 kullanıcısına yanıt
    Yapacak bir şey yok ona. Benim burada söylemek istediğim kimse bir oyuna ₺800 vermeyecek. 265₺ pahalı gelir gelmez o kişinin kendi maddi gücüne bağlı ama 800₺ falan muhabbeti yoook. Biz de çok mutlu değiliz bir oyuna 265₺ para vermeye ama şu an bu ekonomik durumda en ucuzu bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 20 Eylül 2020; 14:37:9 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Amerika da sıradan bir vasıfsız işçi, mesela kasiyer, serbest çalışma sistemiyle saatlik ücret alıyor, çalıştığı her saat başı 11$ civarı para alıyor ve oyunlar 60-70$

Türkiye de bir işçi günde mecburi 9-10 saat çalışıyor ve 1 ayda 2324tl alıyor, oyun fiyatları da malum..
    Gelir ve alım gücü olarak orantıyı anlatmaya çalıştım

Alıntıları Göster
    Evet kirasıda 100 dolar amerikanın %60 bizden aç bak bakalım ne kadar evsiz var. Sallamayın bu kadar.

Şu anda Konsollara göre en ucuz platform pc tarafı.

Sony türkiye de oyun satmak istiyorsa bölgesel fiyatlandırma yapmak zorunda.

Varlıklı arkadaşları saymıyorum onlara dokunmazda kardeşlik düşünen taksitle oyun alma mecburiyetinde kalan arkadaşların daha fazla tahammül edeceğine inanmıyorum.

Her yıl kopyala yapıştır dediğimiz far cry assasin creed bile pc tarafında 269tl ama konsollarda 500 tl standart sürüm.

oyun oynamak bile lüks hale geldi ülkede arkadaş.

Sony bir adım atmazsa XBOX lider hale gelecek türkiyede özel oyunu olmasa bile sunduğu çeşitlilik ülkemizde bayağı avantajlı.

Hiç değilse oyunsuz bırakmaz.

Umarım fiyatlandırma düzgün yaparlarda burda konsolu alıpda oyunsuz kalmaz kimse gerçekten rezil bir durum olur konsol var oyun yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Evet kirasıda 100 dolar amerikanın %60 bizden aç bak bakalım ne kadar evsiz var. Sallamayın bu kadar.

Alıntıları Göster
    Abi ben gelir düzeyi ve alım gücünden bahsettim, ve verdiğim değerler malesef gerçek.
    Evsiz, fakir vs her ülkede var

• 
Sayfa: önceki 19681969197019711972
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.