Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1826. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
18 Misafir - 18 Masaüstü
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.720
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 18241825182618271828
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • o çoktan kabardı hocam 😂😂 artık acıtmıyor bile 😂😂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sizce bu alet Amerikada black friday de indirime girer mi? Yeni cikti girmez normalde ama orda her sey indirime giriyor ondan soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bazı oyunlarda (özellikle COD) sanki oyun 60fps değilmiş gibi geldi mi size de? baya baya ps3 fpssi gibi takıla takıla gidiyordu hissedebiliyordum resmen.

Yayını da twitchten 1080p 60 fps izledim.

Acaba fps kaç olursa olsun yayında öyle gözükür diye bi olaymı var...belki konsolun kendisi gerçekten 60fps yağ gibidir de bana öyle gelmiştir. inşallah yanılıyorumdur çünkü ciddi ciddi fps olayı kafama takıldı benim.
  • teen wolf kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de de açılır mı?

• Konsol zengin işi, 6 7 bin konsola ver 300 500 oyunlara ver oh ne güzel.Pc gariban dostu, korsan garibanın yoldaşı.Ölene kadar pc ye devam.Zaten konsol oyunları pc ye de çıkıyor artık, 5 dk da kırılıyor. GG

• Şuana kadar her şey çok iyi ama grafik açısından halen tam olarak yeni neslin farkını gösterecek bir oyun göremedik malesef.

Misal ilk The Order 1886 fragmanını izlediğimizde harbiden Ps3’den Ps4’e geçtiğimizi, jenerasyon atladığımızı falan hissetmiştik ama şuan PS5 için duyurulan oyunlarda bu heyecanı hiç hissedemiyoruz, hepsi Ps4 oyunu gibi duruyor.

• U2ME2 kullanıcısına yanıt
    Demons Souls ve gt7 de gelecek büyük ihtimalle bence hocam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Y@KI$IKLII

Allah aşkına söyleyin şu gösterdikleri oyunları PS4 Pro oynatamaz mıydı? Hele SpiderMan birebir aynısıydı animasyonlar bile aynıydı. Millet neden bu kadar yükseliyor anlamış değilim. Yeni nesil grafikleri ve oynanışı göremedim ne yazık ki..
    Sunum dedikleri %90 ı multi platform hocam bırak alsınlar hatta bu taleplerin çokluğundan vergilerde %500 artsın ne kadar talep o kadar vergi

• quote:

Orijinalden alıntı: Ciga1905

Devlet baba bi güzellik yapsa yıl sonuna kadar ps de ötv yi kaldırsa🚀🚀🙏🙏
    20 senede öyle bir şey yaşandı mı
  • ülkemizde umarım önsipariş 1 ekimden önce acılmaz yuzde 50 den hesaplama yapılacagı için bır sacmalık var aslında
    sony tr kendısı bu konu hakkında bu satten sonra bır duyuru yapması gereklı

aynı sey xbox ıcınde gecerlı ı fıyat yuzde 50 yere goremı yuzde 20 goremı belırlenerek halka duyruldu
  • Arayüzü de gösterselermiş iyiymiş.

• Onun bir yazım hatası olduğunu düşünüyorum. Doğruysa bomba olur.
  • Ps4'te dijital oyun anlamında çok yatırım yaptım ama oynamadığım birçok oyun var. Ps5'te bu oyunları oynayabilecek miyiz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Uykuusuz -- 17 Eylül 2020; 0:12:48 >
  • bilgennyk kullanıcısına yanıt
    Harika bu! Çok teşekkürler

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • O müzik bile yetti varya Gow'u gördüm ya.. Çılgınlar gibi sevindim.

• Series S çöp oldu geçmiş olsun Microsofta.

Ama tabi sony yine saçma hareketler yaptı. Demons souls, final fantasy 16 falan pcyede geliyormuş
  • İstatistikler Gerçekten Sunumun Nasıl olacağını ve nasıl yapılacağını kanıtlar nitelikte. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Konsol zengin işi, 6 7 bin konsola ver 300 500 oyunlara ver oh ne güzel.Pc gariban dostu, korsan garibanın yoldaşı.Ölene kadar pc ye devam.Zaten konsol oyunları pc ye de çıkıyor artık, 5 dk da kırılıyor. GG
    Hocam üzülmeyin gösterilen oyunların büyük kısmı pcde de çıkıyor geçte olsa

• quote:

Orijinalden alıntı: War Rock

Konsol zengin işi, 6 7 bin konsola ver 300 500 oyunlara ver oh ne güzel.Pc gariban dostu, korsan garibanın yoldaşı.Ölene kadar pc ye devam.Zaten konsol oyunları pc ye de çıkıyor artık, 5 dk da kırılıyor. GG
    Senin dediğinden çıkan PC gariban işi değil hırsız işi. Hırsızlığı savunuyor olman da güzel baya, komik.
  • 
Sayfa: önceki 18241825182618271828
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.