Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1821. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (5 Mobil) - 12 Masaüstü6 Mobil
5 sn
180.784
Cevap
1.518
Favori
9.820.692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

neyi kast ettiniz hocam

Alıntıları Göster
    Deathloop hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Beyler biri hesaplasın %20 vergi, ötv, kdv ile kaça geliyor şimdi dijital versiyon. Xbox series s yalan oldu harbiden.
    6.000 TL civarı olacaktır.
  • Çıkar çıkmaz konsol aldıracak bir şey göremedim daha.
  • 399 dolar ve gow 2, sony tecavüzde master yaptı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Almam diyordum ama sunum beni ikna etti.Aralık gibi avrupa gidişleri açılırsa gider alırım.
  • Paralel ithalat fiyatları ne olur ki digital 5k falan olur mu?
  • Günahlarını vermez o açgözlüler, son çıkan kutulu oyunları bile sadece 10 TL altına verdiler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tommy Shelby

Beyler biri hesaplasın %20 vergi, ötv, kdv ile kaça geliyor şimdi dijital versiyon. Xbox series s yalan oldu harbiden.
    399€ - 5999 TL (%50 vergi) // 4999 TL (%20 vergi)
    499€ - 7499 TL (%50 vergi) // 6299 TL (%20 vergi)
  • PS5 fiyatıyla tam bir fiyat/performans konsolu olduğunu ilan etti. Microsoft Xbox Series S'i çıkardığına pişman olmuştur
  • önsiparişler hakkında birşey söylenmedi iyi mi sunum boyu laptopla amazon yeniledim önsipariş yakalayayım diye
  • GOD OF WAR GELİYOR LAN ! ! ! !

• geri uyumluluk konusunda hiç bir açıklama yok plus ile psnow birleşmiş fiyat açıklamadılar
    yeni oyun fiyatları yada ps4 den ps5 geçişte oyunlara bir üçret ödeme konusunda açıklama yok
    fiyat dışında hiç birşey söylemediler
  • Bu disksiz versiyon'a sonradan makul fiyatla bir harici bluray sürücü çıkarsa Sony.

Güzel bir hamle olmaz mı sizce ?

• adamlar tek attı. izlemeyen varsa son 3dksına baksın sadece.

• satmaz. imkanı yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: STMUS

Çıkar çıkmaz konsol aldıracak bir şey göremedim daha.
    Bunu söyleyince kızıyorlar ama öyle gerçekten de. Ne gördük yani bugün ben anlamadım.
  • Xbox series s'i sony'nin bu hamlesinden sonra çok fazla üretileceğini bile sanmıyorum.Microsoft çok büyük gol yedi, senin neyine sony'i beklemeden fiyat açıklamak.
  • Geçen sene Fifa 20'e 460 birim para verip almıştım, adamlar 400 birim paraya konsol satıyorlar ah ulan ya...paramız değerli olsaydı keşke...oyun oynamak bile lüks oldu
  • 400 dolarlık PS5 6000 TL olur diye düşünüyorum. Euro ile hesaplanırsa 7000, diskli olanı da 8000-8500 TL diyorum ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 17 Eylül 2020; 0:0:15 >
  • lemartes kullanıcısına yanıt
    30 Eylül 2020'ye kadar yüzde 50 olarak uygulanacak olan bu ithalat vergisi, 1 Ekim 2020'den sonra ise yüzde 20 olacak.

umarım sozlerınde dururlar

1 ekimden oncede herhangı bır yer ückagıtcılık yapıp fıyatlandırma yapabılır dıkkat etmek lazım
  • 
Sayfa: önceki 18191820182118221823
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.