Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1429. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
180.745
Cevap
1.518
Favori
9.816.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
42. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bahsettiğiniz olay epeydir şikayet edilen bir bug reddit te de epey konusu açıldı çok kişi şikayet etti ancak çözüm üretilemiyor. Normalde crossplay ibaresinin amacı klavye mouse ile oynamak isteyen oyuncuları ayırmaktır. Eğer öyle olmasaydı crossplay koymanın amacı olmazdı ortak Server olurdu herkes oynardı birbiriyle? Bir ps4 oyuncusunun xbox oyuncusu ile eşleşmesi neden rahatsız etsin ki? Oradaki tek amaç klavye mouse u ayırt etmek.

İkinci olarak bahsettiğin şey ise şu eğer takımda birisi klavye mouse takıyorsa otomatik olarak lobi crossplaye döner. Gsmepad kullanan adamda da öyle.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizce God Of War'ın yeni oyunu PS4'de de oynanabilir mi yoksa sadece ps5'de mi olur?Ne düşünüyorsunuz?
  • greatone48 G kullanıcısına yanıt
    Sadece ve sadece ps5 de oynanır, düşüncem bu yönde

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: greatone48

Sizce God Of War'ın yeni oyunu PS4'de de oynanabilir mi yoksa sadece ps5'de mi olur?Ne düşünüyorsunuz?
    Sony PS5 özel oyunlarını PS4'e getirmeyeceklerini söylemişti. God of War'ın da bu kategoriye gireceğine hepimiz hemfikirizdir herhalde.
    https://www.bolumsonucanavari.com/Haberler-PS5_Ozel_Oyunlari_PS4e_Gelmeyecek-101947.htm

• Klavye&Mouse desteği olmamalı. Ne günlere kaldık oyun konsolu abi bu PlayStation bu. MS’in yaptığı her şeyi takip etmeye gerek yok. Sanırım klavye mouse isteyenler ps1,ps2 neslini zamanında yaşamayan genç çocuklar. O dönemlerden gelip, klavyeli mouselu o çirkin görüntülü oyun konsolunu isteyen olacağını sanmıyorum.

Oyun konsolu aldığınızın farkına varın, yoksa PC diye bir şey var zaten.

• greatone48 G kullanıcısına yanıt
    god of war yeni bir oyun çıkarıyor mu ki? ben uncharted gibi final yaptılar sandım.

her neyse sorunuza cevabım: tsushima ile birlikte ps4 için exc dönemi sona erdi. daha öncelerde de yazdığım gibi oyun yapımcıları bu saatten sonra 1080p,1440p hatta 1800p ile uğraşmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YananGülYoldaşlığı -- 4 Ağustos 2020; 6:6:44 >
  • Şunu diyim öncelikle TLOU 2 nin ps5 e çıkma gibi bir lüxü olamazdı olmadıda

Sony 100 milyon kullanıcıyı atlayıp daha cismi olmayan bir makineye böyle
    Milyonlarca satıp kar edeceği bir oyunu çıkartmayı neden istesinki

Adamlar rekor kırdılar satışda ayrıca oyun ps5 dede oynanıcak buda cabası işin
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Şunu diyim öncelikle TLOU 2 nin ps5 e çıkma gibi bir lüxü olamazdı olmadıda

Sony 100 milyon kullanıcıyı atlayıp daha cismi olmayan bir makineye böyle
    Milyonlarca satıp kar edeceği bir oyunu çıkartmayı neden istesinki

Adamlar rekor kırdılar satışda ayrıca oyun ps5 dede oynanıcak buda cabası işin
    Abi destiny 2 oynayalım benim makina geliyor yakında. Yeni ek paket güzel olacak..

• PS4 Satışları 112.3 Milyonu Aştı

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Sony Interactive Entertainment, 1 Nisan 2020 ile 30 Haziran 2020 tarihleri arasını kapsayan 2020 mali yılı ilk çeyrek finansal raporlarını paylaştı.

PlayStation 4'ün dünya genelindeki toplam satış miktarı 112.3 milyonu aştı.

İlk çeyrekte 1.9 milyon PlayStation 4 satıldı. Bu miktar, bir önceki mali yılın aynı çeyreğinden 1.3 milyon az.

Şirket 30 Mart 2021'de sona erecek mali yıl içinde oyun ve ağ hizmetleri segmentinde 2.500 milyar yen (yaklaşık 23.5 milyar ABD doları) satış ve 240 milyar yen (yaklaşık 2.26 milyon ABD doları) işletme kârı öngörüyor.

Ek istatistikler:

- 30 Haziran 2020 itibarıyla PlayStation Plus abone sayısı 44.9 milyon. Bu miktar, bir önceki mali yılın aynı çeyreğinden 5.1 milyon yüksek.
    - 2020 mali yılının ilk çeyreğinde 91 milyon PlayStation 4 oyunu satıldı. Bu miktar, bir önceki mali yılın aynı çeyreğinden 41.2 milyon yüksek. Birinci parti oyun satışları ise 18.5 milyon ve bu da bir önceki mali yılın aynı çeyreğinden 6.8 milyon yüksek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 4 Ağustos 2020; 11:29:46 >

• 7-8 bin

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Hangi Amazon hocam bu

• volcy123 kullanıcısına yanıt
    Kulaklığın ve Dualsense'in 50 Euro olma ihtimali bence yok. Kulaklık ve basit bir şarj istasyonunun aynı fiyata satılma ihtimali hiç yok. O yüzden fiyatlar öylesine girilmiş gibi duruyor.
  • teen wolf kullanıcısına yanıt
    Amazon fransa

• 112,3 milyon adet konsol satışı gerçekten harika. PS3'ün 87,4 milyon sattığını göz önüne alırsak PS markası yeniden şahlandı diyebiliriz. 120 milyonu kesin geçecek gibi PS4, benim merak ettiğim 130 milyonu zorlayıp geçebilecek mi? PS en güzel zamanlarından birini yaşadı bu nesil kesinlikle darısı ve daha fazlası PS5'in başına.
  • Bu kadar satan bir konsol da hemen öldürülmez, bence yeni anlaşmalar yapıp orta çaplı olsa da yeni oyunlar gelmeli. Baba oyunlar ps5’de devam edebilir. Belki yeni sunumda böyle oyunlar görürüz.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fps i kolla oynamak bana zulüm geliyor resmen beceri işi yıllarca istediğim seviyeye gelemedim şimdi cod da km desteği var arkadaşla oynuyoruz daha fazla kill aliyorum ancak kol ile oyle iyi oynayanlar var ki gerçekten adamı ayakta alkışlayasım geliyor. Ben çok becerikli olmadığım için km ile ancak kol ile oynayanların seviyesine gelebiliyorum. Ama tabiki adil olan ayrı server olması

• Ulan Sony çabuk çıkar şu aleti çıkana kadar bu kur artışıyla 2 katına çıkacak fiyat anasını satayım

• IGN haberine göre yeni Playstation 5 haberleri bu ay yayınlanacakmış. Haberin içeriği çıkış tarihi,fiyatı gibi bilgiler olması bekleniyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasapovski -- 4 Ağustos 2020; 11:47:22 >

• 1080p 120 FPS Multiplayer oynayalim baska beklentim yok konsoldan

• 
Sayfa: önceki 14271428142914301431
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.