Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1424. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.196
Cevap
1.506
Favori
9.776.618
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
58. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar merhaba; state of play tarihi belli oldumu acaba

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • berbetmus kullanıcısına yanıt
    6 Ağustos.
  • quote:

Orijinalden alıntı: berbetmus

arkadaşlar merhaba; state of play tarihi belli oldumu acaba
    6 Ağustos'da hocam. :)
  • şimdi gördüm ama sanırım ps5 te büyük oyun tanıtmayacaklarmış ozaman ne gösterecek ki bunlar ...

• bu yeni konsollar üst düzey donanım ile geliyor 400 euro dan gelme ihtimali yok bence belki disksiz versiyon olabilir ya da ms geride kaldığı için daha ucuza satabilir ama diskli ps5 mümkün değil 400 euro ya çıksın hesap yapan arkadaşlar en az 500 euro dan hesaplasınlar bence.
  • 40 dk sürecekmiş ...40 dk boyunca ne gösterecekler ki bunlar ps5 oyunuda yok diyor ...ps4 e yeni oyun çıkar mı ki anlayamadım cidden ne olacağını ...

• quote:

Orijinalden alıntı: berbetmus

40 dk sürecekmiş ...40 dk boyunca ne gösterecekler ki bunlar ps5 oyunuda yok diyor ...ps4 e yeni oyun çıkar mı ki anlayamadım cidden ne olacağını ...
    bence ps4 oyunlarının ps5 de nasıl gözükeceğini gösterecekler..
  • Aklıma gelenleri direkt yazdım PS4'e gelebilecek bazı oyunları. Genelde etkinliklerde tanıtılan veya gösterilen oyunlar.

Babylon's Fall

Project Awakening

Lost Soul Aside

Apocalypse

Project Eve

Tales of Arise

Remothered: Broken Porcelain

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 3 Ağustos 2020; 17:49:17 >
  • duz ps4 de kasan bi oyun var until down mu ne adini tam hatırlayamadım belki ps4 proda kasmiyordur ama kutuphanemde oldugu icin ps5 de deneyecegim akici sekilde oynamak guzel olabilir :)

• Eline sağlık hocam, derleyip sunmuşsun ne güzel :)

• Ne demek hocam ama gözden kaçırdığım 3-4 oyun var diye biliyorum bakalım artık. :)
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Kasıyor derken?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • şu saatten sonra ps5 oyunlarını değil de ps4 oyunlarının gösterileceğini düşünmek bence anlamsız, artık ps5 oyunlarını gösterirler altına da ps4 de gelecek yazarlar. ben kesinlikle ps4 oyunlarının gösterileceğini düşünmüyorum ve size katılmıyorum dostlar..
  • Bu arada Kena'da var hocam onuda göstereceklerini düşünüyorum Malum PS4'e de geliyor. :)

Kena: Bridge of Spirits

• quote:

Orijinalden alıntı: crypto81

şu saatten sonra ps5 oyunlarını değil de ps4 oyunlarının gösterileceğini düşünmek bence anlamsız, artık ps5 oyunlarını gösterirler altına da ps4 de gelecek yazarlar. ben kesinlikle ps4 oyunlarının gösterileceğini düşünmüyorum ve size katılmıyorum dostlar..
    PS5 oyunlarını zaten gösterecekler hocam ama aralara PS4 için de oyun serpiştirilebilir. :)

Yaklaşık 40 dakika uzunluğunda olacak sunum PlayStation 4 ile PlayStation VR oyunlarına odaklanacak ve birkaç tane de Haziran ayında PlayStation 5 sunumunda tanıtılan üçüncü parti ve bağımsız PlayStation 5 oyunu gösterilecek. Gösterileceği doğrulanan oyunlardan biri Crash Bandicoot 4: It's About Time.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

PS5 oyunlarını zaten gösterecekler hocam ama aralara PS4 için de oyun serpiştirilebilir. :)

Yaklaşık 40 dakika uzunluğunda olacak sunum PlayStation 4 ile PlayStation VR oyunlarına odaklanacak ve birkaç tane de Haziran ayında PlayStation 5 sunumunda tanıtılan üçüncü parti ve bağımsız PlayStation 5 oyunu gösterilecek. Gösterileceği doğrulanan oyunlardan biri Crash Bandicoot 4: It's About Time.

Alıntıları Göster
    neden ps4 üzerinde durmazlar diyorum çünkü yeni nesilin reklamını yapmaları lazım, reklam stratejisi göreceksiniz ki ps4 yokmuş gibi davranacaklar bundan sonra ps4 ün adı sadece oyun tanıtım videolarının sonunda yazı olarak geçecek..
  • Sony sunumundaki en beğendiğim oyundu Project Athia ile birlikte.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam bu oyunlar ne zaman çıkacak?

bu arada apocalypse teması nedir?
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    Sizin de değindiğiniz gibi dayanıklılık konusunda Thrustmaster ürünleri çok kalitesiz genellikle. Satış sonrası hizmet kalitesi de felaket kullanıcı yorumlarına bakılırsa. Ayrıca uzun süreli kullanımlarda içerisindeki kayışın ısınıp esnediği bunun da direksiyon performansını olumsuz yönde etkilediği yönünde şikayetler de var. Ben de G920 kullanıcısıyım ve çok memnunum açıkcası. Kayışlı sistemlere de biraz mesafeliyim. İleri de yükseltmeyi düşünürsem Fanatec'e geçerim büyük ihtimalle evladiyelik resmen.

Ayrıca G29-920 oldukça popüler direksiyon setleri. PC tarafında güncel oyunlarda Logitech G27, Momo'ya kadar birçok model destekleniyor iken yeni nesil konsolların G29-920 modellerini desteklememesi çok tepki çeker. Üstelik yeni nesilde tam geriye uyumluluktan bu kadar bahsediyor iken.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 3 Ağustos 2020; 18:49:34 >
  • crypto81 kullanıcısına yanıt
    Katılmıyorsunuz ama kendileri etkinliğin açıklamasında PS4 ve VR oyunlarına odaklanacağız yazmışlar.

• 
Sayfa: önceki 14221423142414251426
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.