Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1423. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: GuardofAngel , PearBear , Alisinasyon Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir - 19 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.602
Cevap
1.517
Favori
9.808.462
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
23. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Elinizde hangi marka. Model direksiyon var
    Bende g29 var ondan soruyorum teşekkürler

Alıntıları Göster
    Ali abş lisanslı direksiyonlara G29 da giriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkimjj

Logitech ile Sony anlaşma yaptıysa orası ayrı, bilerek uyumluluk vermezler g29 a , yenisini alsınlar diye. Siz de almayın o zaman logitech, zaten iyi bir direksiyon istiyorsan ya fanatec ya da Thrustmaster alacaksın, Thrustmaster t500 ps3 zamanı çıkmıştı, ps4 de de kullanılıyordu, ps5 de bile kullanılabilecektir bence.
    Şunu söylüyüm G 29 u sağlamlık konusunda tek geçerim trustmaster t500 De
    Çok sağlamdı t300 ler maalesef çok tırt çıktı fanateclerinde csp pedalları
    Çok iyiydi bunların hepsini denemiş biri olarak söylüyorum

Kimse bana T 300. Ü övmesin kayışlı sisstem diye çok nazik bir aletti
    Biraz zorlayınca tırtlıyordu ya o pedalları ne rezil bir pedaldı öyle
    Vala bilemiyorum
  • İşte ND'da biz daha yapmayacağız diyor. Ne olacak belli değil UC Sony'nin en büyük kozlarından bir tanesidir. Biteceğini sanmıyorum.

Bir yandan da diyorum ki UC5'i ND yapmasın. Sony'de kaliteli stüdyo çok UC5 her türlü edilir. ND artık yeni IP kazandırsın bizlere.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gamerasi

Ali abş lisanslı direksiyonlara G29 da giriyor.

Alıntıları Göster
    Ruhicim çalışacak yanı diyorsun o zaman oldu bu iş
    Kulaklığımızda zaten çaışacak hyperx usb lı 3.5 jacklı
    Kulaklığımda var kablolu zaten
  • Kafkaslı57 kullanıcısına yanıt
    T300 bana göre de pek iyi değil, orta sınıf bir alet, pedalları da zaten basit bir şey haklısın, ama abi logitech in hala dişli sistemini kullanması da olacak iş değil, ayrıca ps4 de g27 lerinize uyumluluk vermediler , şimdi de ps5 de aynısını yapmaya çalışıyorlar, artık bir tepki vermeniz lazım bu firmaya , siz her konsol aldığınızda yeni bir logitech direksiyon mu alacaksınız , t500 ü yıllarca kullandım, taş gibi alet, pedallar desen çok iyi , ps 6 da bile uyumlu olur bu alet :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 3 Ağustos 2020; 17:12:29 >
  • Bir tarafta oyuncu dostu Microsoft OneX in fişini çekiyor, öbür tarafta pis, kaka Sony PS4 için sunum hazırlıyor. Nesil bitişine gerçekten başyapıt 1 değil 2 oyun çıkararan Sony ama Microsoft oyuncu dostu. Açık söyleyeyim, benSony yöneticisi olsam LOUII yi de GoT yı da PS5 açılış oyunu yapar ortalığı yıkardım, yapmadı adamlar.

Microsoft daha 1-2 ay önce dedi ki en az iki sene çıkan oyunların tamamı tüm konsollara çalışacak, Spencer da desteklercesine ekledi biz oyuncunun özgürlüğüne inanıyoruz, oyuncunun platform kısıtlaması olmasın.. Çok güzel değil mi, şahane bir düşünce. Sonuç, Microsoft OneX in fişini çekti. Ben elimde 18 aylık gamepass ve OneX ile afedersiniz şey gibi kaldım ortada.

Kızgınım abi, kandırıldığımı hissediyorum. Sony de yarama basar gibi PS4 e sunum çıkarıyor. Mahsus yapıyorlar sanki(tabiiki mahsus yapıyorlar😉)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Harika haber

Yeni Call of Duty ve Crash Bandicoot 4 bekliyorum. Bir de Elden Ring'i görme şansımız yok mu? Elden Ring'in marketing hakları MS'de sanırım.
  • Thrustmaster da t500 ve T-gt alınır , T300 ü bende tavsiye etmem, pedalı başka bir model ile değiştirebilirsin,ama Feedback kaybı oluyor kullanırken ve dayanıklılık yönünden de iyi değil.
    Fanatec in ise her şeyi alınır, kalite zaten .

• Ps4 oyunları mı
    Ps5 le ilgili çok bişey olmayacak gibi sanırım yanlış anlamadıysam
    Yeni Exc. ler falan tanıtılmıyacak gibi
    Çok bomba bi sunum olmayacak gibi, fazla gaza gelmemeye çalişayim bari

• T500 + pro pedal sahibi olarak yazıyorum, herkes bu pedalı çok övüyor ama uzun vadeli düşünüyorsanız alın. Çünkü elden çıkarmak kolay değil. G29 gibi hızlı dönmüyor piyasası. Vaktim olmadığı için oynayamıyorum, kaç kere ilana koydum rağbet olmadı :)

• geriye uyumluluk ve ps4 oyunlarının ps5 deki görüntüleri, ayrıca ps5 üzerinde yeni ps now hakkında açıklamalar bekliyorum umarım olur..
  • Ellie_William : Önceki State of Play'lere baktığımızda sadece oyunlar hakkında bilgi ve Gameplay'ler görmüştük bunda da aynısı olacağına benziyor. :)

teen wolf : Fiyat ve Ön sipariş bu ay içerisinde bekliyorum. Ama Bu State of Play'de oyunlara odaklanılıyor.

runge kutta : Elden Ring'i Gamescom'da görürüz büyük ihtimal State of Play'de gösterileceğini zannetmiyorum hocam. :)

çikko : State of Play Etkinlikleri genelde oyunlar üzerinde oluyor. PS5'de ise bize gösterilen oyunlardan yeni Görseller oyun içi videolar gösteriliyor genelde. :)
    Çok bomba olmaz zaten hocam genelde Normal geçer böyle sunumlar. Önceden hazırlanıyor haliyle. :) Fazla beklenti içine girmeden izlemek daha iyi olacaktır.
  • broodofqueen kullanıcısına yanıt
    LOU2 zaten bu nesle çıkmayacaktı. Bitirilmiş oyun sırf ps5 için bekletiliyordu. Sadece biliyorsunuz sızıntılar sonucu tüm senaryo nete düşünce apar topar oyunu çıkarttılar ve üzerinde çalışılacak bir nokta olmadığını gördük. Sadece ps5 için bekletiliyormuş.

Aslında iki oyununda ps4'ü ıskalaması Sony'nin elini çok güçlendirirdi. Fakat Lou2'de koca bir neslin boş geçilmesi oyuncuları kızdırabilirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FarklıAkıl -- 3 Ağustos 2020; 16:58:16 >
  • Himurajutsu kullanıcısına yanıt
    Aynen hocam, zaten yeni IP gelecektir muhakkak, ben sadece Uncharted illaki yapılacaksa ND'nin yapmasından yanayım, Neil Druckmann, mart ayında yaptığı açıklamada yeni bir Uncharted oyunu için kapının her zaman açık olduğunu belirtmişti.

Yani Nathan Drake'in hikayesi sonlandı fakat Naughty Dog'un elinden Uncharted markası adı altında çıkacak yeni bir maceraya şahit olabiliriz.

Bir nesilde de hem yeni IP, hem yeni Uncharted, hem de Part III yapmaları mümkün olamadığından geriye 2 seçenek kalıyor...

1) Ya söylenilenler gibi proje San Diego'ya emanet edilecek ve bu stüdyoya özel bütçe ayrılıp çalışan sayısı genişletilecek, ek olarak Naughty Dog'un oluşturduğu fikir üzerine yola devam edilecek.

2) Ya da Naughty Dog yeni bir Uncharted'ı sonraki nesile saklayacak ve kendileri geliştirecekler.

Şahsen ben bu Part III açıklamalarından önce ilk olarak yeni bir IP, nesil sonuna ise yeni Uncharted yapacaklarını tahmin ediyordum ama Neil Druckmann beklenmeyen bir şekilde Last of Us'a açık kapı bıraktı, dolayısıyla da Uncharted iddiaları San Diego'ya kaydı, önümüzdeki günlerde neler yaşanacak göreceğiz inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 3 Ağustos 2020; 17:5:54 >

• Ds4 çalışmaması için söyledikleri gerekçe teknoloji farkı dezavantajı. Ds5 ve Ps5 oyunları o kadar iyimiş ki Ds4 ile oynanamazmış, avantaj farkı olurmuş. Ama klavye-mouse cihazlarını takır takır çalıştırtıyo. Böyle laf cambazlığını hiç sevmiyorum çık dürüstçe Ds4 desteği koymadık de geç. Olan yine bize oldu 1000 TL daha gitti cebimizden. Şu an Ds4 700 TL zaten ekstra kola 1000 lira yazın
  • PS4'e çıkmayan oyunlara baktım da güzel yapımlar var. :)
  • Anladığım kadarıyla Dualshock 4 cross-gen oyunlarda çalışıcak. Fakat yeni nesil için hazırlanmış oyunlarda çalışmayacak.

AC Valhalla, FarCry 6 ve Cyberpunk 2077 vs bunları Dualshock 4 ile PS5'de oynayacağız + Geriye uyumluluk oyunlarda da Dualshock 4 çalışıcak. Yani şimdilik kutunun içinden 1 tane sense kolu yeterli eğer bundle ikinci kol hediyeli vs paketli model gelirse onu almak daha mantıklı olucak.
  • Yıllardır ses seda çıkmayan Project Awakening'i gösteriyorlarmış bir de :)

Ekim/Kasım dönemi Ps4/Ps5'e çıksa ne hoş olurdu, tabi hayal ama bu oyunu ne yaptınız diye sormak gerekiyor Sony'e.

Ben olsam zaten şu vakitten sonra Ps5 özel yapardım, potansiyeli vardı.

• Project Awakening - Lost Soul Aside - Babylon's Fall

oyunları var daha PS4'e gelmeyen ve adını unuttuğum yapımlarda var hatırlarsam listeye ekleyeceğim. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 3 Ağustos 2020; 17:13:56 >
  • 
Sayfa: önceki 14211422142314241425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.