Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (7425. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: byvolcan , lextor Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.807
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 74237424742574267427
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ben de dün yabancı sitelere baktım konsol için en iyi 2K 4K monitörler yazarak. 300 pound ve altı bütçeler için öneriler var burada 8-9 K. 500 pound olan monitöre mesela pahalı yazmışlar. Onlara göre tabi alışılmıştan pahalı ama ben o monitöre bakıyorum gördüğüm fiyata bildiğim ne kadar küfür varsa ettim.

Deli olduk artık fiyat bilincimizi yitirdik. Neyin ne olduğunu unuttuk.

• Press a Key kullanıcısına yanıt

Bu devirde gözünüze kestirdiğiniz ürün varsa direk alın.Tl erimesi ne yazıkki son sürat devam edecek.Nasıl şimdilerde 1 sene öncesine bile imrenerek bakıyorsak seneye de bu sene için bakacaksınız.

• Tvye bluetooth ses aktarıcı almak istiyorum hem ps5 açıkken hem de tvden içerik tüketirken Kulaklık bağlamak güzel olur. Ne tür bir cihaz seçmeliyim?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt

Peki kaç inç monitör bakıyorsun, bence denkleme bunu da dahil etmek gerekir.

• bozcan kullanıcısına yanıt

Rekabetçiyimdir bilirsin :) alt sınır 24 üst sınır 27 inç olarak düşünüyorum. 2K-4K monitör alıp 1080p 120 olanlarda bulanık olma olayı kafamı karıştırıyor gerçi Fifa'da bulanık görmek de çok önemli değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Netflix, Disney YouTube gib i uygulamalar var mı ps5 içinde?

tv nin kendi uygulaması yerine ps5 üzerinden izlemekle daha kaliteli 4k görüntü elde eder miyiz? yoksa birşey değişmez mi?

bir de ps5 çok elektrik yakacağından daha masraflı olacaktır sanırım dezavantaj olarak

• Dark matter D kullanıcısına yanıt
    Ülke batışta zaten, her geçen saniye dağlardan yuvarlanıyor ekonomi.

Onun için dediğin gibi ne alırsan kâr, bugün 6000₺, yarın 8000₺ olmayacağının garantisi yok.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • ben ps5 çıkışına yakın 27GL650F-B almıştım yaklaşık 2000tl civarına, hala bunu kullanıyorum fps oyunlarda, gayet memnunum. 120hz sorunsuz, ama maalesef ps5te freesync vrr çalışmıyor.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Saydığınız uygulamalar var. 4k desteği de yakında eklenecek diye biliyorum Disney+. Tv'nizde uygulama yoksa mecburen PS5 üzerinden açacaksınız.

• bodysolid B kullanıcısına yanıt

Disney ve Spoty haric hepsi native app olarak var, sonra ikisi de gelecek ozellikle Disney 4k akacagiz ...

• Spider-Man PC konusuna girdim. Bütün konu baştan aşağı PC problemleri, optimizasyon, grafik ayarları, çözünürlük, ray tracing, işlemci sıcaklığı, şu ayarı yaptım fps 3 düştü 5 arttı, takıldı, dondu, oyundan attı vs vs... Yoruldum resmen okurken. İyi ki konsol kullanıcısıyım.

• thriller89 kullanıcısına yanıt

Yaa ekranin solundaki rakamlara bakmaktan oyunu kaciriyorlar ... En sevmedigim istir Pc ayar mayar muhabbetleri ...

Ama maalesef rekabet ve covidden sonra yeni generasyon oyun maliyetleri yuzunden Pc'ye bakmaya basladilar ...

• thriller89 kullanıcısına yanıt
    +100000000 hocam

Aynısı god of war oyununda da olmuştu. Millet kafayı yemiş cidden. Mis gibi oyun çıkmış, tek tek hangi ayarda kaç fps onu konuşuyorlar. Sorsan yaptığın ayarlarda ne fark oluyor diye bilmezler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • spacemonkey kullanıcısına yanıt

Aynen öyle.. Hele youtube videolar düşmüş spider man pc başlıklarıyla. Adam aynı sekansları 500 kere oynuyor, ray tracing kapatıyor ayrı, açıyor ayrı, dlls mi ne onu açıyor kapatıyor ayrı, farklı bir kaç ayar var açıp kapatıyor ayrı.. Hele sadece burası değil, sosyal medyada oyun grupları da aynı, şu ayarlar yapıyorum böyle geliyor, bu ayarı yapıyorum şu gidiyor vs vs. İmkanım olsa bile şuan iyi bi sistem almam oyun için kesinlikle. Zaten 70 80 fps akıyor oyun, illa daha da ayar deneyecekler. Oynasan oyununu sen kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nier -- 14 Ağustos 2022; 16:36:59 >
  • İnsanlar zaten akıcı bir şekilde oynayamadıkları için ayarları kurcalıyorlar. Bu neden garibinize gitti.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar plus deluxe verilen yönetmenin sürümü ghost tsunami oyunun da trigger özelliği var mı

• Konsolu kapattıktan sonra gelen çatırdama sesleri başkalarında da oluyor mu ?  

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Ne kadar fazla çalışırsa o kadar fazla çatırdama oluyor bende de. TV içinde geçerli bende.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Krone K kullanıcısına yanıt

Oluyor hocam normal sanırım bu arada o ses monitördede var benim. ısınıp soğumayla alakalı bişi büyük ihtimalle

• dün bir süre oynadıktan sonra anamenudeyken zınk dıye kapandı kumandadan acmaya calıstım kumanda mavılendı ama cıhaz acılmadı. dugmesıne bastım o sekılde de dıt dıt dıye ses cıkarttı yıne acılmadı pırızı sokup taktım acıldı repaır yazdı anıden guc kesılmesı uyarısı verdı buna ne sebep olmus olabılır?

• 
Sayfa: önceki 74237424742574267427
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.