Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (7414. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Leona Heidern , Sine-FİL , R-Kartal Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 20 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
95. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 74127413741474157416
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam malzeme kalitesiyle çok bir işin yok ürünün bence,bende ps4 ve ps5 icon light var rafta duruyorlar görsel olarak güzel ve kaliteli ürünler,yurtdışında 20-30 $ satılan şeyler zaten bizde pahalı olduğu için takılıyoruz malzemeye 😊 hayırlı olsun güle güle kullanın 👍🏻

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatihsar -- 7 Ağustos 2022; 23:45:32 >
    < Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • berhan? kullanıcısına yanıt

ben o oyunu ps4te oynadığım için hiç araştırmadım remastered kısmını, miles morales görsel olarak baya iyi ama hikayesi çok kısa ve ilk spidermanin hikayesi kadar güzel gelmedi bana. bir sürü yan görev var ama hep kendini tekrar eden görevler. plus deluxe vermeseydi para vermeye değmezmiş benim düşüncem.

• veteran_gamer kullanıcısına yanıt

Sony'nin böyle yazılım kısmında bir gevşekliği var. Madem getirecektin, 2 sene niye bekledin? İlginçler gerçekten.

• SM Remastered Deluxe kataloğuna dahil değil maalesef. PS4 versiyonu dahil sadece. Ancak kataloğa dahil olan Miles Morales'i indirip, oyunun açılış menüsünsen SM Remastered satın al seçeneği ile 160TL'ye alabilirsin. Ben de bu şekilde aldım ve bitirdim. Eğer SpiderMan seviyorum, bu oyunu da PS5 özellikleriyle (rtx'li yüksek fps modu, haptic feedback, adaptive triggers ve grafik/modelleme iyileştirmeleri var PS4 versiyonundan farklı olarak) oynamak istiyorsan kesinlikle tavsiye ederim. Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Dark matter D kullanıcısına yanıt

açıkçası hiç başka oyun oynamıyorum

• Kendi çapımda yaptığım oyun odam 😊

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• malchik kullanıcısına yanıt

Cihazı kapalı bir alanda tutuyorsanız çok ısınmıştır, kapalı alanda tutmuyorsanız ve sorun sürekli oluyorsa servise verin.

• aslında baya açık hatta iki pencere arası cereyanda kalıyor, tekrarlarsa dediniz gibi yapayım, teşekkürler

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Bunlarda benim yaptığım oyun dolabım ve oyun yerim:)

Playstationlarda almaktan en çok korktuğum uyarılardan biri “alet ısındı kapanacak” uyarısı :). Makine tozu hiç sevmiyor playstationların bu konuda çok nazlı olduğunu düşünüyorum. Normalde uzun kullanım sonucunda bu hata oluyor sizin makine sıfır mıydı ikinci el miydi acaba?

• blackprague kullanıcısına yanıt

medimarktten almıştım sıfır, çok yormuyorum da aslında zaten pek zaman yok, günlük belki 1 saat fifa oynayıp bırakıyorum o da maksimum, o gün 10dklık 2. maçı oynarken öyle hata verdi. Bir iki gün önce güncelleme aldı fifa belki ondan sapıtmıştır

Çok toz alıyor mu orası? Örneğin 1 hafta geçince üzerini toz kaplıyor mu? Aslında kullanmadığınız zaman fişini çekip üzerini örtmek gerekli. Ben bütün konsolları o şekilde kullanıyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

FIFA’da problem var diyorlardı. Oyundanmış. Diğer oyunlarda böyle bir problem yaşadın mı?

• Venomstr kullanıcısına yanıt

başka oyun oynamıyorum, toza gelince illaki toz alır çok dikkat etmiyorum cihaza

• Dijital ps5 kutusu ile kutulu ps5 oyunları görenleri şaşkına uğrattı Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

• Bayıldım! Çok güzel görünüyor!

Kendi evime çıktığımda ben de sizinki gibi bir şey yapacağım. Bende mini konsollar da var. Hepsi için galiba bir oda açmam gerekecek :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • nier kullanıcısına yanıt
    Ziraat 3D security özelliği var ama direk çekiyor şifre gelmeden satın alıyor sepetindeki ürünü

• Kardeşlik yapmadan hesaplarsak Eylül ike Aralık arasında 3 oyuna 2000 TL.

Fifa ulti edition 850

Gow ragnarok 600

Harry Potter 600 desek

• TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    2000tl = 109 euro hocam aslınca cünüp yavurdan daha ucuza almış oluyorsun. (Ahaber)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 8 Ağustos 2022; 14:58:49 >
  • KrallŞaplakçı kullanıcısına yanıt

Ama maaş 3000 euro değil Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheCaliph_ -- 8 Ağustos 2022; 14:59:25 >
  • 
Sayfa: önceki 74127413741474157416
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.