Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2526. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: movistar73 , movistar73 , Sine-FİL , Sine-FİL , Blackkk Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir - 13 Masaüstü3 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.787
Cevap
1.518
Favori
9.820.876
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
59. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 25242525252625272528
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Cevap için teşekkürler hocam. Peki şu an 2 yıllık alabiliyoruz değil mi 180 +180 360 tl olacak şekilde.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Benim hayat öyle hocam, hava yolları çalışanıyım

Alıntıları Göster

Valla iyimiş kolay gelsin ))

• Size de hayırlı olsun hocam. Dediğiniz gibi umarım sorunsuz ve temiz bir şekilde herkes kavuşur PS5'lere. :)

Her ne kadar PS5 Konsolu heyecanlandırsa da gelecek oyunlar daha da heyecanlandırıyor nedense. :)

@Dark Saga

• freestanbul kullanıcısına yanıt

evet 5 yıllık bile alabilirsin.bir sınır yok

• BlackLead kullanıcısına yanıt

Medyada ekonomi konuşanı çıkarmazlar anlatanlar da Necmettin batırel gibi tipler. Herşey iyi yani

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar konuyu yakından takip ediyorum ama pek yazmadım konuya.

Yurt dışından alacaktım ama acele edip vatandan aldım. Euro yükseliyor.YAklaşık 10 olsa bile bana 650 euroya gelecek zaten. 1800 tl de kabul edilebilecek bir fark bence.Ben de aranıza katıldım.Proyu satmayacağım .Kızlarım oynuyor.Belki de satarız.Şimdiden heyecanlanmaya başladık...

• quote:

Orijinalden alıntı: Playstation5

Ona bakarsan 60 fps yi xbox one x de de alıyorsun. Çok kel alaka olmuş senin örnek . Olay magazin değil olay microsoftun düşük modelle sektörü baltalaması. Altta o kadar derin bir analiz var ki... sabaha kadat konuşabiliriz ben varım peki sen hazır mısın?

Series S microsoft taraftarlari bile beğenmedi. Resmen ellerinde patlayacak. Anketlerde bunu gösteriyor.

Bu arada amerikayi yeniden de keşf etmiyoruz magazin de değil. Olanı söylüyoruz. Microsoftun hataları yıllardiır alay konusu oldu. Bir şey ucuz diye övmeyi de bırakın 100 dolar fazla ver gözlerine zeval gelmesin. Onu kıs bunu kıs 

Series S'te Game Pass var. PS5'te yok. Türkiye için 100 dolarlık farktan çok daha fazlası demek bu. İnsanların uygun fiyata nispeten düşük kalitede oyun oynayabilmesi niye batıyor bu kadar size? Kaldı ki sektörü baltaladığı falan yok. Series X ve PS5'in 4K'da yapabildiği her şeyi 1080P/1440P'de yapabilecek.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Overgame ps5 oyunlarını listelemiş ama fiyat yok.Sony Türkiye daha önceki gibi digital ile mi aynı fiyat yapar yoksa hep diyorlar ya kutulu oyunlar bizde diye acaba biraz daha düşük fiyat yapar mı?Ama konsol çıkış oyunları zaten pahalı yaparlar çünkü çoğunluktan kazanç durumu yok.Kendim sordum kendim cevapladım

• hayirdir nasil aliyorsunuz? Preorder mi veriyorsunuz?

• Nemanja Bjelica kullanıcısına yanıt
    2 yışlık aldık hayırlı olsun.

• 4 saate 1.3M görüntülenmiş. :)

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • neco6791 kullanıcısına yanıt

Çok büyük alınmaz

• WRC 9 - Gameplay Video | PS5

Take your first look at WRC 9 FIA World Rally Championship running on PlayStation 5 at 60 frames-per-second and a dynamic 4K resolution.

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Kimse kusura bakmasın. Konsol kırıldığı gün gidip cfw yapacağım. Kuruş para kazandırmam trye özel fiyat politikası yapmayan zihniyete. Zengin oyuncağı oldu Amerikalının fakir aleti.

Alıntıları Göster
    Daha iyi bu bedavacı ülkeye ben olsam hiç yatırım yapmam. Ps Store ilk açıldığı zamanlar oyun 130-140 TL'ye geliyordu o zamanlar bile bir oyuna 5 kişi giriyorlardı. Sonra onda da baya kazık yiyip dolandırıldılar. Oyunun fiyatını düşürdükçe kitlesi de ( durumu olmayanlar yanlış anlamasın bedavacı cins tiplerden bahsediyorum ) kitlesi de düşüyor. O yüzden oyunların global olarak pahalanması iyi oldu . Gta V,Rdr 2 ve Rainbow 6 multiplayerları indirime girdikçe nasıl çöp oldu kendi gözlerimle gördüm. İndirime girse de 10 dolar falan indirine girmeli en fazla ilk 2 sene içinde.Türklere de özel fiyatlandırma falan yapmayacaksın zamanında yaptılar karşılık alamadılar

• arkadaşlar ps5 siparişi olup olmayacağı için series x siparişi vermiştim fakat ps5 i yakalayınca sipariş olarak series xi mediamarkttan iptal ettim.

Fakat dün iptal ettiğim tutar hala yatmadı aradığımda iptal olduğunu söylediler daha öncede yatırdığım ürünler 1 2 günde yatıyordu.

Paranın üstüne yatma durumu olmaz değil mi?

PS5 aldım diye sevinirken üzülen olmayalım sonra.

• tospik kullanıcısına yanıt

Hey maşallah hey maşallahPlaystation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Playstation5 -- 27 Ekim 2020; 19:36:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

Series S'te Game Pass var. PS5'te yok. Türkiye için 100 dolarlık farktan çok daha fazlası demek bu. İnsanların uygun fiyata nispeten düşük kalitede oyun oynayabilmesi niye batıyor bu kadar size? Kaldı ki sektörü baltaladığı falan yok. Series X ve PS5'in 4K'da yapabildiği her şeyi 1080P/1440P'de yapabilecek.

Alıntıları Göster
    Kardeşim Xbox'da olan oyunların hemen hemen hepsi PC'de var zaten. Xbox alana kadar PC alırsan, hem oyunlarını oynarsın hem diğer işlerini görürsün. Ayrıca gamepass çok saçma bence. PC'de crack diye birşey var. Oyunlar bedava :D İyi bir PC'de 4K bile hayal değil.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Wheel

Alıntıları Göster

arkadaşım 2,700 tl den prosunu satıp, amazon üzerinden Series S alacak. 700 tl fark ile bir üst nesile geçecek. öyle ya da böyle.

bu imkan; bütçesi olan arkadaşlar için büyük fırsat.

bizde alınan konsola hayırlı olsun demek düşer. kötülemenin anlamı yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

WRC 9 - Gameplay Video | PS5

Take your first look at WRC 9 FIA World Rally Championship running on PlayStation 5 at 60 frames-per-second and a dynamic 4K resolution.

Şu oyuna hastayım ama bu ve bir önceki wrc8 serisinde batırdılar görüntüyü biraz, ama rally sonuçta hoşuma gidiyor adrenalini çok iyi yaşatıyor oyun.

• 
Sayfa: önceki 25242525252625272528
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.