Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2508. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Chesapeake Ripper , Chesapeake Ripper Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (2 Mobil) - 13 Masaüstü3 Mobil
5 sn
180.711
Cevap
1.518
Favori
9.813.814
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 25062507250825092510
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Henuz bilgim yok hocam.Arkadas kasimda gidiyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • şu an odama televizyon bakıyorum da standart ps4 sahibiyim. bütçe düşüklüğünden dolayı awox 4k tvler gözüme çarptı. sizce ps4 proda veya 5'de 4k görüntü düzgün alınır mı? yoksa bu fiyata 4k'ya girme mi dersiniz?

• Ardamax kullanıcısına yanıt

teşekkür ederim dostum sanada hayırlı olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: cem7091

şu an odama televizyon bakıyorum da standart ps4 sahibiyim. bütçe düşüklüğünden dolayı awox 4k tvler gözüme çarptı. sizce ps4 proda veya 5'de 4k görüntü düzgün alınır mı? yoksa bu fiyata 4k'ya girme mi dersiniz?

ucuz 4k tvler hiç iyi değil

• Miles Morales trophy listesi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Daha önce buradaki cevherlerin olmayacak dediği Far Cry 6 ve Assassin's Creed: Valhalla PS5'te 4K 60Fps ve hızlı loading süresiyle çalışacaklar. 

Alıntı

metni:
    Valhalla:
    PlayStation 5: PS5 players can immerse themselves in the stunning open world with the power of the Tempest 3D Audio Engine to hear the environment around them, along with detailed 4K and 60 frames per second visuals, and faster loading speeds due to the additional power of the console’s ultra-high speed SSD. If you purchase a PS4 copy of the game, you’ll be able to upgrade at no additional cost to the PS5** edition.
    FarCry 6
    Far Cry has never looked so stunning, with luscious tropical vistas rendered at 60 frames per second and 4K resolutions on Xbox Series X and PlayStation 5. If you own a PS4 or Xbox One copy of the game, you can upgrade to the Xbox Series X | S* or PlayStation 5** edition respectively at no extra cost when your new console arrives.

https://news.ubisoft.com/en-us/article/24pOdAVM0hnCzWWFiXxPga/ubisoft-on-the-next-generation-of-consoles-get-the-details?isSso=true&connectSsoId=u8BWDMQ7ICxYYMUAG2OrnV2aiHejzbbCe9eA45767B8%3D&refreshStatus=ok

Grafiklerden ne kadar kisacaklar asil önemli nokta bu.

10klik pc de ultra 60 fps oynanan oyunu ps5 te medium low oynamak can sıkıcı olur.

• Arkadaşlar dolar ekstresi oluşturun kartınıza, yurtdışı alışverişiniz dolar olarak çekilir, aynı miktarda da dolar bulundurun, kurdan etkilenmezsiniz

• Sackboy: A Big Adventure - Details

-Narrative follows Sackboy against the villain "Vex", become a knight

-Level variety, responsive controls were a big focus

-DualSense: Popping balloons, pulling surfaces, etc all feel unique

-Cross play between PS4/PS5

- Hikaye, kötü adam "Vex" e karşı Sackboy'u takip eder, şövalye olur

-Seviye çeşitliliği, duyarlı kontroller büyük bir odak noktasıydı

-DualSense: Balonları patlatmak, yüzeyleri çekmek vb.

-PS4 / PS5 arasında çapraz oyun

https://www.gameinformer.com/preview/2020/10/26/six-things-you-need-to-know-about-littlebigplanet-spinoff-sackboy-a-big

• Dictattor kullanıcısına yanıt

Kelime oyunu yapıyorlar şu ana kadar. Oyunla ilgili ilk haberlerde series xte 4k 30fps olarak çalışacak dendi,sonra ps5te 60 fps olmayacak söylentileri çıktı, en sonda da iki konsola da 60 fps olarak geliyor dendi. Oyun 60 fps çalışacaksa ps4 sürüm olacak çok büyük ihtimalle. Performans modu diye geçen neslin oyunlarını iteliyorlar.

• Lg C7 Oled tv de oyunları 4k 60 fps de oynayabilir miyim acaba ?

• Selamlar bir sorum olacaktı. Şimdi PS5 için grafik ve fpsleri geliştirilen PS4 oyunlarını (fifa, valhalla, gow gibi) ps5te gelişmiş olarak oynayabilmek için yeniden mi indirmemiz gerekli? Yoksa ps4ten harici hddye atıp ordan da PS5 ssdsine atarsak ve güncellersek yeni nesil grafik ve fps değerlerine ulaşır mıyız?

• quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Görünmemizlik derken neden bahsettiğinizi bilmiyorum ama ben oled tv'de aldığım kalitenin çeyreğini bile alamıyordum, monitörde. Rekabetçi dediğimiz şey zaten pc'de oluyor.Orda 144 hz , 240 hz gibi seçeneklerde var. O plartfomda tabiki monitör her zaman ön planda olacaktır. Zaten bende bu yüzden konsol oyuncusu dedim. Vsync açık 30-60 fps oynuyor. Yani bu koşullarda tepkime sürelerinin, gecikme sürelerinin çok bir anlamı olmuyor.

Alıntıları Göster

rekabetçi oyun pc de olur diye bir şey yok hocam. aksine rekabetçi oyun konsolda olur :) bf oynuyorum demiştiniz. bakın orada ki konsol oyuncu sayısı pc oyuncularından kat kat fazla.

Konsolda hile az olduğu için varız. yoksa bizde biliriz pc de oynamayı :)

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• Vatanbilgisayar yeniden ön sipariş açmış.
    Bu firsatı kaçırmamak için bende aldim.
    ..
    Bekleyen arkadaşların bilgisine

• Oynayabilirsin. 4k 120 fps oyun olursa oynayamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mnybjk -- 26 Ekim 2020; 22:9:31 >
  • ps5 türkiye fiyatı artacaktır. 9 300 den alırsınız gene euro yükseliyor sürekli

• Arkadaslar ps5 siparisi verdik ama ps4 proyu elden cikarirken 1 tane kol biraksakmi malum fiyatlar yuksek, tr de dualsense fiyati.ne olur

• mnybjk kullanıcısına yanıt
    Tv 4k 60 hz olduğu sürece destekleyen her oyunu 4k 60fps 1080 120 fps oynarsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 26 Ekim 2020; 21:19:12 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Arkadaşlar dolar ekstresi oluşturun kartınıza, yurtdışı alışverişiniz dolar olarak çekilir, aynı miktarda da dolar bulundurun, kurdan etkilenmezsiniz

pound olarak alınan ürünler nasıl yansıyor ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hyponsoinage

pound olarak alınan ürünler nasıl yansıyor ?

Alıntıları Göster

Sterlin /Dolar parametresi yapılır. Yani 340 sterlin kaç dolar ediyorsa o an size o gelir.

• 
Sayfa: önceki 25062507250825092510
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.