Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2488. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MortalRide , TechVET Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.589
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
93. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 24862487248824892490
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Epsilon

cihaz fat kasa ama 1. seri mi 2. seri mi onu pek bilmiyorum

sanırım kasanın parlaklığından belli oluyodu bu olay ama ben ps4ü aldığımda sticker vardı üstünde ben de hiç çıkarmadım.  en kötü senaryo ilk seri olsa yine de 1500 civarı eder mi?

ses sorunu falan da yok mis gibi cihaz

Alıntıları Göster
    Gider 1500e

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• byvolcan kullanıcısına yanıt

söylemek istediğin gayet anlaşılırdı. sıkıntı yok

• Çift kol veya tek kol garantili pro 2900-3000
    Garantisiz tek kol 2700-2750
    Garantisiz çift kol 2800-2850
    İlk seri proysa satmaniz daha zor yaninda oyunla filan destekleminiz lazım.bu fiyatlara ortalama sürede satarsınız.Daha üstü zor sarı sitede sayısız ilan var resmen 3500-4000ler havada ucusuyor ama yazdığım fiyatlara ilanlarda her zaman var.ps5 çıkmasıyla ilan sayilari dahada yükselecek yüksek fiyatlar kırılır zamanla bence.
    Bende ilk seri pro çift kol vardı oyunlarin bir kısmını ayrı sattım 2900tl filan para geçti elime birazda şans işi

• x_abner X kullanıcısına yanıt
    Playstation konsol dünyasının son kalesidir. Sony tüm oyunlarını pc’ye çıkartmaya başlarsa o kalede yıkılacaktır. Benim açımdan Pc toplayıp tüm oyunları oynamak varken konsol almak enayilik olurdu sanırım ve sadece pc’de oyunda oynamayacağım.Şuanki düşüncem pc ve ps5 inşallah böyle devam eder

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 25 Ekim 2020; 11:33:22 >
  • WaBoSe kullanıcısına yanıt
    Eskiden bir arkadaş vardı adını unuttum o bunun aynısını yzmıştı hemen bazı çekemeyen arkadaşlar yok okadara satılır mı yok bilmem ne demişti. Piyasada o kadar alet varki şuan yazdığınız fiyatlar en doğru fiyatlar ve gün geçtikçe de millet elindeki biran evvel satabilmek için daha da fiyat kırıcak ve bu durum da da hele ki ps 5 çıkınca fiyatlar daha da diplicek

Satabilen hemen satsın yoksa garnti pro nuzu anca 2500 lara vermeye çalışırsınız ki forumda hala sevdipim bir kaç arkadaş garantili makinelerini 3000 den 1-2 ayddır satöaya çalışıo. Makas açıldıkça satış daha da zor olacak bu bir gerçek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ardamax -- 25 Ekim 2020; 11:22:51 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Eskiden bir arkadaş vardı adını unuttum o bunun aynısını yzmıştı hemen bazı çekemeyen arkadaşlar yok okadara satılır mı yok bilmem ne demişti. Piyasada o kadar alet varki şuan yazdığınız fiyatlar en doğru fiyatlar ve gün geçtikçe de millet elindeki biran evvel satabilmek için daha da fiyat kırıcak ve bu durum da da hele ki ps 5 çıkınca fiyatlar daha da diplicek

Satabilen hemen satsın yoksa garnti pro nuzu anca 2500 lara vermeye çalışırsınız ki forumda hala sevdipim bir kaç arkadaş garantili makinelerini 3000 den 1-2 ayddır satöaya çalışıo. Makas açıldıkça satış daha da zor olacak bu bir gerçek

Görüşüne saygı duymakla beraber, ps5 e mevcut açıklanan fiyatlarla nasıl talep olacak ülkemiz de? Yüksek talep olup yani herkes alacak, eski aletini ucuza satacak mı diyorsun hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yuhhh

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Hakikaten biz ne satın alıyoruz. Şunu biraz daha küçük üretselermiş iyi olurmuş. :))

• KAKÁ K kullanıcısına yanıt
    Dev gibi haa. Hanım kızıyordu inşallah kibar birsey olur diye bende ps4 kadar diyordum görünce burnumdan getirecek herhalde.

• Soğutmadan ötürü böyle olmak zorundaydı.

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    Şuanki duruma göre baktığımızda ps5 in satışının sadece Türkiye bazlı düşünmemek lazım. Amazondan verilen siparişler de aşikar. Amazondan ve veya Türkiyeden yada başka bir kanal ile alınan ps5 ler arttıkça daha çok ps4 ilanı göreceğimizde kesin

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    O soğutma inşallah 2 ay sonra bize traktör sesi olarak dönmez hocam büyük fiyasko olur

• Ardamax kullanıcısına yanıt

Fan yapısı ve boyutu itibariyle olmaması lazım.

Bu arada, Türkiye'de PS5 aksesuar fiyatları açıklandı mı ? Gamepad vs.

• Ardamax kullanıcısına yanıt

arkadaşın yazdığı fiyatlar gayet normal, piyasa bu şekilde zaten. 2000'den bahseden tipler vardı onlara söyledik, şu an 2500-3000 arasına rahatça satılır. dolar ve enflasyon aynı şekilde devam ederse seneye de min 3000 olur, fiyat düşmez yükselir.

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    Aksini savunmadım zaten arkadaşın sölediği fiyatlr birebir şuan zamanında bundan 1 ay evvel arkadaşların bazıları 3.000 e mi satıcam en aşşağı 3.500 veririm diyen vardı. Lafım onlara

• quote:

Orijinalden alıntı: Ardamax

Şuanki duruma göre baktığımızda ps5 in satışının sadece Türkiye bazlı düşünmemek lazım. Amazondan verilen siparişler de aşikar. Amazondan ve veya Türkiyeden yada başka bir kanal ile alınan ps5 ler arttıkça daha çok ps4 ilanı göreceğimizde kesin

Elbet de ülkemiz de amazon üzerinden felan sipariş veren az buz değil, ama eminim ki nüfusu bizden kat be kat az ülkelerden bile yurt dışından tedarik etme konusun da daha azdır sayımız benim inancım bu. Bakalım göreceğiz. Ha ps5 çıktıktan 1 yıl sonra bir önceki nesil fiyatı düşer evet ama ps5 in çıkışında ki ilk zamanlar en azından 3 ay felan özellikle pro ların ikinci el fiyatları yüksek olacaktır düşüncesindeyim.

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Yok hocam daha bir haber çıkmadı o konuda yakalasam bende kulaklık alıcam bitane

• Ps4 den büyük

• Daha güzel olabilirdi

• 
Sayfa: önceki 24862487248824892490
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.