Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2145. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: FIRST Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.748
Cevap
1.518
Favori
9.817.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
81. Sırada  bugün en iyi #15
Sayfa: önceki 21432144214521462147
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "Symbiote suit i oyuna ekleyeceksek buna değmeli, gerçekten o kostümü kullanırken symbiote gücünü ve farkını hissettirmeliyiz" demişti bir tane geliştirici sanırım.Yani hikayeyle bağlantılı bir durum olursa symbiote eklemek istiyolar.

Bu adamların elinden çıkacak symbiote spiderman çok büyük ihtimalle mükemmel olacaktır, yaptıkları iş ortada. En iyi spiderman oyununu sundular bize. (ps5 remastered ı ayrı tutuyorum onu çok beğenmedim açıkçası ,ne peter ın yeni suratını ne de gölgeleri ve yansımaları).
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

fazla sevinme. xbox series x 10k olursa ps5in 5-6k mı olacağını sanıyorsun?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sevinen kim millet amazondan alıyor yurtdışından alırım yine turkiyedeki kazıkçı lardan almam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Marvel's Spider-Man PS4 vs PS5 Comparison.
    https://www.gamespot.com/videos/marvels-spider-man-ps4-vs-ps5-comparison/2300-6453887/

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Series X icin 7500’e tepki göstermiştik. Adamlar fiyatı ucuz söylemiş gerçekten :)) Buyuk ihtimal 10k üstüne çıkar yeni konsollar bu gidişle.

Şimdi burada da “bazı” arkadaşlar suçu Microsoft’a atsın. Niye özel fiyatlandırma yapmıyorlar diye. Ucuza satsın iste niye 10k’ya satıyor

• 120 FPS ps5 Gran Turismo 7 icin simdiden hayal oldu.
    Gran Turismo 7 Is Targeting 4K And 60FPS On PS5.
    https://www.gamespot.com/articles/gran-turismo-7-is-targeting-4k-and-60fps-on-ps5/1100-6482801/?ftag=CAD-01-10abi2f

• Exclusive.Gamer kullanıcısına yanıt
    Fransa özür dileyip hesaba geri ekledi hocam önsiprişimi sıkıntı kalmadı

• Daha geçen gün bu xboxlar 4599 tl bandında değil miydi?

Vatanda hem cyberpunk limited hem de normal diğer varyasyonları.

Resmen fırsatçılık sanki şu an yeni makineleri alıp o fiyatı yapıştırıyorlar.

Yazık çok yazık..
  • quote:

Orijinalden alıntı: MA11

Beyler 400 dolarım var PS5 çıktığında en uygun nereden alabilirim?
    (ABD-Ukrayna-Gurcistan-Bulgaristan-Sirbistan)
    ABD diye duydum ben.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vio35 kullanıcısına yanıt
    Media Markt ve Teknosa da katıldı şenliklere. Teknosa mevcut one x'e: 8499 TL / ONE S: 4999TL Yazdı Media Markt da Mevcut One S:5749
    Vatan Bilgisayar Mevcut One X:10.041
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Indie’msi düşük grafikli oyunlar haricinde 4k 120 fps beklemek gerçekçi gelmiyor bana. 120 fps özelliği 1080p çözünürlükte kullanılacak genel olarak.

• GT 4K - 120 FPS olsa n'olcak ki, pistte dönüp durduğun bir oyun. Grafikler de GT: Sport'tan farksız duruyor.

GT'yi 16K - 360 FPS yapmaya uğraşacaklarına Forza Horizon'a bir rakip open - world, yarı arcade - yarı sim. bi' oyun çıkarsınlar artık.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shellot

Indie’msi düşük grafikli oyunlar haricinde 4k 120 fps beklemek gerçekçi gelmiyor bana. 120 fps özelliği 1080p çözünürlükte kullanılacak genel olarak.
    Hep söylüyoruz da ipleyen yok.

Yeni çıkan oyunların 4K - 120 FPS desteklemesiyle gaza geliyor millet ama aynı oyun PS4'e de geliyor zaten. Next-gen değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Büyük rezillik.

Alıntıları Göster
    gerçekten inanılmaz bir konsol yapmış adamlar helal olsun sony sana. bir de şimdi bu oyunu 80 eurodan çakarlar fanboylarina

• Dua edelim oyun çıkış zamanı yurt dışına çıkışları kapatmazlar. Mevcut durumda ülkeden konsal almak zorlaşacak ve herkes dışarıdan bir şekilde temin edecek.

Şimdiden euro/dolar alıp köşeye atmalıyız.

• Last of Us 2 için ps5e özel upgrade güncelleme mi gelir yoksa remastered gibi yeni oyun mu yaparlar acaba?🤔

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Last of Us 2 için ps5e özel upgrade güncelleme mi gelir yoksa remastered gibi yeni oyun mu yaparlar acaba?🤔
    multiplayer bekliyoruz, gelsin artık. ilk oyun multisinde 100 level olmuştum. kasa açma modu çok zevkliydi.2.sinin multiplayer modu daha kral olur.

• Hocam sizinle aynı fikirdeyim ben de ancak yukarlarda da bi arkadaş belirtti, konsolda işin fiziksel tarafı da olduğu için indirimler daha zor oluyor sanırım

• 
Sayfa: önceki 21432144214521462147
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.