Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2069. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bati-Wan_Kenobi , nier , ebenama , drlecTer10 , bozkurt35 Daha Az
5 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.723
Cevap
1.518
Favori
9.815.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20672068206920702071
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biz Türkler KDV öderiz. KDV bulamazsak ÖTV öderiz. ÖTV bulamazsak MTV öderiz. MTV bulamazsak TRT Payı öderiz. TRT Payı bulamazsak %1 Kültür Bakanlığı Payı öderiz. %1 Kültür Bakanlığı Payı bulamazsak Gümrük Vergisi öderiz. Gümrük Vergisi bulamazsak Damga Vergisi öderiz. Damga Vergisi bulamazsak Gelir Vergisi öderiz. Gelir Vergisi bulamazsak Emlak Vergisi öderiz. Emlak Vergisi bulamazsak verginin vergisini öderiz. Verginin vergisini bulamazsak biz hiç Türk olamadık demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bogota

Diskli versiyonu yurt dışından getirirken kontrole falan yakalanırsanız vergisini isteyebilirler. Aman dikkat.

https://ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/yolcu-muafiyetleri
    Aman aman al sana başka bir vergi kaynağı. Yakında o fiyat 150 yuro ya düşmezse cümle alem toplanıp üzerimden geçebilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yıllardır en çok güldüğüm şey hala şu deprem vergisini ötv zannedenler

İnternet ve google denilen birşeyden haberleridemi yok.İnsan biraz araştırmazmı
  • 1cemoo kullanıcısına yanıt
    Hocam ek9 listesinde oyun konsolu kisisel esyalara alinmis sanırım.dolayisiyla 420 euroyu gecse de sorun olmaz bu şartlarda

• Bir arkadaş digitaldeki oyunlar ps5e uyumlu olmayacak sadece cdli oyunları oynayabileceğiz demişti olayın aslı astarı nedir? Bu şekilde mi gerçekten öyleyse hesabı satmak lazım

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • LunarOgred kullanıcısına yanıt
    Resmi bir açıklama yapılmadan hiç bir habere inanmıyorum ben.

Digital sürüm alan neden geri uyumluluktan yararlanamasın ki ? Mantıklı mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Dominic_Toretto_ -- 24 Eylül 2020; 18:57:49 >
  • Beyler bu yasada storedaki oyunlar dahil mi beyler ? şimdi 80 eurodaki oyun 120 euro mu olacak ?
    Öyle bir şey yok. Oyun kütüphaneniz aynen kalıyor. Ancak ps5 dijital sürüm alırsanız doğal olarak elinizdeki ps4 kutulu oyunlardan yararlanamazsınız.

• Şimdi almanya dan sipariş edince toplam da ne kadar a gelecek digital edition ?
    sadece cdli versiyonda oynama gibi bir durum yok dijital versiyon alıp cd li oyun oynayamazsın örnek uncharted collectionu oynamak istiyorsan diskli versiyonu almak gerek dijitalde disk olmadığından cd yi nereye takacaksın
  • PS4 çiktiğindan beri kullaniyorum.1 kere bile CDli oyun almadim. Eğer alsaydim normal ps5 alirdim fakat gerek yok.

• _Dominic_Toretto_ kullanıcısına yanıt
    Mantıklı değil ama belli de olmaz bu sonynin işi spider manden sonra

• quote:

Orijinalden alıntı: headhunter

Şimdi almanya dan sipariş edince toplam da ne kadar a gelecek digital edition ?
    bugüne göremi hesaplayalım yarına göremi bilemedim sabah farklı birşey olabilirde :)
    Hocam dijital kütüphaneniz kalıyor fakat elinizde cdli ps4 oyunu varsa ve ps5 iniz dijitalse o zaman haliyle ps5 e cd takamayacağınız için upgrade edemezsiniz

• NieR Replicant ver.1.22474487139... - TGS Trailer | PS4

• Bu alet suriyeye bizden önce gelir sene sonuna doğru orda görev yapan tanıdıklara sormak lazım kaça geliyor diye

• quote:

Orijinalden alıntı: Bogota

Diskli versiyonu yurt dışından getirirken kontrole falan yakalanırsanız vergisini isteyebilirler. Aman dikkat.

https://ticaret.gov.tr/gumruk-islemleri/sikca-sorulan-sorular/bireysel/yolcu-muafiyetleri
    Havaalanında vergi iadesini alınca zaten 430€ tutmuyor mu toplam?

• Tr' den 10 bin liraya alacak olan var mi
  • Geriye uyumluluk diyorsunnuzda iyi oyunlaein zaten remasteres olarak yapicaklar belli o yuzden aynen ps4 deki haliyle anca oynariz

• Valla 7500 lerde olsa almayı düşünüyordum ama şuan soğudum hocam durumum var almak için ama ederi 4-5 bin olan konsola 2 katını vermek saçmalık yurtdışında bi şekil birine getirticem

• 
Sayfa: önceki 20672068206920702071
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.