Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2039. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: pikselman , pikselman , alphi3458 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 19 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.861
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20372038203920402041
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ortadoğu ülkeleri dendi, Türkiye için resmi bir açıklama yoktu. Ülkemize gelir...
  • radko kullanıcısına yanıt
    ps türkiye den satın alacak zenginler düşünsün.
    dijital versiyon gelse bile bilerek diskli versiyona çok yakın bir fiyata satılır.ps tr kutulu oyundan asıl vurgunu vurduğu için dijitali tavsiye etmiyor.doğal olarak diskli versiyon ps5 satmak ister
  • Türkiye'de hızlı internet her ne kadar pahalı olsa da sonuç olarak var. Ortadoğu'da fiber kablosu olmayan ülkeler var. Bizi kastettiklerini sanmıyorum. Buraya gelir.
  • Sevgili @kratos hocam, konu sahibi olduğunuz için nacizane size bir önerim olacak. İlk sayfaya "Sony hangi stüdyoları almalı" isminde bi anket oluşturmak mümkünmüdür? Şıklarıyla beraber, üyeler istedikleri oyu verebilirler. Hatta konu içine de fikirlerini yazabilirler, böylelikle seviyeli konuşmalar olabilir.

Konami
    Square Enix
    Capcom
    From Software
    CD Project Red
    Super massive games

Benim şimdilik bunlar aklıma geldi, daha çok var tabii. Ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • SultanApex S kullanıcısına yanıt
    Pardonda avrupadayız da bizim mi haberimiz yok 😆

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 100mbps kolayca ulaşılabilir hız türkiye'de, buraya gelir dijital.
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

Xbox cephesi ea play ile de bi anlasma yapmis. Gamepass sahibi olanlar Ea Playden de faydalanacakmis. Iki konsolu da siparis verdim ama birini iptal etmeliyim. Cok kararsizim. Xbox resmen AAA oyunlar haricinde ucretsiz oyun destegi sunuyorken Psnow cok pasif
    Hocam insanlar burada yeni nesil konsollara nasıl para yetireceklerini düşünürken sizin derdiniz de büyük yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: radko

Pardonda avrupadayız da bizim mi haberimiz yok 😆
    Sony'e göre evet.
  • Türkiye dijital gelse kaç yazar, her türlü yurtdışı ucuz olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: Quarren

World of Warcraft batağından hala çıkamadım mesela ben Hatta bir ara konsollara gelecek diye bir söylenti vardı
    Hiç sanmam konsola uygun yapısı yok.Olursa da nasıl olur aklım basmıyor :)

• Beyler bu konsol 2k yı downscale edecek mi bilginiz var mı? Piyasada 23-24 inç 4k monitör yok geçiş sürecinde 2k tek çözüm benim için. Ayrıca 23-24 2k çözünürlük ve ya üstü monitör tavsiyesi alınır.

• Playstation 4’de konsolunun bluray okuyucusu CD yüzü görmemiş arkadaşlarım var. Sadece İstanbul’da da değil. Avrupa’ya göre internet hız ortalamamız düşük olabilir ancak fiyatı ayrı bir köşeye koyarsak yine de digital konsollar için yeterli internet hızına sahibiz. (Ama bazı şehirlerde tabi :) )

• radko kullanıcısına yanıt
    Sony için Playstation Türkiye, Avrupa playstation bölgesinde..

• 1cemoo kullanıcısına yanıt
    Ara çözümler lazım. 2K desteği gerçekten harika olur. Yapımcılar oyunlarını 1080p, 2K ve 4K seçenekleriyle kullanıcılara sunsa muazzam olur. Bekleyip görmek lazım hocam şahsen. XBOX bunu yaptı lakin Sony bunu yapar mı büyük soru işareti.
  • 50-100 mbps fiber interneti olmayanların PS5 ile işi olmamalı bence. En kötü 25 mbps olmalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1cemoo kullanıcısına yanıt
    Bu konu benim de aklımı kurcalıyor. Oyunları 2K çözünürlükte 60 FPS oynama şansım olacaksa ben kesinlikle 2K çözünürlüğü 4K 30 FPS'ye tercih ederim. Sony'nin bu konuyu açıklığa kavuşturması gerek.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasapovski

Playstation 4’de konsolunun bluray okuyucusu CD yüzü görmemiş arkadaşlarım var. Sadece İstanbul’da da değil. Avrupa’ya göre internet hız ortalamamız düşük olabilir ancak fiyatı ayrı bir köşeye koyarsak yine de digital konsollar için yeterli internet hızına sahibiz. (Ama bazı şehirlerde tabi :) )
    Bende 35 Mbit internet var. En baba oyun 100 GB olsa, 7-8 saatte iniyor. Zaten bu devirde 35 Mbit altı kullanan yoktur. Her yere VDSL çekiyorlar artık hemen hemen. Köyleri, küçük ilçeleri falan ayrı tutuyorum tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-781808C66 -- 23 Eylül 2020; 15:48:43 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasapovski

Playstation 4’de konsolunun bluray okuyucusu CD yüzü görmemiş arkadaşlarım var. Sadece İstanbul’da da değil. Avrupa’ya göre internet hız ortalamamız düşük olabilir ancak fiyatı ayrı bir köşeye koyarsak yine de digital konsollar için yeterli internet hızına sahibiz. (Ama bazı şehirlerde tabi :) )
    Playstation 4’de konsolunun bluray okuyucusu CD yüzü görmemiş kişilerden biriside benim ps4 dü. Bu yüzden ps5 digital aldım. İnternet hızları yavaş yavaş oturmaya bir çok yere fiber fiber olmayan yerlerede vdsl ile 100mbit hızlara çıkmaya başladı. superonline dan ben 200mbit hız alıyorum 65 gb dosyayı 1 saatte indiriyorum şanslı kitlelerden birisiyim.
  • Bu monitörü bende düşünüyorum. Önerir misiniz? Vestel 4K tv var elimde. 49 inç. Ve philips the one serisi var 55 inç.
    Onlara göre daha iyi bir görüntü verir mi sizce?

• 
Sayfa: önceki 20372038203920402041
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.