Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2037. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozimogi , wardaddy58 , istanblue001 , jymz___ Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 11 Misafir (1 Mobil) - 11 Masaüstü4 Mobil1 iOS1 Android
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.678
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Bgrn7

4k 144hz 1ms hdr bir monitör PlayStation 5'ten daha pahalıdır.
    https://www.amazon.com.tr/dp/B083QYQQ5Y/ref=asc_df_B083QYQQ5Y1600841400000/?creative=380333&creativeASIN=B083QYQQ5Y&linkCode=asn&tag=cimritr-21

bu var 16bin e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kafkaslı57

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Abi eleştiriye eyvallah hatta dalga geçen de oluyor bir şey demiyoruz. Ama hakaret başka bir şey. Bir de her nedense böyle adamlar korunuyorlar. Biz ilanlarda dolandırıcılık ifşa edince bile ceza alırken üstelik.
  • Sony Onayladı :

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi A r c h A n g e L. -- 23 Eylül 2020; 14:4:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SistaKaraktar

Abi büyük ekran olmayınca 4K çok fazla bir önemi kalmıyor akşama müsaitsen gel bf
    Nasıl olmuyor yahu sattın bize monitörü , satınca şöyle kaçar şöyle sokar diyordun ..
    Kd 3 , olmayan cevap yazmasın
  • quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

Ben bunu almayı düşünüyorum
    https://www.hepsiburada.com/samsung-lc27hg70qqmxuf-27-1ms-144hz-display-2xhdmi-freesync-2-qhd-kavisli-qled-monitor-pm-HB00000BA2EL
    Yalnız özelliklerinde 4k yazmıyor bunun ve çözünürlüğü daha düşük görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Şu an ps5 için 4k bir monitör alım yapcam arkadaşlar varsa öneriniz bir bakayım

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Şu an ps5 için 4k bir monitör alım yapcam arkadaşlar varsa öneriniz bir bakayım
    Ben de kısmetse aleti alınca linkte ki monitör ü düşünüyorum. Mevcutta RL serisi var benq dan memnunum, farklı alternatif olmaz ise benq dan devam edeceğim 4k hdr özellikli bir monitör için...

https://www.hepsiburada.com/benq-el2870u-28-60hz-1ms-hdmi-display-freesync-4k-hdr-uhd-tn-oyun-monitoru-pm-HB00000BFTHR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Efenim diyorki;
    PS5 uyumlu bir PS4 oyununu ister disk versiyonu ister dijital versiyonu olsun PS5'te oynayabilirsiniz. Diskli bir PS4 oyunununa sahipseniz lütfen disk sürücülü bir PS5 modeli seçin.

Özetle, PS5 dijital alırsanız diskli PS4 oyunlarınızı uyumlu olsalar bile oynayamazsınız. Ki çok mantıklı.
    İnsanlar onun için diskli versiyona hayvan gibi abanıyorlar.
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    SistaKaraktar kullanıcısına yanıt
    Haydaaa (SistaKaraktar)

@XaViEsTa hocam bende var bu cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LuffyBey

Nasıl olmuyor yahu sattın bize monitörü , satınca şöyle kaçar şöyle sokar diyordun ..
    Kd 3 , olmayan cevap yazmasın

Alıntıları Göster
    kdsi 1 olan gülebiliyo mu
  • Aynen öyle hocam. :)
    Bu zaten bilinen bir şeydi ancak Sony Kanadından Onaylı olması daha sevindirici. :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: brnbry

Dostlar xbox series x'i düşünüyordum artık tamamen fakat Ukrayna'dan arkadaşım haftada bir ülkeye geldiğini söyledi. Fiyatlara baktık dijital edition 3500 liraya geliyor resmen bedava şu şartlarda. (12999 ukrayna grivnası x 0.27 TL ) Ne dersiniz pc'yi satmadan pc+gamepass+ps5 dijital devam mı yoksa ps satıp sadece series X + gamepass mi düşüneyim. Off kafam aşırı karışık şu an. Cihazı çok uyguna getirtiyorum fakat oyunların 80 euro olacağı gerçeği aklıma geldikçe içime sinmiyor gibi.
    PC'yi satıp Series X almanın hiçbir mantığı yok hocam.

PC'ye devam. Exclusive'leri PS5'ten oynuyorsun ve hayatına devam ediyorsun.

• Son zamanlarda Sony'den hayırlı haber duymayı özlemiştik.
  • 😂😂 sana bi tv alalım aşıları sıklaştır

• Mike Morheim dahil Blizzard'dan Activision'un vizyonun beğenmeyip ayrılan üyeler yen bir firma kurmuşlar. Allah yollarını açık etsin, Blizzard benim kanayan yaramdır. İnşalla çok başarılı olurlar. Oyuncuyum diyen herkesi ilgilendiren bir haber, paylaşmak istedim. Çünkü çok mutlu oldum.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    2005 Li yıllarda blizzardan babam çıksa yenir sloganı vardı sonradan duman ettiler.

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Şu activision yüzünden cnaım Blizzard gözümüzün önünde eriyip biticek.
  • SistaKaraktar kullanıcısına yanıt
    O firmanın ruhu olan ekip komple ayrıldı zaten Blizzard'dan. Şimdi yine Mike Morheim liderliğinde yeniden toplandılar.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Niyeti iyi olan herkes yazabilir seni sorgulama haddimiz bile değil Alpercan

• SistaKaraktar kullanıcısına yanıt
    Abi tv 32”artık olmadığı için büyük geliyor olanlar ,bu sebepten aldım ya 28”benq ... büyük kalıyor 40”ve üstü yakın oynuyorum başıma ağrılar giriyor sizi kaldırdıkça

• 
Sayfa: önceki 20352036203720382039
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.