Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2036. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Coimbra Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 11 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.784
Cevap
1.518
Favori
9.820.612
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20342035203620372038
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam yanlış yere mesaj attınız sanırım. :)
    Burası PS5 Ana Konusu olduğu için pek ilgilenen olacağını zannetmiyorum bunu ilgili Konu başlığında paylaşmanız daha mantıklı olacaktır.

İyi forumlar dilerim..
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Umarım sadece söylenti değildir. MGS markası video oyun tarihin en büyük markalarından bir tanesi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SeniorAwesome

Sevgili dostlar selamlar.

çok takip edemedim ama basit bir soru soracağım. Eminim onlarca kez konusu geçmiştir.

Çok oyunum yok ancak bitirmediğim ya da bitirmek isteyip alamadığım ps4 oyunları var.

bunları ps5 ile oynayabilecek miyiz ? mimarisi benzer vs sorun olmaz deniyordu ancak bu oynanabilirlik Sony ile alakalı mı yoksa oyun üreticisi ile mi ?

bazı alınan oyunlar ps5 ile aynısı ücretsiz verilecek dense bile bazıları ayrıca satın alınması gerektiğini söylüyor.

mesela metal gear solid oyununu bitirmedim. ps5 ile oynayabilir miyim ?

ona göre ps4 cihazımı satmayacağım bir süre.

ps5'i de alabileceğim en erken alacağım çünkü çıktığında almazsam biliyorum bir süre sonra fiyatlar yine artacak. her seferinde olduğu gibi.

teşekkürler.
    Resmi açıklama yaptılar, PS4 oyunlarının %99’u PS5’de çalışacak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Tartışmayı anlarımda bizim burada olsa gider ağzını burnunu kırarım yok bilmemne başka bir seviye
  • Celeste kullanıcısına yanıt
    Müthişsin teşekkürler o zaman çıkar çıkmaz gümrük indirimi olursa türkiye olmazsa yurtdışı alırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Bu mesaj silindi.
    Bana doğrudan hakaret edildi kardeşlik sisteminden bahsettiğim için ne hırsızlığım ne utanmaz arlanmazlığım kaldı, üyeye ceza filan verilmedi. Sadece mesajı silindi. Belki mesajı bile kendi silmiştir. Ama bende kayıtlı duruyor. Hakkımı yasal yollardan arayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker7777 -- 23 Eylül 2020; 12:21:53 >
  • Buda Romanya fiyatı gençler
    https://www.compari.ro/console-c3154/sony/playstation-5-p588030129/

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar, ps5 için 4k özel oyun monitörü bakıyorum, dikkat etmem gereken en önemli nokta 1ms tepkime mi olması lazım?
    Oval ekran Samsung gaming monitörler var, bu ekranları öneren, deneyimleyen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Arkadaşlar, ps5 için 4k özel oyun monitörü bakıyorum, dikkat etmem gereken en önemli nokta 1ms tepkime mi olması lazım?
    Oval ekran Samsung gaming monitörler var, bu ekranları öneren, deneyimleyen var mı?
    144 hz 1ms hdr si olsun kafi

• quote:

Orijinalden alıntı: lastwarriors

144 hz 1ms hdr si olsun kafi

Alıntıları Göster
    Hm geneli baktım en popüler ürünler 60hz 1ms hdr

• quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Hm geneli baktım en popüler ürünler 60hz 1ms hdr

Alıntıları Göster
    Onlara bak iş görüyor ise

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Hocam yanlış yere mesaj attınız sanırım. :)
    Burası PS5 Ana Konusu olduğu için pek ilgilenen olacağını zannetmiyorum bunu ilgili Konu başlığında paylaşmanız daha mantıklı olacaktır.

İyi forumlar dilerim..
    baya boş hesap o ya, xbox konusu boş olduğundan buralarda paylaşım yapıyodur etkileşim gelsin diye garip
  • Ben bunu almayı düşünüyorum
    https://www.hepsiburada.com/samsung-lc27hg70qqmxuf-27-1ms-144hz-display-2xhdmi-freesync-2-qhd-kavisli-qled-monitor-pm-HB00000BA2EL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lastwarriors -- 23 Eylül 2020; 13:4:31 >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    4k 144hz 1ms hdr bir monitör PlayStation 5'ten daha pahalıdır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • lastwarriors kullanıcısına yanıt
    Abi büyük ekran olmayınca 4K çok fazla bir önemi kalmıyor akşama müsaitsen gel bf

• Dostlar xbox series x'i düşünüyordum artık tamamen fakat Ukrayna'dan arkadaşım haftada bir ülkeye geldiğini söyledi. Fiyatlara baktık dijital edition 3500 liraya geliyor resmen bedava şu şartlarda. (12999 ukrayna grivnası x 0.27 TL ) Ne dersiniz pc'yi satmadan pc+gamepass+ps5 dijital devam mı yoksa ps satıp sadece series X + gamepass mi düşüneyim. Off kafam aşırı karışık şu an. Cihazı çok uyguna getirtiyorum fakat oyunların 80 euro olacağı gerçeği aklıma geldikçe içime sinmiyor gibi.

• 
Sayfa: önceki 20342035203620372038
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.