Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2035. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
11 Misafir - 11 Masaüstü
5 sn
180.831
Cevap
1.521
Favori
9.824.265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 20332034203520362037
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Allah mutluluğunuzu daim etsin ama herkes sizin gibi şanslı değil Baya sorun edenler de oluyormuş

Alıntıları Göster
    Amin teşekkürler. Oluyor haklısınız ama bana göre boş boş tv ye bakacaklarına ps de oyun açıp oynasalar aynı şey burada püf nokta eşini hiç bir zaman yalnız kaldığını hissettirmemen. Oyun oynarken bile devamlı muhabbette eşinin gönlünü hoş tuttuğunuzda sorun olmuyor. Diğer türlü ps açıp oyuna bağırıp çağırıp eşini ihmal edersen eşinde haliyle ne oluyoruz deyip ps gidecek yada ben diyorlar denge çok önemli

• Yurt dışından getirtsek mesela amerika vergisi ne kadar oluyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Yabancı haber kaynaklarına göre Sony e Microsoft unkine benzer bir hamle yapması için baskı yapılıyormuş. En çok konuşulan iki firma ise Capcom ve Konami. Bunlardan birisini sony bünyesine katarsa şaşırmayın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: guguk

Yok hocam öyle olmuyor. Evliyken playstation alabilmek için önce eşime xbox 360 ve knect aldım kendisi spora başladı ve hoşuna gitti. Bende ps4 aldım akşamları 1-2 saat oynuyordum. Çocuk doğunca ps4 ile büyüdü haliyle 2. Kol almak zorunda kaldım. Şimdi 9 yaşında ps5 heyecanla bekliyor sülalece oyuncuyuz hiç sorun olmuyor.

Alıntıları Göster
    İşte mutlu aile tablosu Darısı bizim de başımıza, Allah bozmasın hocam.

• ön siparişle ilgili sorulan soruma cevap:
    Selamlar Emre,
    Seninde takdir edeceğin üzere bu tarz bilgileri ne yazık ki buradan paylaşamıyoruz. Bizde ürünün fiyatını açıklamak istiyoruz biran önce. Ama malum ülke ekonomisinin mevcut durumundan ötürü, (döviz kurunun sürekli bir şekilde artması, gümrük vergilerinin artması, tüm bunlar yetmezmiş gibi birde üzerine ek vergiler gelmesi) açıklama yapmayı çok istesek te ne yazık ki örneklerini vermiş olduğum bu belirsizliklerden dolayı fiyatı şimdilik açıklayamıyoruz. Ekim ayında kalkacağı söylenen ek vergiler, umarız biran önce kalkar ve bizde fiyatını açıklarız.
    Durum bundan ibaret olduğu için açıklama yapamıyoruz. Vergilerin kalkması, ürünün fiyatının değişmesi demek. Bu yüzden sen ve senin gibi değerli oyuncularımızı üzmemek adına elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz.

karaborsa ile ilgili sorulan soruma cevap:
    Ülkemizdeki oyun sektöründeki en büyük sorunların başında geliyor kara borsa ne yazık ki... Ve bunun önüne geçemiyoruz maalesef. Çünkü devletin buna dur demesi gerek. Biz ne kadar mücadele etsek te birileri illa ki bir yerlerden kaçak ürün getirmeye çalışıyor.
    Ama merak etme, PS5'te mücadelemiz tam hızıyla devam edecek bu konuda. Paralelcilerden ürün alma. Media Markt, Teknosa, D&R, Vatan Computer, Sony Center, Overgame gibi mağazalardan almaya çalış.

• Moral Veren Adam kullanıcısına yanıt
    Amin hocam sağol
  • quote:

Orijinalden alıntı: x_abner

Yabancı haber kaynaklarına göre Sony e Microsoft unkine benzer bir hamle yapması için baskı yapılıyormuş. En çok konuşulan iki firma ise Capcom ve Konami. Bunlardan birisini sony bünyesine katarsa şaşırmayın.
    Ya bu işin sonu yok böyle böyle bütün firmaları alsınlar geriye sadece ea ubi rockstar gibi asla satılmayacak şirketler kalsın

• Daha önce yapılmıştı ama başarılı bir iş değildi.

• RaiTrQ kullanıcısına yanıt
    Aynen iş sonunda iyice oyun ayrımına gidecek, olan yine oyuncuya olacak. Exclusive yarışı kızıştı iyice, sonunda Abd oyunları vs Japon oyunları gibi bir şey olmasından korkuyorum

• derttücarı kullanıcısına yanıt
    Spotcu aral game bantlı oyun satıyor... nasıl is ..bunu engellemek cok zor .. gumrukden herturlu geçiyor kutulu oyun... ama ilerde tamamen digital bulut sistemi v.s. yaparlar bu işi keserler.

• ps5in siyah versiyonu gelecek sene cikar herhalde. ya da özel bir god of war designi ile satisa sunarlar. gow 2 ile beraber alirim paket halinde.
  • Malum alış veriş sitelerinde çakallar iş başı yapmış bile. Aralık teslim ps5 ilanları dolaşıyor 7 bin liradan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker7777 -- 23 Eylül 2020; 10:27:19 >
  • stalker7777 kullanıcısına yanıt
    Daha TR fiyatı belli değilken bir de fiyat belirlemiş. 4200₺’ya alanlardan biri olsa 2550₺ kar koymuş. Şaka gibi. Bir de garanti var demiş. Aklı olan almaz böyle insanlardan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Silent Hill Reboot projesi "Project 0" Konami ve Sony ortak çalışması bence yakında açıklanacak PS5 exclusive olması için özel bir anlaşma gerekli neolursa olsun ama şu oyun artık çıksın arkadaş.

https://www.glitched.online/silent-hill-reboot-project-0-is-a-ps5-exclusive-coming-in-2022-report/

*Konami has working on a Silent Hill game reboot (like God of War) for around 2-year
    *Project “Silent Hills” deceased this year after a briefing with Konami, a legal representant of Kojima and Sony
    *Japan Studio (with PlaystationStudios support) cares the development of “project 0” to become a survival horror video game (after a partnership signed with Konami, this *should right be the Silent Hill reboot)
    *Roles: Toyama as creative director, Masahiro Ito and Akira Yamaoka as external artist consultants from 2019
    *Sony will publish and release it as PS5 exclusive, Konami would obtain 8% of revenue
    *Development status is expected to be good, so release by 2021 or early 2022

• Sevgili dostlar selamlar.

çok takip edemedim ama basit bir soru soracağım. Eminim onlarca kez konusu geçmiştir.

Çok oyunum yok ancak bitirmediğim ya da bitirmek isteyip alamadığım ps4 oyunları var.

bunları ps5 ile oynayabilecek miyiz ? mimarisi benzer vs sorun olmaz deniyordu ancak bu oynanabilirlik Sony ile alakalı mı yoksa oyun üreticisi ile mi ?

bazı alınan oyunlar ps5 ile aynısı ücretsiz verilecek dense bile bazıları ayrıca satın alınması gerektiğini söylüyor.

mesela metal gear solid oyununu bitirmedim. ps5 ile oynayabilir miyim ?

ona göre ps4 cihazımı satmayacağım bir süre.

ps5'i de alabileceğim en erken alacağım çünkü çıktığında almazsam biliyorum bir süre sonra fiyatlar yine artacak. her seferinde olduğu gibi.

teşekkürler.
  • okan855 kullanıcısına yanıt
    Hocam ne kadarmış dijital olanı Ukrayna’da bilginiz var mı?

• https://wccftech.com/samsung-finally-bringing-the-980-pro-pcie-gen-4-0-nvme-ssd-to-market/

muhtemel ps5 yukseltme seceneklerinden biri olacak samsung 980 pro ssdnin fiyatlari aciklanmis.

250 gb 90 dolar, 150 dolar 500 gb , 1 tb 230 dolar...

fiyatlar yuksek ama tabi bu en ust duzey ssd diger markada ki muadillerine gore pahali olacaktir , 1 sene icinde 1 tb ssdleri 120-130 dolara kadar dusucegini tahmin ediyorum, o yuzden yukseltmek icin acele davranmasın alan alacak arkadaslar.
  • 
Sayfa: önceki 20332034203520362037
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.