Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2031. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
20 Misafir (1 Mobil) - 19 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.784
Cevap
1.518
Favori
9.820.586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 20292030203120322033
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Pazarlama stratejisi olabilir hocam. Çünkü o firma da reklamını yapacak sonra tebrik mesajları gelecek. :)
    Satışlarda cüzi bir miktarda artacak. Belki daha önceden de 4K/60fps oranını sabit tutmuşlardır ama bizlere bunlar söylenmiyor işte. :)
  • Hogwarts Legacy |PS5 |

• quote:

Orijinalden alıntı: HolyHumerus

Digital PS5 alırsan, CDli oyunlarini ps5te oynayamayacaksin demis olabilirler mi?
    aynen öyle demişlerdir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Game passin cloud gaming olayini ps5in browserinden dogru acabiliyoz mu gencler?

• Microsoft'un Xbox One nesline başlarken takındığı burnu büyük, ukala tavrın aynısını bu nesil Sony'de seziyorum.
    "Smart Delivery" burada xbox tayfası tarafından övülürken çok büyük konuştum ben, dedim ki; "Sony isim vermemiş olabilir benzer bir desteği sunacaktır." Yanılmışım. Sony pazardaki gücünün sarhoşluğunda fazla rahat ve "fütursuz" davranıyor.
    Aslında gelişmeler arzu ettiğim gibi ilerliyor. Baştan beri bu neslin Xbox tarafından kazanılmasını arzu ettiğimi daha önceleri defalarca dile getirdim, sebebi de Sony'nin şu an yaşadığı güç sarhoşluğu ile oyunculara zararı dokunacak kararlar alma ihtimali idi. Oyunlara zam yapması, gamepass benzeri hizmete açıkça karşı çıkması, remaster versiyonlar için para istemesi tamda beklediğim davranış biçimi. Gerçi paşa gönülleri bilir, sonuçlarına katlanırlar. Ben tüketiciyim hocam, cebimdeki parayı en efektif platforma harcamak isterim, arkama bile bakmadan yeşil tarafın kollarına atlarım.

• Bu oyun pc gelecekti değilmi hocam.
  • Hocam bi şey merak ediyorum acaba sony size maaş veriyor mu
    Sony çalışanımsnz

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Evet hocam PC içinde duyuruldu. :)
  • Millet 3800TL ye Series X önsiparişlerini geçmiş bile

• Adam konunun sahibi hocam ne alaka sony ile çalışma :D
  • Keşke hocam Sony gibi bir yerde çalışmak biz gibi insanlar için zor. :)
    Zaten yolu yarıladık hayat olarak bundan sonra da almazlar zaten.
  • Arkadaş bir çok yayınlanmış haber ve görselleri derliyor ve burada bize sunuyor. Hobi edinmiş kendine. İlla Sony çalışanı mı olmak gerekiyor? :)

• tdsi kullanıcısına yanıt
    Hocam konu sahibide bu kadar konuyla ilgilenmek şaşırtıyor
    İşsiz olmak gerek:)

• Forumda yönetici olacak kişi benim gözümde.

Yakışırda bu arada.
  • 3800 TL'ye nasıl oluyor?

• Aynen hocam hobi olarak düşünebilirsiniz. :) Hem Oyuncu arkadaşların da hoşuna gidiyor hem unuttukları veya aklında olmayanların da bu sayede akıllarına da geliyor.

Naçizane bende az da olsa bu paylaşımları yapıyorum. :)
  • Ben 2 gün öncesine kadar daha önce hiç aklımda Xbox yokken artık Xbox düşünüyorum. Hatta konu sahibine mesaj atıp PS5 alacaklar listesinden beni çıkartır mısınız diye bile söyledim. Ben yeni nesil ile birlikte playstation'ın ps now, psn plus gibi servislerini çok daha fazla geliştirip bizim ülkemizde de kullanıma sunar diye düşünüyordum ama son Sony sunumu oyunlar kısmı hariç benim için tamamen hayal kırıklığıydı. Xbox ismi pek birşey ifade etmeyebilir ama Gamepass koptu geliyor. Boynuz kulağı geçecek belki de birkaç yıl içinde.

Kullanıcı dostu bir firma değil, her davranışı ile bunu belli ediyorlar. Ben cebimdeki para ile maksimum performans nasıl alabilirim ona bakarım. Kimse kusura bakmasın kırmızı taytlı örümceği sadece 20 saat binadan binaya zıplatıcam diye 700 lira da veremem bir oyuna.
  • Bize emeğinize sağlık demek düşer. Teşekkürler. :)

• Gerçekten elinize sağlık hocam. Bu konuya emeğiniz yadsınamayacak kadar büyük :)

• tdsi kullanıcısına yanıt
    tüm platformlara geliyor, pc dahil.
  • 
Sayfa: önceki 20292030203120322033
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.