Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (2029. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: supressor , Shadow Operation , knslgmr Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 19 Misafir (2 Mobil) - 19 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.744
Cevap
1.518
Favori
9.816.183
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
54. Sırada  bugün en iyi #4
Sayfa: önceki 20272028202920302031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Assassin's Creed: Valhalla, PS5'te 4K 60 fps'de çalışacak!!

Kaynak :https://www.eurogamer.de/amp/assassins-creed-valhalla-wird-auf-der-ps5-in-4k60-laufen
    Bu oyun next-gen falan değil.
  • Acaba ps5 vs series X grafik karsilastirmasini cikis tarihinden once gormek mumkunmu..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba herkese,

Çözünürlük-fps ile alakalı resmi açıklama yapıldı mı ?

4k ve 8k dan bahsedilmiş fakat tam olarak nasıl olucak ? Çünkü herkeste 4k, özellikle 8k tv veya monitör bulunmuyor.

Acaba 1k,2k,4k çözünürlükler için opsiyonel seçenekler olucak mı ? 1k-120 fps, 2k-60fps, 4k-30 fps gibi seçenekler yani, ps4 pro daki gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GoldenEye350 -- 22 Eylül 2020; 19:53:44 >
  • Guvenmeyin bunlara, Polonya’da yasiyorum ve dijital surumun resmi fiyati 1849, diskli surumun fiyati ise 2299. Iletinizde belirttiginiz site acik pazar alani, bizdeki sari site ya da gg gibi dusunebilirsiniz. Urunun Turkiye’ye ulasmasini gectim Polonya icinde bile ulasacaginin hicbir garantisi yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enyalios* -- 22 Eylül 2020; 19:53:14 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Gerçekten harika bir haber. Assassins Creed gibi CPU katili sandbox bir oyunun her iki konsolda da 4K 60 kare (stabil olduğunu umuyorum) performans sunacak olması beni diğer oyunlara dair de umutlandırdı. Artık bu güçlü donanımların nimetlerinden her anlamda yararlanmalı yapımcılar. 30 FPS ile sınırlı kalmasın bundan böyle konsol oyuncuları.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 22 Eylül 2020; 19:54:46 >

• PS4 ü Bulgaristan'dan almıştım ,şimdi Xbox series s ve ps5 digital olanı Ukrayna'dan almayı düşünüyorum ,bakalım hayırlısı.İmkanı olana yurtdışından almaya davet ediyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Cory tam troll ya adamım benim.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Bu mesaj silindi.
    Gözlerden kaçmasın. bir göz atın derim.

• Merakla bekliyoruz hocam. İnsallah One Night gibi canlı bir gösterim olur :)

• Trollukte zirve yaptı :))

• he aynen kalite. 3 yaşındaki çocuğa senaryoyu versen daha iyi yazardı ne kalitesinden bahsediyorsun

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • formw3 F kullanıcısına yanıt
    series x'de 4k 60 fps olacağı daha önce duyurulmuştu, bunun üstüne bir uplay müşteri temsilcisi de sadece series x'de böyle çalışacak falan demişti. bu karışıklığın giderilmesi için haber oluyor.
  • Arkadaşlar, PS4 Digital oyunları ps5'de oynayamıcak mıyız bilgisi olan var mı ?
  • quote:

Multiplayer geliyor

• dimitradon kullanıcısına yanıt
    oynayabilirsin, 4000 civarı ps4 oyunu ps5'de çalışacak. (ilk aşamada daha az tabi)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 22 Eylül 2020; 20:21:27 >
  • 
Sayfa: önceki 20272028202920302031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.