Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1998. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
180.831
Cevap
1.521
Favori
9.824.257
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
18. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: -Hattori-

güzel hamle ah ah.. sony'de cd projeckt red'i alsa var ya off
    Sony kimseyi almasa daha iyi olur Hatta mümkünse Xbox daha fazla büyük stüdyo alsın Bunu fiyat yönünden söylüyorum. Xbox-Ps savaşı umurumda değil. Oyunları en ucuz nasıl oynayabilirim ona bakıyorum. Şimdi Bethesda oyunlarını PC de 30 TL ye oynayabileceğim. Dediğin stüdyoları Playstation alsa 700-800 TL para vermem gerekecek bir oyuna

• blackzeros B kullanıcısına yanıt
    Benim baktığım yer eskiymiş o zaman. Microsoft da 1 trilyon dolar gözüküyor.
    https://www.macrotrends.net/stocks/charts/MSFT/microsoft/net-worth
  • koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    Kendi özel oyunları 80 euro olacak.

Elder scrolls doom fallout sonraki yeni çıkacak oyunları Xbox ve pc tarafında oynanabilir olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 21 Eylül 2020; 17:27:23 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

Benim baktığım yer eskiymiş o zaman. Microsoft da 1 trilyon dolar gözüküyor.
    https://www.macrotrends.net/stocks/charts/MSFT/microsoft/net-worth
    evet amerikali teknoloji sirketleri cok ciddi yatırım aliyor, o yuzden değerleri uctu.
  • Microsoft bethesda yı alarak bu nesil ne kadar kararlı olduklarını gösterdi. Sony cephesinden bir hamle bekliyorum ben gönlüm ister ki

-MGS
    -Silent Hill
    -Castlevania

İp lerini alsın şu konamiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdsi

Kendi özel oyunları 80 euro olacak.

Elder scrolls doom fallout sonraki yeni çıkacak oyunları Xbox ve pc tarafında oynanabilir olacak.
    Elder scrolls 6 oynayamamak çok kötü olur ya. Ps'e gelmeyeceği mi kesin mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

şimdi Kasım ayını daha çok iple çekiyorum, ilk satış rakamları gelsin bakalım ne olacak
    Hiç bir şey etkilenmez satış oranlarında, bilgisayara gelmeye devam. Avrupa da PS5 ve Steam'den oynamaya devam edecek insanlar oyunlarını.
  • Tüketici için olumlu olabilecek bir haber. Microsoft ne kadar güçlü olursa Sony de o kadar kullanıcı dostu uygulamalar yapmak zorunda kalır. Bunu bile anlamakta aciz adamlar bizim exc. oyunlar sizinkileri döver diye sidik yarıştırıyor her zamanki gibi.

• Alışkanlık hocam özel bir nedeni yok.
    Uzun yıllardır Konu veya İçerik paylaşımların da ortalama ile paylaşım yapıyordum. bu alışkanlık bu zamana kadar gelmiş 2000 / 2002 yıllarından kalma. :)

Ara ara deniyorum ama yukarıda dediğim gibi alışkanlıklardan vazgeçmek çok zor oluyormuş. :)
  • Sony'nin ne yapıp edip bölgesel fiyatlandırmaya gitmesi lazım, yoksa ekonominin kırılgan (!) olduğu bizim gibi ülkelerde Xbox şahlanır. Gamepass fazlasıyla cazip bir konuma geldi.
    nextgen AAA oyunlar için yeni fiyat tüm platformlarda €80 olacak, sony öncülük etti herkes yükseltir bundan sonra. exc konusunda açıklama yok henüz
    Kesin hocam adamlar komple satın aldı.

Ha söyle birşey olabilir Sony özel oyunları konusunda elini cebine atarsa Microsoftta benzer birşeyler yapıp Sony taraftarı oyuncularınında yüzünü güldürür.

Karşılıklı birşeyler olursa 2 cephede mutlu olur gibime geliyor.

Heleki yeni çıkacak elder scrolls ufak bir trailerde olsa bayağı hype almıştı.
  • ziondasonisyan kullanıcısına yanıt
    Konami'den nefret ediyorum. Sırf kumar makinelerinden iyi para kazanıyorlar diye saldılar bu işleri.

Ne oyun yapıyorlar bu markalara ne de yapacak firmalara salıyorlar

Doom, Wolfenstein, Dishonored'ı bilmem ama kimse bu saatten sonra Elder Scrolls ve Fallout serilerini PS'de beklemesin derim ben.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dictattor

Hiç bir şey etkilenmez satış oranlarında, bilgisayara gelmeye devam. Avrupa da PS5 ve Steam'den oynamaya devam edecek insanlar oyunlarını.

Alıntıları Göster
    Bende onu bildiğim için çok merak ediyorum, Bethesdalı microsoft kaç milyon fark yiyecek onu görmek istiyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 21 Eylül 2020; 16:34:16 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: intercityfirm1895

Tüketici için olumlu olabilecek bir haber. Microsoft ne kadar güçlü olursa Sony de o kadar kullanıcı dostu uygulamalar yapmak zorunda kalır. Bunu bile anlamakta aciz adamlar bizim exc. oyunlar sizinkileri döver diye sidik yarıştırıyor her zamanki gibi.
    oyunun kendisini filan geçtikte, oyun fiyatları cok uctu, bizim gibi bir ulkeye euro ilen oyun satmaya calismak savunulucak birsey degil, gelir/oyun oranı farkı cok uc noktada , diger tarafta microsoft gamepass ile cok buyuk bir atak yapmis, karsisina koydukları ps now ortada değil.ps5 mutlaka cok satacaktir ama cazibesini kaybediyor ozellikle bizim gibi ekonomisi kotu ulkelerde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

nextgen AAA oyunlar için yeni fiyat tüm platformlarda €80 olacak, sony öncülük etti herkes yükseltir bundan sonra. exc konusunda açıklama yok henüz
    Deathloop da Bethesdanın ancak psde var. Belki elder scrolls da benzer bir biçimde ps'e gelebilir sonuçta geliştirme aşamasında olan bir oyun. 80 euro gerçekten korkunç bir rakam. Bu kurla kardeşlik bile kurtarmıyor maalesef

• Bu nesilde okadar fark olmayacak bence hocam.

rekabet yükseldi bayağı.

herkez büyük oynuyor :d

Sonyden nasıl bir adım gelecek onu merak ediyorum.
  • 
Sayfa: önceki 19961997199819992000
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.