Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1997. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akrep8181 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 16 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.652
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
88. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19951996199719981999
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam son zamanlarda yaptığı oyunlardan bahsediyorum . Fallout 76 , 4 güzel oyunlar değil bence

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • sony ve ms isterse take twoyu alir, take two borsaya acik 18 milar dolar civari piyasa değeri var.sonynin elindeki net cash miktari 33 milyar dolar civari, tabi bu paranın hepsi cash olarak odenmiyor kendi hisselerindende veriyorlar ama mesele almaktan ziyade bu parayi cikarmak.18 milayar dolari geri dondurmleri uzun surecektir, zannetiginiz kadar kolay kazanilmiyor bu miktar paralar.

acikcasi sonynin gelecek planlarını bilemiyorum ama ben olsan rockstari take twodan almaya calisirdim, cunku sunu kabul etmek lazım ki en degerli markası oyun dunyasinin gta.bunu elinde bulunduran sirketin herhangi bir savasi kaybedecegini sanmiyorum. dokunulmazlık veya garanti gibi birsey bana gore.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi blackzeros -- 21 Eylül 2020; 17:18:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheBadu

Arkadas bir konuda surekli mi kavga olur, bir ulkede parti destekcisinden takim destekcisine her kesim mi fanatik olur konsol destekcileri bile fanatik anasini satayim.
    Güldürdünüz :) Allah da sizi güldürsün

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • console-master kullanıcısına yanıt
    Hocam görünen o ki Microsoft üçüncü parti firmaları kendi bünyesine katmak için ciddi bir çaba sarf ediyor. Bu noktada Sony'nin bahsi geçen firmalara oyun yaptırması da zorlaşacaktır. Bunu çözmelerinin tek yolunun firmaları satın almak olacağını düşünüyorum ben ki bir From Software ya da Remedy hamlesi ciddi bir hamle olur Sony kanadını da hareketlendirebilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

Hocam son zamanlarda yaptığı oyunlardan bahsediyorum . Fallout 76 , 4 güzel oyunlar değil bence
    Zevkler kişiseldir begenmemis olabilirsin saygım sonsuz hic bisey deme hakkim da yok. Ben genel olarak firmanin tum oyunlarina atifta bulunup söylediğini sandim garip geldiydi o yuzden :)

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt
    Guldurduk ama aglanacak haldeyiz.
  • JaReD22 kullanıcısına yanıt
    istese alır aslında hocam cd projeckt red değeri şuan 7-8 milyar dolar bethesda kadar var ama istemesi ve zorlaması lazım
  • Lan keşke ubisoft yada Electronic arts ı alsaydı bethesda yı alması koydu. Oynamasam da olur diyemiyorum bütün oyunlarını seviyorum neredeyse. Umarım exclusive yapmaz durduk yere 2 konsol birden almayayım şimdi.

• Victoriou_S kullanıcısına yanıt
    Tebrik ettim zaten hocam . Sadece fallout 4 yarıda bırakmıştım şuan devam ediyorumda kötü bir oyun olduğunu söylüyorum veya 76 herkes kötü olduğunu düşünüyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

O kadar kolay değil, parayı çıkartıp koysa bile her iki taraf yatırımcıları ikna etmek zorunda. Microsoft ve sony oyun tarafından yıllık 2-3 milyar usd gelir elde ediyor, buyuk bir satın alımda oyun tarafi o yılı buyuk bir eksi ile kapatacak.
    O işin ticari kısmı tabii hocam. Ben sadece şirket değerlerini karşılaştırarak söyledim. Microsoft'un değeri 301 milyar dolar, Take2 4 milyar dolar.
  • Baki8824 kullanıcısına yanıt
    bethesda son zamanlarda ortalama oyunlar yapmadı yalan mı bu yani ?
  • Lithium kullanıcısına yanıt
    Sadece PC ve XBOX oynanacak hocam kendisi söylüyor PS gelmeyecek ama bellide olmaz gelebilirde.

Getirirse sonydende hamle bekler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 21 Eylül 2020; 17:23:11 >
  • Elderscroll ve fallout xbox ex ve gamepass day 1 ücretsiz.

Neslin golü, sonynin işi zor. xbox fena geliyor.

• İki tane sorum var. Birincisi yeni nesil oyunların hepsi mi psde 80 euro olcak? Xboxda 70 euro olan herhangi bir oyun psde 80 euro mu olacak yoksa sadece exclusive oyunlar mı 80 euro? İkinci sorum elder scrolls 6 xbox exclusive mi oldu yoksa ps'e de gelecek mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Thejoker58906

bethesda son zamanlarda ortalama oyunlar yapmadı yalan mı bu yani ?
    Yapmadi demedim . Fallout 76 tam bir rezaletti benim için. Insallah kendilerine çeki düzen verirler. Ben hirbiseyin fanligini yapmam. Ne futbol takimi tutarim ne siyasi parti. Benim belli bir gorusum varmış gibi bana sorular sormayin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: kataaay

Arkadaşı da anlamaya çalışalım hocam, demek ki oyun kültürü ve külliyatı pek bir zayıf
    Muhtemelen yaşı tutmuyor zaten. Skyrim oynamıştır küçükken o kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Doom

O işin ticari kısmı tabii hocam. Ben sadece şirket değerlerini karşılaştırarak söyledim. Microsoft'un değeri 301 milyar dolar, Take2 4 milyar dolar.

Alıntıları Göster
    4 değil 18 milyar dolar güncel değeri
    https://www.macrotrends.net/stocks/charts/TTWO/take-two-interactive-software/net-worth

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Belli kişiler yeniden ortalığı karıştırmaya gelmişler sanırım.

Yönetim bu kargaşa veya sıkıntı yaratan arkadaşların ne yapmak istediğini biliyorlar. Onlarda ellerinden gelen ve gereken müdahaleyi yapıyorlar ama yetmiyor bazen.

Türevler her zaman olacak gibi yada yan hesaplar diyelim.

Kişi zaten ne almak istediğini / hangi sistemde oynaması gerektiğini bilir. Boşu boşuna kötülemek yersiz bence.

İyi forumlar dilerim..
    Hocam siz neden yazılarınızı hep sayfanın ortasına yazıyorsunuz. Özel bir sebebi var mı ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lithium

Lan keşke ubisoft yada Electronic arts ı alsaydı bethesda yı alması koydu. Oynamasam da olur diyemiyorum bütün oyunlarını seviyorum neredeyse. Umarım exclusive yapmaz durduk yere 2 konsol birden almayayım şimdi.
    Muhtemelen öyle olacak . bazı arkadaşlar PC ye de geliyor nasıl olsa diyordu, PC toplasınlar. ( sözüm size değil )

• zenimaxa ait firmaların son zamanlarda yaptığı iyi oyunlar(benim açımdan)

doom
    wolfenstein serisi
    evil within serisi
    dishonred

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi console-master -- 21 Eylül 2020; 17:25:47 >
  • 
Sayfa: önceki 19951996199719981999
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.