Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1992. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: frkmngr9153 , tylnozcn Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 16 Misafir (1 Mobil) - 15 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.698
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
92. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19901991199219931994
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Lucky Luciano

arkadaşlar ps5 için 27 veya 32 inç bir monitör alma planım var sizce 4K 60HZ mi yoksa 1080P 144HZ mi tercih etmeliyim ?
    Konsollar yeni çıkıyor ve artık amaç 4K oyun oynamak.Benim amacım 4K değil diyorsanız eski nesil konsollarla 1080p monitörlerle devam edebilirsiniz.Nacizane fikrim 4K bütçenizin yettiği bir alet alın rahat oturma pozisyonunda keyifle oyununuzu oynayın.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Dictattor kullanıcısına yanıt
    Öncelikle konuşma şekliniz ve üslubunuz hiç hoş değil, ben sizinle nasıl insan gibi saygıyla konuşuyorsam sizin de o şekilde konuşmanızı ve saygı çerçevesinden çıkmamanızı rica ediyorum.

"her oyun" diye bahsedip buraya yeni çıkacak 3 adet oyundan bahsediyormuş gibi tekrar tekrar aynı görselleri eklemeniz söylediklerinizle yaptıklarınız arasında çelişkiye sebep oluyor.

Ayrıca arkadaş sürekli olarak evet aynı oyunlar aynı ücrete satılacak ama bu ücretsiz olan ekstra durum benim ilgimi çekiyor diyor. Hala mesajı farklı yerlere çekmeye çalışıyorsunuz.

Dediğim gibi amacım gamepass övmek değil, tamamen zevk ve tercih meselesi ps5 almak isteyenlerin son derece haklı sebepleri var bizim kendimize göre haklı sebeplerimiz olduğu gibi

Ben de ps5 digital almak istiyorum ama ps now ülkemize geldiğinde bunu yapabilirim.

• Dictattor kullanıcısına yanıt
    Kardeşim adam üçüncü parti oyunlardan bahsetmiyor ki zaten. Gamepass'te hali hazırda dünya kadar oyun var şuan. ve adam cihazı alır almaz o kütüphaneye tümü ile erişecek. sen diğer tarafta plus ile gelecek olan ps4 oyunlarına ve paran ile alabildiğin belki bir belki iki tane yeni oyuna sahip olacaksın.xbox sırf kendi oyunlarını optimize etse 8 9 tane elle tutulur oyunu olcak zaten adamın.bende ps kullanıcısıyım fakat şuan ki şartlarda gamepass hafife alınacak bişey diyemem açıkcası.çünkü avantajlı inkar etmeye gerek yok.
  • Geldi yine birimciler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hypnosis. H kullanıcısına yanıt
    Saydığım AAA oyunlar satın almak dışında alternatif bir yolla ilk günden GP'ye ekleniyor mu? Eklenmiyor.

Saydığım AAA oyunlar PS Store ve Microsoft Store'da aynı fiyat olan 500TL'ye satılıyor mu? Satılıyor.

Aksini iddia edeceksen varsa cevabın yazarsın. Sana hiç bir hakaret, saygısızlık yapılmadığı halde üslup ve saygıdan bahsedip çevirme konuyu. PS5 almak istemen ya da neden alamadığın benim merak ettiğim bir şey değil.
  • SistaKaraktar kullanıcısına yanıt
    teşekkürler
  • Yine bir kaç xbox kullanan arkadaş gelmiş geympes övmüş ne geympes miş ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Thejoker58906 -- 21 Eylül 2020; 15:56:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

İndirimler gelmeye başladı. Fiziksel sürümlerde. :)

İşte bu yüzden diskli aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Geçen ay PC de game pass alıp 5 tlye 3 tane aaa oyun bitirdim
    Ps de olsa rahat 250 tl

• gyulanemeth kullanıcısına yanıt
    Uzamatazsın da zaten, bir arka sayfada konuşuldu hepsi. Mağaza fiyatlarından tartışmaya girdin, iki mağazada oyunların 500TL olduğu gerçeğine itirazın varsa anlat.

Üçüncü parti konuşulmuyor, oraya girersen PlayStation'da zilyon tane alternatifin var. PS Store ve Microsoft Store'dan bahsediliyor.

Kendini banlatacak hareketler de yapmazsan kimse de banlamaz seni. Bana forumun ne olduğunu anlatmaya kalkarken bunu bilmemen acayipmiş.
  • Belli kişiler yeniden ortalığı karıştırmaya gelmişler sanırım.

Yönetim bu kargaşa veya sıkıntı yaratan arkadaşların ne yapmak istediğini biliyorlar. Onlarda ellerinden gelen ve gereken müdahaleyi yapıyorlar ama yetmiyor bazen.

Türevler her zaman olacak gibi yada yan hesaplar diyelim.

Kişi zaten ne almak istediğini / hangi sistemde oynaması gerektiğini bilir. Boşu boşuna kötülemek yersiz bence.

İyi forumlar dilerim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Geldi yine birimciler
    harbiden şu birim muhabbeti kadar kıl oldugum bişey uzun zamandır olmamıstı

• quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Bu kayıpların olur hocam

Alıntıları Göster
    Çok teknik terimler son kullanıcı ne kadar farkeder bilemiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

İndirimler gelmeye başladı. Fiziksel sürümlerde. :)

İspanya herhalde burası. Spider-Man Ultimate sırf kutusu yüzünden BluRay al beni diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: teen wolf

Yok hocam Sony açıklama yaptı ama Twitter dan muhtemelen bu hafta tekrar stok açılır görür görmez haber veririm merak etmeyin
    Eyvallah hocam zaten bizim olay ekstra zaten olmasada olur
  • Aynen hocam İspanya'nın. :)

Spider-Man : Miles Morales İlk oyundan daha fazla satış yapacak gibi görünüyor. NExt-Gen olsun Yeni Hikayesi olsun hayranlar yine kapış kapış alacaklarını düşünüyorum.

Tabi benim de listemde ilk sırada. :)
  • 
Sayfa: önceki 19901991199219931994
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.