Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1978. sayfa)

7 Kayıtlı Üye (4 Mobil) ve 8 Misafir - 11 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
180.186
Cevap
1.506
Favori
9.775.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
21. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ps4 oyunlarını indirip oynuyorsun, ps3 oyunları stream ediliyor. satın aldığın oyundan farkı yok yani
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    download edilebiliyor, indirip oynadım
  • Şu konsolun ilk çıkış dönemi çok sancılı oluyor ya yok stokta konsol kalmadı yok önsipariş açıldı açılmadı yok henüz oyun çıkmadı felan. 1 2 sene geçtikten sonra tam oturuyor şu konsol işi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Stream edilen ps3 oyunları stabil oluyor mu peki hiç denediniz mi ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ps5 e gelen şu 18 20 oyun var ya. Ps plusla gelenler. Grafikleri ps4 teki gibi mi olacak acaba ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: parola13

Ps5 e gelen şu 18 20 oyun var ya. Ps plusla gelenler. Grafikleri ps4 teki gibi mi olacak acaba ?
    oyunu geliştirenlere bağlı, mesela witcher 3 ray tracing destekli ps5 e optmize edilecek 5 senelik oyun olmasına rağmen, bir kaç tanesi illaki optimize edilir diye düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: parola13

Ps5 e gelen şu 18 20 oyun var ya. Ps plusla gelenler. Grafikleri ps4 teki gibi mi olacak acaba ?
    Upgrade alıp grafikleri yükselenler olur yapımcısı karar verirse. Seçilmiş bazı PS4 oyunları da PS5'in Boost modu aktifken daha iyi frame rate ve yükleme süreleri ile çalışacak. Cerny'nin açıklamasından yola çıkarsak en popüler 100 PS4 oyunu Boost modu destekliyor, hangileri olduğu PS5 çıkınca belli olur.

''Sony engineers are having to work on a case-by-case basis to make select PS4 titles work with PS5’s boost spec, deciding to do this by focusing on the top 100 PS4 titles as decided by total playtime.''

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dictattor -- 20 Eylül 2020; 21:31:0 >
  • Kasapovski kullanıcısına yanıt
    denemedim, ps now konusu var forumda oraya bakın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Teemo Erdoğan

Az önce ön sipariş konusuna baktım da, verenlerin %90’ından fazlası dijital siparişi vermiş kardeşliğe güvenip sanırım.

Şimdi kardeşlik şu anki haliyle iyi güzel de, Sony 3’ten 4’e geçerken değiştirdiği gibi 4’ten 5’e geçerken de değiştirmesin bu kardeşlik mevzusunu? Ona güvenip PSN detayları belli olmadan dijital sipariş etmek büyük risk değil mi? Kutuluda takas her zaman olacak fakat bu kardeşlik konusunda biraz Sony’nin ağzına bakıyormuşuz gibi geliyor. Ne düşünüyorsunuz?
    Kardeşlik biterse forumu kapatabiliriz. Aynı zamanda sarı sitede bir sürü yeni ps5 ilanı görmüş oluruz

• yurtdisinda yasiyorum. xbox series x ve ps5 arasinda gidip geliyorum. aslinda benzer konsollar ama ben her oyun icin 100 dolar odemek istemiyorum o yuzden hangisinde fiyatlar daha uygun ozellikle free oyunlarda game pass mi yoksa ps now 'mi daha iyi. kafami kurcalayan asil konu da ps now'da ki oyunlarin bircogunun ps 5 icin gecerli olmadigi cunku ps5'in geriye uyumlulugu sinirlandirilmis gozukuyor. sizce hangi konsol ile 7 yil boyunca devam etmeliyim?

(bunu bi kac konuya yazabilirim tarafsiz yorumlar almak icin).
  • quote:

Orijinalden alıntı: John Denver

yurtdisinda yasiyorum. xbox series x ve ps5 arasinda gidip geliyorum. aslinda benzer konsollar ama ben her oyun icin 100 dolar odemek istemiyorum o yuzden hangisinde fiyatlar daha uygun ozellikle free oyunlarda game pass mi yoksa ps now 'mi daha iyi. kafami kurcalayan asil konu da ps now'da ki oyunlarin bircogunun ps 5 icin gecerli olmadigi cunku ps5'in geriye uyumlulugu sinirlandirilmis gozukuyor. sizce hangi konsol ile 7 yil boyunca devam etmeliyim?

(bunu bi kac konuya yazabilirim tarafsiz yorumlar almak icin).
    Ulen adam 100 birim para vermek istemiyorum diyor. Biz ne yapalım. Sen 500 birime konsol alacaksın biz oyunu. Resmen gelip sövdün valla bize.

• Kardeşlik aynen devam değil mi? Yoksa biteriz

• koftehor1 K kullanıcısına yanıt
    aynen kardeşlik devam, 800 tl'lik oyunu 400/400 bölüşecez
  • 2k Monitor desteği olacak mı?
    Bir türlü tam bilgi bulamadım da

• Spiderman miles moralisin icinde spiderman ps4ün remasteridie olacakmis dogrumu.

• KOEMAN32 K kullanıcısına yanıt
    ultimate sürümde var sadece diye biliyorum hocam,standart sürümde yok ilk oyun

• fatihsar kullanıcısına yanıt
    Anladim hocam sagol.

• Ps5 için şu özel oyuncu monitörü hoşuma gitti, ne dersiniz? Nasıl ürün? PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Football Always -- 20 Eylül 2020; 22:40:42 >
  • Football Always kullanıcısına yanıt
    Linkini atabilir misiniz hocam ?
    Bende şuan benq 75hz 1 ms ps4 için özel olan monitörlerden var 4k tvnin yanında cod apex vs için kullanıyorum bir süre bu monitör ile idare edip bu tarz bir şey almayı düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bati-Wan_Kenobi

Linkini atabilir misiniz hocam ?
    Bende şuan benq 75hz 1 ms ps4 için özel olan monitörlerden var 4k tvnin yanında cod apex vs için kullanıyorum bir süre bu monitör ile idare edip bu tarz bir şey almayı düşünüyorum
    https://www.hepsiburada.com/samsung-lu32j590uqmxuf-31-5-hdmi-display-uhd-4k-freesync-va-oyuncu-monitor-p-HBV00000DMTET?magaza=Samsung Türkiye

• 
Sayfa: önceki 19761977197819791980
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.