Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1975. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: isotam35 , formw3 , Salvatuon Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir (2 Mobil) - 11 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.818
Cevap
1.520
Favori
9.823.171
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
27. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kardeşim üniversite okuyupta mühendis olmuş bir işe yaramayan çok arkadaş var.

Örnek Çalıştığım firmada Üni bitirmiş Makine mühendisleri çizim yapmak haricinde hiç bir şey yapamıyorlar makina tasarım bizim tariflerimiz ile yapıyorlar ve benim işim siz söyleyeceksiniz biz yapacağız diyede ekliyorlar kafalarında birşeyler canlandırıp ekleyelim demiyorlar şaşırmıyorum açıkcası :)

rahatlığa alışan bir insan tembel olur ve kafasını boş işler harici hiç bir şey için çalıştırmaz. :D

• Playstation güç kablosunun aldığı etkileşime bak Geof bile hayret etmiş. Ps5 satış rekoru kiracak resmen
  • Deme öyle konudaki bazı arkadaşlar darılır sana

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alana hayırlı olsun hocam verdinizmi ön sipariş. amazondan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Persona_6

Playstation güç kablosunun aldığı etkileşime bak Geof bile hayret etmiş. Ps5 satış rekoru kiracak resmen
    Xbox x ve ps5 konularini surekli takip ediyorim. Ps5 konusuna bakan xbox series bakanlarin 4veya 5 kati 1 haftadir takìbimde bu sonuclari gordum. Bu da bir istatislik olarak degerlendirilir. Ps5 oyun fiyatlari cold war satisi gibi ps4 fiyatindan 60-70 tl fazla olacagini dusunuyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Xbox da bf1 ve bf5 serverları nasıldı bir önceki nesilde acaba bilen varmı? Ps4 kadar dolumuydu acaba.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Crossplatform değilmiydi hocam ikisi bir.

yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tdsi

Alana hayırlı olsun hocam verdinizmi ön sipariş. amazondan
    Diskli versiyonu sipariş ettim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: tdsi

Crossplatform değilmiydi hocam ikisi bir.

yoksa benmi yanlış hatırlıyorum.
    Hiç bilmiyorum ki hocam eğer öyleyse bu yeni seride xbox a geçerim özel oyunları oynamıyorum zaten ps de ben varsa yoksa multiplayer. :)

• Darwin7 kullanıcısına yanıt
    Zaten PC platformuna dönmeye başladı xbox 144 hz monitörler vb artık konuşulmaya başladı.

multiplatform için ideal olacak bu konsol bu nesilde diye düşünüyorum.
  • Hayırlı olsun bende bir dualsense siparişi vermeyi düşünüyorum ama pc için uyumlu olurmu olmazmı emin değilim olsa süper olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tdsi -- 20 Eylül 2020; 18:44:50 >
  • Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Evet beyler sene 1999 aldığımız ps1 hala duruyor konsol ölsede kol hala duruyor :D

Koleksiyonculara özel satılıktır :DDDD
  • Alacağız ama konsol dev gibi arkadaş. Masadaki pc'den daha büyük olacak neredeyse. Uzunluk neyse de beklediğimden de kalın çıktı makina.

• Zamanında forumda 5 oyunları en düşük 750 TL den başlar boşuna hayal kurmayın dediğimde gülüyorlardı acaba şimdi de gülüyorlar mı merak ediyorum 😂😂😂

• 
Sayfa: önceki 19731974197519761977
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.