Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1971. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: wampir_s , wampir_s , mavikıs Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 8 Misafir - 10 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.728
Cevap
1.518
Favori
9.815.386
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #6
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam bu oyun fiyatlarından sonra ps5 olan istek ister istemez ülkemizde azalır. sadece bizim ülkede yani diğer ülkelerde değilde.

Beni yanlış anlamayın hocam hani kimseyi sorgulamıyorumda siz mesela 750 800 tl gibi bir mebla verebilirseniz oyunlar elbette xbox değilde ps5 öneririm netice bir trailer ile konsol yine sattırır.
  • devmanetihad kullanıcısına yanıt
    halamın bıyığı olsa amcam olurdu hesabı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Football Always

Abi ben gelir düzeyi ve alım gücünden bahsettim, ve verdiğim değerler malesef gerçek.
    Evsiz, fakir vs her ülkede var

Alıntıları Göster
    Nick dikkat etmedim:) inan her ülkede bu tür şeyler artık zor. bence fiyatları geri çekecekler yada indirim çok çabuk olucak alman bile hesabını yapıyor listemde var bir kaç tane senede 3-4 oyun oynuyorlar. Herkes hesabına bakıyor kaymak tabaka hariç.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Sayın arkadaşlar, biraz önce Vatan Bilgisayar'daki Microsoft temsilcisiyle canlı chat yaptım. Kendileri ön sipariş tarihinin 22 Eylül'den Ekimini ilk haftasına alındığını, hangi gün olduğunu bilmediğini söyledi.

Demek ki İki şirketin Türkiye temsilcileri Ekim ayındaki o %20 muhabbetini bekleyip görmek istiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Aynen. Elimizde örnek alacağımız bir konsol fiyatı varken, neden farklı maceralara giriyoruz. Bu muhabbet ps4 pro zamanında da olmuştu. Ben şimdi yazdığım şeyleri o zamanda yazmıştım. Fiyati çok pahalı olacak deniyordu. O yüzden bir çok kişi amazondan konsol almaya çalışıyordu. Fiyat açıklandığında amazon ile tr arasında uçurum bir fark olmamıştı. Şimdi de acele ediliyor. Şu tr resmi fiyatı açıklansın bakalım. Ona göre hareket ederiz.
    belki sizin için yoktu ama benim için ps4 zamanı da uçurum vardı bence, ps4 tr fiyatı yanlış hatırlamıyosam ilk çıkışında 1500tl civarıydı ama ben amazondan yaklaşık 850tlye almıştım. tabi o zamandan bu zamana enflasyon yüzünden şimdi çok uçurummuş gibi gelmiyor, ama o zamanlar için baya uçurumdu. ki o zamanlar daha üniversite öğrencisiydim, amazon sayesinde çok daha rahat almıştım ps4ü. trde de bir şekilde uygun çıkartmayı başarabilirlerse bende önsiparişimi iptal eder trden alırım, ama pek mümkün gözükmüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Easy Ice

Nick dikkat etmedim:) inan her ülkede bu tür şeyler artık zor. bence fiyatları geri çekecekler yada indirim çok çabuk olucak alman bile hesabını yapıyor listemde var bir kaç tane senede 3-4 oyun oynuyorlar. Herkes hesabına bakıyor kaymak tabaka hariç.

Alıntıları Göster
    Resmi dijital konsola 2 yıl garantili 5000tl derseler ve sonradan ara konsol çıkmazsa güzel, bu fiyat üzeri her değer ve ara konsol çıkma ihtimali üzücü

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Bu mesaj silindi.
    valla doğru, exc oyun diye bi kavram olmasa hangisi daha güçlüyse onu alırdım.
  • alpererez kullanıcısına yanıt
    Yalnız ben ps4 prodan bahsettim. Tr de 1699 tl'ye çıkmıştı. Amazon.de'den vergi ve kargo dahil 1400-1500 tl'ye geliyordu.

• devmanetihad kullanıcısına yanıt
    Sony şok
    Aylardır bu konuda tartışma yaşanır böyle post görmedim kanepeden kalktım ayakta alkışladım

• quote:

Orijinalden alıntı: devmanetihad

Bu mesaj silindi.
    Ömer urundulden ne eksik ne fazla saygi duydum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Yalnız ben ps4 prodan bahsettim. Tr de 1699 tl'ye çıkmıştı. Amazon.de'den vergi ve kargo dahil 1400-1500 tl'ye geliyordu.
    anladım, o konuda gayet haklısınız, çok iyi fiyata çıkış yapmıştı. tabi ben geç kaldığım için yaklaşık 3000tlden almıştım 2 sene önce
  • Yurtdışında ki oyuncu kitleyi de tam olarak çözemedim listemde bir sürü yabancı var f2p oyunları da beraber oynuyoruz nadir de olsa hepsi fortnite tarzı oyunlara deli para döküyor ama bildiğimiz deli yani üç dört oyun parası döküyorlar 10 dolar o kadar etkilememeli diyorum bende .
    Zam savunduğumdan değil keşke 20-30 dolar olsa ama çok uzun zamandır sabit fiyattan satılıyor zaten oyunlar ya cidden yaptıkları oyunun parasını çıkaramıyorlar diye düşünüyorum bazen büyük emek var sonuçta bu oyunlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

256 ucuz degil ki ben kardeslikden seconderi maks 80 100 arasi olunca alirim ustu islemez

Alıntıları Göster
    O senin bakis acin,256 verip 1 haftaya bitirip 230-240a satabiliyorsun,20 liraya oyunu bitirmis oluyorsun,o acidan dusunmen gerekir.

• Bu vergi muhabbetini bekliyorlar sanırım,inecekmi, aynı mı kalacak, üstüne dahada mı koyacaklar ona göre açılacak siparişe burada da.

• Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

Playstation en iyi oyunların merkezidir.

• Yazık killzone ufacık köşede kalmış
  • Millet exclusive oyun istiyor, o yüzden PS4 120 milyon sattı, o yüzden PS5 yok satıyor, o yüzden Playstation konsol dünyasının yıllardır 1 numarası. 3 yıllık Nintendo Switch o yüzden 7 yıllık xbox ı geçip üstüne bir de fark attı. Güç isteyen gider nvidia 3000 kart alır. Burası konsol dünyası burada Playstation ve Nintendo nun borusu öter.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 20 Eylül 2020; 14:10:47 >

• Hakediyor

• Benim gibi killzone 2 hastası birisi için çok kötü bir durum güzelim seri ne hale geldi
  • 
Sayfa: önceki 19691970197119721973
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.