Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1944. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Alvinnn , Or-Chan , ano16 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
180.215
Cevap
1.507
Favori
9.778.075
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
49. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 19421943194419451946
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DjarumBlack-

Konudan uzak kaldım kutulu oyunlar 800₺ mi olcak Ps5'de
    80 euro avrupa fiyatı.tr tam belli değil ama tahminler 650 700 leri bulacak yönünde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spitz -- 18 Eylül 2020; 22:51:7 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar ön sipariş hiç açılmadı mı dün öğlenden beri bir kez daha? Biz nasıl alacağız anlayamadım.

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    Doğru diyorsunuz hocam olur gibi gözükmüyor cidden. Ya ucuzunu bulup alacağız ya da hiç bulaşmayacağız..

• Şöyle bir göz gezdirdim konuya, 80 euro fiyatı savunanlar bile var. Sony az bile yapmış böyle kullanıcılar varken.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zartzurt456

yerel fiyat uygulamayan sony ye yazıklar olsun böyle bir oyunu bile pahalıya satıyor.
    fanboyluk yapıp 100€ çıksa bile alırız diyen tayfaya gelsin
    _

Hocam kusura bakmayın alıntı yapıyım fan boy arkadaşlar görsün

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Cyberpunk 2077 | PS4 -PS5

• quote:

Orijinalden alıntı: Shamelezz

Arkadaşlar ön sipariş hiç açılmadı mı dün öğlenden beri bir kez daha? Biz nasıl alacağız anlayamadım.
    Konsolun çıkmasına daha 2 ay var. Stoklar dolacaktır.
  • DjarumBlack- kullanıcısına yanıt
    Sony tr yetkilileri eski açıklamalarında oyun Avrupa'da 60€ bunun üzerine vergi falan diye lafa başlıyorlardı şimdi 80€ oldu oyunlar vergi falan saymazsak saf Avrupa fiyatı 720₺ oluyor bunun daha vergisi var kısaca 700₺ civarında olur oyunlar bu nesil böyle ama şu an söyledikleri bişey yok ps5 çıkınca görürüz yeni fiyatları

• 2 ayda 1 oyun alan biri olarak beni etkilemez ama fiyatlar aşırı saçma tabi bu tamamen sony'nin suçu değil 80 birimi 180 ödesek bile razıyım 80=800 nedir beya
  • atabrkk kullanıcısına yanıt
    Bu konu ile ilgili Türkiye şartlarına göre fiyatlandırma ile hizmet veren bazı firmaların servislerini de örnek göstererek birçoğumuzun ortak şikayetlerini dile getiren eleştirel güzel bir İngilizce metin hazırlamıştım çoğumuz bu metni yetkililere iletmek sureti ile Türkiye'deki Playstation topluluğu olarak sesimizi duyurmuştuk vaktiyle Avrupa'daki yetkililere. Ama sonuç alınamadı. Sony nasıl ki telefon satışlarında Türkiye operasyonunu durdurarak Türkiye'den çekildi ise yine çekilir ama Türkiye'ye özel bir fiyatlandırma getirmez Türkiye pazarını pek umursamıyorlar.

Sony çok çakal bir firma. Ancak müşterilerini mağdur ederler. PSN mağazasındaki Mart ayı indirimleri rezilliğini daha unutmadık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 18 Eylül 2020; 23:16:16 >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2020/ps5-direct-pre-orders/faq/

PS Amerika'da artık amazondan değil kendi sitesinden ön sipariş alacak. Her PSN hesabına sadece bir adet PS ve belirli sayıda aksesuar satacak. Bunun avrupaya sıçraması da muhtemel. Amazon'un stoklarının alışveriş botları nedeniyle karaborsada satışa düşmesi neden gösterilmiş. PSN hesabınız ve PSN hesabınız kayıtlı olduğu mail adresini siteye yazarak başvuru yapıyorsunuz, ardından size özel gelen maildeki link ile tek bir adet konsol satın alıyorsunuz. Sırf bu yüzden biraz önce sabah aldığım 500 EUR'luk amazon gift cardı iptal ettirdim. aynısı almanyada da olursa kullanamama durumu olabilir gift card elimde patlayabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: skysonic

https://www.playstation.com/en-us/campaigns/2020/ps5-direct-pre-orders/faq/

PS Amerika'da artık amazondan değil kendi sitesinden ön sipariş alacak. Her PSN hesabına sadece bir adet PS ve belirli sayıda aksesuar satacak. Bunun avrupaya sıçraması da muhtemel. Amazon'un stoklarının alışveriş botları nedeniyle karaborsada satışa düşmesi neden gösterilmiş. PSN hesabınız ve PSN hesabınız kayıtlı olduğu mail adresini siteye yazarak başvuru yapıyorsunuz, ardından size özel gelen maildeki link ile tek bir adet konsol satın alıyorsunuz. Sırf bu yüzden biraz önce sabah aldığım 500 EUR'luk amazon gift cardı iptal ettirdim. aynısı almanyada da olursa kullanamama durumu olabilir gift card elimde patlayabilir
    Hayalimdeki pre-order sistemi buydu işte.

PlayStation Türkiye sitesinden, PSN ID'mizle log-in olup sadece 1 adet konsol + 1'er de aksesuar limitli şekilde pre-order yapabilmek, 19 Kasım günü, evime kargolansın istiyorum. Umarım böyle kurgularlar Türkiye'de de.
  • Amazon ps5 po yapanlara mail atmiş. Cok fazla po yapilmis. Konsollar ilk gunlerde gelmeyebilirmiş.
    Ben de po mu yapsam.yoksa tr den mi alsam bilemedim

• Analistlere Göre PS5, 200 Milyonun Üzerinde Satış Yapacak

Rakuten'den bir Japon analist, PlayStation 5'in 200 milyon adet satarak tüm zamanların en çok satan konsolu olabileceğini öne sürdü.

PS5 Will Sell Over 200 Million Units, According To Analysts

Kaynak :https://screenrant.com/ps5-sell-200-million-analyst-report/
  • Türkiyede dünyaya kıyasla haksız rekabet olur ama bir kendine bir berata alacağımız için :) Diğer ülkeleri ikiye katlarız aman aman :)
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frobe

Hayalimdeki pre-order sistemi buydu işte.

PlayStation Türkiye sitesinden, PSN ID'mizle log-in olup sadece 1 adet konsol + 1'er de aksesuar limitli şekilde pre-order yapabilmek, 19 Kasım günü, evime kargolansın istiyorum. Umarım böyle kurgularlar Türkiye'de de.

Alıntıları Göster
    Dediğiniz gibi mükemmel olurdu ancak bizdeki kurdaki oynalık nedeniyle PS'nin bunu TR'de yapabileceğini sanmıyorum. Dolar ve EUR zoneda bulunan ülkelerde çok daha kolay olacaktır muhtemelen. Bu sistem avrupada da çıkarsa çıktığı gibi oradaki akrabaların evine göndericem. FAQ kısmında açık açık yazmışlar çünkü, sınırlı sayıda ürün çıkacak ve ilk başvuran alır diye :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: parola13

Amazon ps5 po yapanlara mail atmiş. Cok fazla po yapilmis. Konsollar ilk gunlerde gelmeyebilirmiş.
    Ben de po mu yapsam.yoksa tr den mi alsam bilemedim
    Bana mail filan gelmedi. Doğru olduğunu sanmıyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: A r c h A n g e L.

Analistlere Göre PS5, 200 Milyonun Üzerinde Satış Yapacak

Rakuten'den bir Japon analist, PlayStation 5'in 200 milyon adet satarak tüm zamanların en çok satan konsolu olabileceğini öne sürdü.

PS5 Will Sell Over 200 Million Units, According To Analysts

Kaynak :https://screenrant.com/ps5-sell-200-million-analyst-report/
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• God of war cikacak 2021 sonu o oyun bana 2022 -2023 de oynarız herhalde %50 indirim olsa bile 350 tl iner oda bu bile pahalı o zaman her yeni oyunu 2 geriden takip ederek oynayacağız cok guzel ya çoğu kisiye de oyle olur ama alan da çıkıyor arkadaş listemde var oyunu çıkar çıkmaz alıyorlar hikaye oyunu 700 tl olsa ne olur alan olduktan sonra 2 hafta bilemedin 3 hafta da bitip silecen oyuna 700tl cok uçuk bir fiyat

• 
Sayfa: önceki 19421943194419451946
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.