Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1941. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: Mettzell , Furkanzdmr8
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir (2 Mobil) - 12 Masaüstü3 Mobil1 iOS
5 sn
180.178
Cevap
1.506
Favori
9.775.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
35. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    geçiyor, alttaki konudakiler yeni listelenen bir bundle'i ötv'siz almış bf'de. ya amazon ödüyor ya da ötv'ye dahil bir ürün olduğu farkedilmiyor ama geçiyor genel olarak. birde üstüne gümrük vergisini de iade alıyorlar
    https://forum.donanimhaber.com/bf-amazon-de-ps4-siparis-konusu--141175555

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 18 Eylül 2020; 20:29:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chris Traeger

Yok ya büyük rezillik bu. Anladık Sony senin tek gelir kaynağın özel oyunlar. Anladık kardeşim oyunların pahalı. Ama bu da ayıp yani. Diğer firmalar bunu yaparken senin yapmaman çok ayıp valla. Yemin ederim kimse cd projekt gibi olamadı. Bu kadar oyuncu dostu firma görmedim.
    büyük olasılıkla bu karardan dönülür
    diğer oyunlar için 4'ten 5'e update bedavayken ( sony oyunları dahil) bir tek spider-man remaster için niye böyle yapmışlar akıl karı değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moral Veren Adam

Konudakilerin yarısı sevgili mağduru

Alıntıları Göster
  • Omer687 kullanıcısına yanıt
    Bu kıyaslamayı yapmaları yanlış zaten, 970 konsollardan 1 yıl sonra 329 dolarlık fiyattan satışa sunuldu. Bütün olarak 1 yıl öncesindeki PS4 ise 399 dolar, ona rağmen performans konusunda soru işaretleri var.

PS4 çıktığı yıl 399 dolarlık nasıl bir pc kasası toplanabiliyor ona bakmak lazım kıyaslamak için, ayrıca ekran kartlarından bahsederken herkes sadece onun fiyatını baz alıp konsolla kıyaslıyor. Ekran kartını monitöre takıp oyun oynama yöntemini bize de anlatsınlar biz de aynı paraya sadece ekran kartı alıp keyfimize bakalım.

Bir de en önemli kısım ps4 çıktığı zaman gününün teknolojisinden oldukça gerideydi. Ama şu an PS5 Digital 399 dolarlık fiyatıyla günümüz teknolojisiyle çok daha ileri seviyede, aynısı 499 dolarlık Xbox Series X için de geçerli

Yani ekran kartıyla kıyaslamak isteyenler 399 dolara PS5 grafiklerini geçsinler bakalım, bir de Türkiye'de geçerli değil bu fiyatlar demeyin bal gibi de geçerli herkes 4100 liraya PS5 önsiparişi geçti.

Hadi 4100 liraya toplasınlar da bir pc konsollar çıktığında aynı fiyata aldığımız iki sistemi karşılaştıralım.

Pc tarafı sınırlarını şu an bile sonuna kadar zorlayarak yetişemeyecek, yeni konsollar ise hiç kendini zorlamadan bu sistemi tokat manyağı yapar.

Not: Sözlerim size değil umarım farkındasınızdır

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Opricnik kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum valla hocam dönüp dönmeyeceklerini. Ama şu anlık ps cephesi oyuncu dostu olarak davranmıyor bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chris Traeger kullanıcısına yanıt
    Spider-Man'de karar sadece sony'de değil. Bu kararı veren Marvel Games.

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

Spider-Man'de karar sadece sony'de değil. Bu kararı veren Marvel Games.
    Spiderman sony nin tescili markası marvel filan karışamaz ona çünkü marvel ın değil spiderman
  • Bizi oyunlar kurtaracak ayakta tutacak Ayrıldığım dönem oyunlardan gram keyif almasamda saatleri geçirtiyor oyunlar, az biraz kafa dağitiyor uğraş oluyor. O güzel

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    Eğer 130 Euro yerine 70 Euro ödüyorsan aradaki farkı Amazon ödemiş demektir. Amazon müşteri memnuniyeti gereği geri dönüp müşteriden istemez fazlayı. Ama bu hatanın bir yerde farkedilmemesi mümkün değil. Gümrük vergisi bu. Bir şey ithal ediyorsan ödemek zorundasın. Amazon ürünü gümrüğe getirdiğinde senin adına beyan ediyor bunu ve ödüyor. Bunu senden almak zorunda. Almazsa kendi öder. Devlete ben ödemiyorum diyemez yapılan anlaşma gereği.

Daha önce arkadaşlar belliki Amazon'un hatası sonucu almışlar. Ama bu kadar kişi aynı konsolu sipariş ettikten sonra bir yerde engelleyecekler bunu. İlk partide alanlar yırtabilir bir ihtimal. Amazon'un tüm herkese 60 Euro hibe etmesi pek mümkün değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi intercityfirm1895 -- 18 Eylül 2020; 20:58:48 >
  • Sony, kendi blogunda "Spiderman'i remasterlamak için çok uğraştık,emek verdik..Bunu yeni bir oyun gibi düşünün" demeye getirmiş.

https://blog.playstation.com/2020/09/16/see-the-marvels-spider-man-miles-morales-new-gameplay-demo/

Bir de 13 temmuz 2020den sonra çıkacak oyunlar için ps5 uyumluluğu şartı arıyorlardı,

https://m.bolumsonucanavari.com/Haberler-Yeni_Cikacak_PS4_Oyunlarina_PS5_Uyumlulugu_Sarti_Getiriliyor-101941.htm

Benim bunlardan anladığım;God of War,Spiderman,Mortal Kombat gibi oyunlar 13 temmuz 2020 öncesi çıktığı için ps5de aynı ps4teki haliyle çalışacak.

Yani 13 temmuz 2020 öncesi oyunlarda ps5 uyumluluğu zorunluluk olmadığı için,bu tarihten önce çıkan her oyunun remaster halinden para istenebilecek.Yapımcının insiyatifine kalacak.

Fakat Ghost of Tsushima,Marvel's Avengers gibi oyunlar 13 temmuz sonrası çıktığından dolayı zaten ps5'e hazır şekilde çıkmış olacak.Yani biz 13 temmuz sonrası çıkan oyunların hem ps4,hem ps5 remastered hallerini satın almış olduk.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaamoz -- 18 Eylül 2020; 21:1:57 >
  • Marvel'in uzaktan yakından alakası olduğunu sanmıyorum. Adamlar diyor ki eğer ps5'de spiderman oynamak istersen buyur ps4 sürümünü oyna. Yok eğer ben 60fps'li, hızlı yüklemeli ve daha gelişmiş doku paketi ile filan oynamak istiyorum diyorsan pamuk eller cebe diyor. Bu oyun üzerinde tekrardan çalıştık diyor. Ama her nasıl oluyorsa Cd projekt de Witcher 3'ü yeni nesil konsollara, yeni nesil konsolların özelliklerini kullanarak bedava yükseltme sunuyor. Bunu cyberpunk 2077'de de yapacaklar. Sonra ubisoft'da bunu yapacağını söyledi. Evet yerin dibine sokulan ubisoft diyor bunu. Bu adamlar da belki fazladan çalışıyor ve her nasıl oluyorsa bedavaya sunuyorlar bunu.

Bilemiyorum. Büyük bir PS fanı olarak PS5'in çıkışında sancılı bir süreç geçecek gibime geliyor. Ya da geçmez. Alan memnun veren memnun olursa ne diyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Chris Traeger -- 18 Eylül 2020; 21:4:58 >
  • 80 euroya kim oyun alacak cok merak ediyorum.

• PS5 etkinliği çok iyiydi. Özellikle Demon's Souls'u çok beğendim. Bluepoint Games harika bir remake yapmış.

GoW: Ragnarök çıkana kadar PS4 ile devam etmeyi düşünüyordum fakat Demon's Souls remake'in çıkış oyunu olması ve sadece PS5'e çıkacağından dolayı PS5 DE'yi bu sene alacağım.
  • parola13 P kullanıcısına yanıt
    Sevdiğim beklediğim oyunları alırım. 1 oyunu 1 ayda ancak bitiriyorum zaten

• mcgoktug kullanıcısına yanıt
    hocam banada gönderebilir misin?
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    Her ay 800 lira vericeksen helal olsun valla sana

• Opricnik kullanıcısına yanıt
    Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition versiyonunda ilk spiderman var ps5 için bu yüzden ücretsiz yükseltme gelmemiştir

• zartzurt456 kullanıcısına yanıt
    Tescilli markası olsa da karışıyor. Zaten bu yüzden Spider-Man Türkçe yapılmadı Marvel karıştığı için.
  • 
Sayfa: önceki 19391940194119421943
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.