Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1789. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
180.197
Cevap
1.506
Favori
9.776.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
64. Sırada  bugün en iyi #10
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: burki_rock

5000 TL çıksın bugün ön sipariş veririm PS5 için.
    +9 rep

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mnybjk

Bende de aynı durum var ama online fifa fut yada bf gibi oyunlar oynadığımdan en ufak ping e lag a tahamülüm yok. Elektrikçi çağırdım duvarın içindeki borulardan tavana çıkarttım tavan da alçıpan içinden geçirip karşı odaya delip geçti sonra kapı arkasından kablo oluğu ile tv arkasına kadar gittik :)
    Hocam inanın çok fark hissetmedim. Adanadayım denemek için kablo aldım bağladım BF5 te aldığım ping 60-61 wifi ile 65. Zevkine oynuyoruz ve güzel bir bf grubumuz var(dı) artık bf yok grup duruyor
  • PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

xbox tarafı için 1TB Expansion Card 220$ olacağı sızdırılmış..

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Ben onuda yapamıyorum fiberi nasıl uzatabilirim bilmiyorum :S kablo çeksem kapı kenarı tavan-duvar köşeleri falan derken hat çekmiş gibi olacam

Alıntıları Göster
    oo fiber işi zor, ben vdsl kullandığım için telefon hattından bağlıyorum modemi. sana ya access point ya da router lazım, tabi yine modemle bu cihazlar arasında kablo olacak veya arkadaşın dediği gibi duvardan verilebilir ama o da baya uzun iş.
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt
    Ben wifi dan cat 6 kabloyu geçince çok hissettim. Yeni evde fiber uzatamayacapım için bu yolu seçtim ama iyi oldu. Duvar içindeki elektrik boruları baya işe yaradı

• Ne demek istediğimi anladınız hocam. Amerika’da 400 dolar olarak çıkıyor Avrupa’da Euro. Avrupa üstünden geldiğini de biliyorum. O anlık şeyle dolar yazmışım :)

Normalde 400 Euro içinde Avrupa’da hem vergi hem de bayi kârı (bundan emin değilim) olması lazım. Türkiye’ye 400 Euro’dan giriş yapmıyor yanı. 300 Euro’dan girse Türkiye’ye (Avrupa’da vergi %20 olması lazım) 300 euroda vergi+bayi kari olsa etti 600 Euro. Euro’yu 10 alsalar anca 6 K yapıyor. Ayrıca gümrük vergisinin düşmesi gerekiyor. O yüzden 5-6 K arası diyorum. Gider absürt bir fiyat açıklar o zaman Sony Türkiye kaybeder. Millet gider yurt dışından almaya çalışır. Kadıköy gibi yerlerden alır. Amazon’dan alır. Seçenek bol Sony Türkiye’nin kendi bileceği iş. Nasıl oyun fiyatlarını arttırdığı zaman Hindistan’dan alıyoruz. Bunda da cozum bulunur.

Örnek Amazon italyadan ps4 pro+20€ psn cod 560 Euro’ya geliyor. 5bin TL yapıyor. Türkiye’ye de gönderimi var
    Alınabilecek seviyelerde olması dileğiyle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tospik -- 16 Eylül 2020; 15:11:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

oo fiber işi zor, ben vdsl kullandığım için telefon hattından bağlıyorum modemi. sana ya access point ya da router lazım, tabi yine modemle bu cihazlar arasında kablo olacak veya arkadaşın dediği gibi duvardan verilebilir ama o da baya uzun iş.

Alıntıları Göster
    Valla bağladım 5GHZ yi yola devam ediyorum ha 1 eksik ha 1 fazla. Yeni bf gelse de yine toparlansak. Bu aralar bf1 de takılıyoruz. Gelin sizde...
  • snakefatih kullanıcısına yanıt
    Kafasına göre yapmıyorlar ki euro 9 lira olmuş, kura göre işlem yapıyorlar. Ülkede her şey böyle kredi düştü diye ev fiyatları yüzde 20 arttı mesela şimdi kredi yükselince fiyatlar inmedi. Arabaların hali ortada, fiyatlar 2 kat arttı. Ülkede bu kadar berbat bir ekonomi varken Sony, MS gibi firmalara oyun fiyatı yüzünden kızamıyoruz maalesef. Hiç bir şey yokken fiyat arttırsalar dediğin haklı olabilirdi.
  • Hayaller kurup hayal kırıklığına uğrayacağınıza gerçekçi beklentilere girip 7500 lirayı gözünüzden çıkarın bir kere.

Ps9' neslinde ekonomimiz iyileşmiş olur biz de emeklilik ile ölümü beklediğimiz son yıllarımızda oturur oyun oynarız. Metanetli olun.

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Valla bağladım 5GHZ yi yola devam ediyorum ha 1 eksik ha 1 fazla. Yeni bf gelse de yine toparlansak. Bu aralar bf1 de takılıyoruz. Gelin sizde...

Alıntıları Göster
    bu arada oyunlar için de 2.4ghzi tavsiye ederim. çünkü 5ghz çok daha hızlı ama kapsama alanı 2.4ghzden daha düşük. 2.4ghz daha stabil olur oyunlarda. valla ben iyice ps5 moduna girdim, eskisi kadar açmıyorum artık ps4ü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 16 Eylül 2020; 15:2:23 >
  • s5 de harici ssd yada HDD takabilecekmiyiz..PS4 proda takılıyor.cok ise yariyor

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt
    Cevabın burdahttps://www.gamesradar.com/ps5-ssd/. Okumaya üşenirsen evet :)

• burki_rock kullanıcısına yanıt
    Hayaller 5k
    Gerçekler 8k

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kalpsiz23

s5 de harici ssd yada HDD takabilecekmiyiz..PS4 proda takılıyor.cok ise yariyor
    takılacak ama büyük ihtimal bazı oyunlar dahili yüksek hızlı depolama istiyecek.
    yani normal usb3.0 hdd ssd lerden her oyun çalışmıyacak.
    mecbur özel depolama birimi almak gerekiyor xbox de 1tb 220$ diyolar ps5 dede o civarlarda olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Cevabın burdahttps://www.gamesradar.com/ps5-ssd/. Okumaya üşenirsen evet :)
    İyi güzel ama ingilicceee

• quote:

Orijinalden alıntı: broodofqueen

Bugün bambaşka bir sunum da görebiliriz, oyun odaklı olmayabilir. Servis ve donanım odaklı fiyat ve çıkış tarihinin açıklandığı bir showcase mesela. Xbox gümbür gümbür, yaktı gemileri. Bakma sen bizim ülkemizde pahalı ama Avrupa da 300 Euro çok kabul edilebilir bir fiyat. Yetmedi All Access diye birşey var, ayda 25Euro veriyorsun, Series S konsol + gamepass 24 ay kullanıyorsun. Gamepass içine EAPlay i de kattı.. MS gaza bastı hocam, ben OneX i sattım pusuya yattım. Sanırım series s benim ilk yeni nesil konsolum olacak. PS5 i daha sonra alacağım artık. Kısacası Sony bir hamle yapmalı. Bekliyoruz.
    Kısmet bakalım oyun fiyatları ve gamepass fiyatları önemli. Arkadaşıma series x + ps5 getirtebilirim duruma göre en kötü kullanıp satarım ps5 i daha sonra pro veya slim alırım diyorum. Series X multi için kullanacağım tabi ki gamepass fiyatına zam gelir alınamayacak seviyeye gelirse o zaman onu iptal ederim pc devam. 2 aya belli olur her şey ömrümüz olursa
  • byvolcan kullanıcısına yanıt
    Sadece 2499 TL.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Room by a Window

Bu project Athia yeni FF söylentilerini kim çıkardı, kim bunu ciddiye alıp hala tartışıyor aklım almıyor. O gösterilen gameplay ile o oyundan Tomb Raider olur, FF yine olmaz. Dayanak noktası ne? bi de bunu açıklasanız keşke...

Yani bilerek diğer karakterleri saklayıp, o gameplayi de gerçek oynanış değil de fikir versin diye tasarladılarsa bir ihtimal... ama bence bu oyun yeni bir İP. Yoksa şu ana kadar gösterdikleriyle bir FF çıkarımı yapmak imkansız.
    Büyük bir ihtimalle haklısın. Final Fantasy gibi bir isimli oyuna project xxx demek çok anlamsız geliyor bana. Yani neden project olarak saklasınlar. Örnek yeni uncharted gösterip project island falan demezsin yani uncharted: new child falan dersin atıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

xbox tarafı için 1TB Expansion Card 220$ olacağı sızdırılmış..
    çok pahalı. series s alınacağına 200 dolar daha verip bu mantıkla series x alırsın +500gb daha eklenmiş olur sisteme hemde donanım güçlenir
  • 
Sayfa: önceki 17871788178917901791
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.