Şimdi Ara

PlayStation 5 | ANA KONU |

6 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 21 Misafir (14 Mobil) - 10 Masaüstü17 Mobil8 Android
5 sn
40.335
Cevap
389
Favori
1.704.138
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 7 dk. önce
  • Cevaplayan Üyeler 1861
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2042
  • Ortalama Mesaj Aralığı 21 dakika
  • Toplam Okunma Süresi 102152
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 11
  • Haberdar Edildiklerim (Alıntılar) 1861
  • Favoriye Eklediklerim 397
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Patren (62 mesaj) joven (5 mesaj) powerstorm (3 mesaj) Shafter (2 mesaj) 36 (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (19656 mesaj) Mobil (12090 mesaj) Mini (2175 mesaj) Uygulama (6413 mesaj)
  • @
Popüler Konular listesinde
2. Sırada  bugün en iyi #1
Tüm Forumlar >> Oyun >> PlayStation >> Playstation Genel Bölümü >> PlayStation 5 | ANA KONU |
Giriş
  • Uzaklaştırılmış 15 gün cezanın, 14 gün 21 saat 3 dakika kadarı kaldı.
    1 Not
    Sunum yaklaşık 40 dakika sürecek dostlar, 1 saat değil, o da yaklaşık yani, belki 37 - 38 dakika bile olabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ellie_Williams -- 16 Eylül 2020; 12:46:16 >
  • Yüzbaşı
    954 Mesaj

Herkes oyun oyun diyor da benim talebim canlı kanlı Ps5 görebilmek gerisi gelir illah ki zaten

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    Ellie_Williams kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Binbaşı
    1367 Mesaj
    Gow çıkınca alırım, o zamana kadar çıkan oyunları oynayıp satarım, başka türlüsü çok zor.
    |
    |

EPİC : BakkalGazi41

PSN : BakkalGazi41

Origin : BakkalGazi41
  • Yüzbaşı
    278 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ctntas

Rusyada Xbox SX 506 eurodan satılıyor. Yani Almanyayla aralarında 6 euro fark var. Rusya hem daha yakın hende bilet fiyatları daha uygundur :D
    Kanka fiyati 10k bile olsa ben yine lara terracity avm teknosa da sabah kuyrukta bekler açilinca koşarak giderek alirim

O haz başka hiçbiseyde yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    |

Bakalım hocam, herkesin beklentisi farklı, ben de tam tersini düşünüyorum :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    |
    |
    teen wolf kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
  • Yarbay
    2430 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Sony de kafasız demek ki, wi fi 5 yerine wi fi 6 koymuş, madem kullanılmıyor, niye koymuş acaba, enteresan

Alıntıları Göster
    Kablosuz bağlantıda sorun yaşamıyorum, kablolu kadar performans alıyorum diyorsanız zaten sizin için wifi5 yeterliymiş. wifi 6 bu kadar savunmanıza gerek yok.
    |
    |

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

cat5, cat6 yoksa cat7 kablo ile mi daha iyi performans alırım diye araştıran bir grup varken, bir tarafta wifi ile bağlanan ekip varmış. Tercih meselesi tabi ki:)

Alıntıları Göster
    tek başıma takılırken bende wifi kullanıyodum abi fps oyunlarında bi iddiam yoktu, takılıyodum öyle kendi halimde. daha sonra arkadaş çevresiyle oynamaya başlayınca ister istemez rekabet oluyo arada ve seni geriye atan sorunları bir bir çözmeye başlıyosun. ping problemini çözmek için en iyi bağlantıyı almaya çalışıyosun, kontrolcüde değişiklik yapıyosun, ayak seslerini daha iyi duyabilmek için kulaklığını değiştiriyosun, ekran hakimiyeti düşük gecikme için gerekirse güzel bir monitör aramaya başlıyosun. tabi bunları sadece sizin bizim gibi fps oyuncuları anlar, diğerleri bunların farkında bile değildir.

• Binbaşı
    1567 Mesaj
    Adam awmde sira bekleyip 10 binlik konsolu kosarak almayi hayal ediyor. Kanim dondu

Orijinalden alıntı: riquelme76

Adam awmde sira bekleyip 10 binlik konsolu kosarak almayi hayal ediyor. Kanim dondu
    10 bin telefona veriyor insanlar :D gayet normal. parası olana her şey normal
    |
    |

PSN: FCBoyalca (FİFA20)

thebogdanovic (NBA2k20)

• Çavuş
    82 Mesaj

Niye genelleme yapıyorsun ki yazarken , bende önceden kablo kullanıyordum, ama birkaç yıldan beri kablosuz kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamıyorum. Uzun yıllardır da bir arkadaş-fps(bf-cod -rainbow) çevrem var. Hatta grupta bende başka bir arkadaş daha var,o da kablosuz,diğerleri kablolu oynuyor. Biz kablosuzlar hep en yüksek kill i alıyoruz.

Kablosuz da bir sıkıntı yaşamadığı belirttim, ama kablosuz kullanın ya da kablosuz kabloludan daha iyidir demiyorum.

Kablolu ile 10 kill, kablosuz ile 8 kill yapıyorsam eğer kablosuzu tercih ederim. Sonuçta hiçbirimiz profesyonel bir esport oyuncusu değiliz.

|
    |
    alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: ReiSeM

yurtdışından aldığımız ps5in türkiyede kullanılmasında herhangş bir sorun olmaz değil mi?
    yok, sıkıntı olmaz emre. ben ps4ü yurtdışından aldım amazonla. tek sorunun garanti olur, maalesef garanti geçerliliği olmuyor yurtdışından alınmış pslerin trde. bir de asya japon pslerinde onay tuşu X değil de O tuşu oluyor.
    quote:

Orijinalden alıntı: volkimjj

Niye genelleme yapıyorsun ki yazarken , bende önceden kablo kullanıyordum, ama birkaç yıldan beri kablosuz kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamıyorum. Uzun yıllardır da bir arkadaş-fps(bf-cod -rainbow) çevrem var. Hatta grupta bende başka bir arkadaş daha var,o da kablosuz,diğerleri kablolu oynuyor. Biz kablosuzlar hep en yüksek kill i alıyoruz.

Kablosuz da bir sıkıntı yaşamadığı belirttim, ama kablosuz kullanın ya da kablosuz kabloludan daha iyidir demiyorum.

Kablolu ile 10 kill, kablosuz ile 8 kill yapıyorsam eğer kablosuzu tercih ederim. Sonuçta hiçbirimiz profesyonel bir esport oyuncusu değiliz.
    açıkçası fpsye yıllarını verip hala kablosuz oynayan ilk defa duyuyorum. kalbinizi kıracak bir sözüm olmuşsa özür dilerim.

tamam kral. sen wifi ile oyna
    |
    |
    volkimjj kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Orijinalden alıntı: terminator8282

Antalya da olan varsa toplanak beraber gidek ps5 almaya
    Ben Antalya'dayım ama lara tarafı uzak kalıyor biraz. Kepez / Varsak bölgesindeyim bende.

|
    |

Kalbimi kırmadınız, özür dileyecek bir durum yok,estağfurullah.

Sadece, kablosuz oynayanlar hep tek başına takılanlar değil , onu düzeltmek istedim.

Ben de monitör, kulaklık kullanıyorum. Kablo da kullanıyordum, ama odada kablo olmasından bıktım ve kablosuza geçtim. Dediğim gibi çok da önemsemiyorum aslında 10 yerine 8 kill farketmez benim için, tabii ki bu tür oyunlarda ne kadar az kill olursa keyif de bir o kadar az olur. Herkes daha fazlasını yapmak ister, vurdukça daha da keyif verir, o yüzden belli bir ortalamanın üstünde de olmak lazım tabii ki.

Yine belirteyim , kablosuz daha iyidir, kablosuz kullanın demiyorum. Fazla bir sıkıntı yaşamıyorum,performansım yetiyor bana ,onu belirtmek istedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 16 Eylül 2020; 14:23:14 >
    |
    |
    alpererez kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Gece 23.00 da. 40dk sürecek.
    |
    |
    1cemoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

MacOS Catalina

PSN ID : KenanK89

• Yüzbaşı
    497 Mesaj
    Sony de var Microsoft da var.

|
    |

Reklamlar
Cancer Clinical Trials
bankalar.org
Radyo Dinle
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,219
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.