Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1785. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nebrion , HeLLScOrPioN Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 14 Misafir (3 Mobil) - 12 Masaüstü4 Mobil1 iOS2 Android
5 sn
180.831
Cevap
1.521
Favori
9.824.150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
12. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 17831784178517861787
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SacredDivinity

Hiç birinde sorun yaşamıyorum, 100 mbit fiber var, ben de hala kablolu kullanan var mı diye düşünüyordum, varmış. :)

Alıntıları Göster
    Kablolu bağlantı her zaman wifi den daha iyidir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Antalya da olan varsa toplanak beraber gidek ps5 almaya

• Hah, bir tek kablolu bağlantı kablosuz bağlantı tartışması eksikti o da oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8698B3867

Hah, bir tek kablolu bağlantı kablosuz bağlantı tartışması eksikti o da oldu...
    Ne tartışalım kanka, ne istersin, sana nasıl uygundur?
  • modemle alakalı bu, kablonet modemleri ile wifi'de oyun oynanmıyor.
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Bu nesilde bariz bir şekilde oyun fiyatları herşeye etki edecek daha konsol çıkmadığı için bilinmiyor. Ama konsolu alınca insanlar oyunları istedikleri gibi alamayacaklarını görecekler. Bugün yeni oyunlar 100₺ olsaydı kimse konuşmuyordu bu mevzuları hatta 2 konsolu alan bile çıkardı. Ama hizmetler çok pahalı hale geldi.

• Rusyada Xbox SX 506 eurodan satılıyor. Yani Almanyayla aralarında 6 euro fark var. Rusya hem daha yakın hende bilet fiyatları daha uygundur :D
  • Alamayacağım konsolun, oynayamayacağım oyunların duyurulacağı yayın için çok heyecanlı, çok hype'lıyım. Sony sunumları her zaman diğer sunumlardan farklı ve heyecanlı oluyor.

Gow'u ps now'a getirseler de oynasak...

• quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

cat5, cat6 yoksa cat7 kablo ile mi daha iyi performans alırım diye araştıran bir grup varken, bir tarafta wifi ile bağlanan ekip varmış. Tercih meselesi tabi ki:)

Alıntıları Göster
    Sony de kafasız demek ki, wi fi 5 yerine wi fi 6 koymuş, madem kullanılmıyor, niye koymuş acaba, enteresan

• quote:

Orijinalden alıntı: ReflexAction

Bugün günlerden Playstation umarım akşam fiyat olarak kimseyi üzmez,series x'in altında bir fiyat etiketine sahip olur,canlı olarak konsolu gösterirler ve güzel oyun duyuruları gelir.
    Hocam üzmemesi imkansız minimum 7000 olacaktır çünkü
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkimjj

Bende 3-4 senedir kablosuz oynuyorum, hiçbir sorun yok, ping iyi, lag yok, kablo derdinden kurtuldum. Oyun sırasında anlık bağlantı kaybı da yaşamadım hiç.
    Olması gerekeni yapmışsınız hocam, ama belki kablo kullansaydınız 0.0000001 saniye daha hızlı tepki alırdınız Battlefield'ta. :)

• mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Öncelikle fanatik birisi değilim, böyle bir sözü bazıları kabul edebilir ama ben etmiyorum, yeri geldiğinde PlayStation'ı eleştiriyorum, oyunlarını eleştiriyorum, fiyatları, bazı politikalarını doğru bulmuyorum. Ben PlayStation kullanıcısıyım, kendi alacağım cihazın konusunda yazıp çiziyorum, fakat karşı rakibin ürününü kullanan bazı kişiler buraya gelip defalarca PlayStation'ı olmayan şeylerle linçlemeye, diğer insanlara yanlış göstermeye çalıştılar, 1 - 2 ay önce dedim yine diyorum, PlayStation'ın gerçekten eleştirilecek bir şeyi varsa onları eleştirelim, sırf b*k atmak için, "çamur atalım izi kalsın" niyetinde kafadan bir şey uydurup burada yalan yanlış şeyler konuşulmasın. Alıntıladığın cümlemde sahte haber paylaşan ve bunları burada paylaşmak için can atan bir takım insanları kastettim.

Kucaklamaktan falan bahsetmişsin, ben herkesi kucaklarım, ilk başta dost gibi davranır dost gibi yazarım, bana bir yanlış yaparsa, ya da niyetini öğrenir, mesajlarının art niyetini anlarsam, işin rengi değişir, böyle insanları kucaklamam, yerin dibine de gömerim, nefrette ederim, ben her zaman doğrudan yana olmaya "çalıştım", objektif olmaya çalıştım, böyle de devam edeceğim.

Konuyu da zaten farklı bir yere çekmişsin fakat yine de cevap vereyim dedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 16 Eylül 2020; 12:2:9 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Beklentilerinizi düşük tutun arkadaşlar. 1 saatlik sunumdan pek bir şey çıkmaz diye düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 4quare

Beklentilerinizi düşük tutun arkadaşlar. 1 saatlik sunumdan pek bir şey çıkmaz diye düşünüyorum.
    Zaten fiyat ve çıkış tarihi bekliyoruz geri kalan beklenilen oyunlar bir umut

• 4quare kullanıcısına yanıt
    Uzun süren sunumları da gördük . Kısa sürede nasıl show yapılır dersi verecek sony

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 16 Eylül 2020; 12:32:3 >
  • Beklentiye girecek bişey yok zaten, çıkış tarihi ve fiyatını açıklama olacak sunumun amacı. Belki bi de sürpriz sıkıştırırlar araya

• Fiyat olarak disc li versiyon bakalım 499 mu yoksa 599 mu olacak.İkisi arasında xbox ın fiyat politasından dolayı büyük ihtimal 499 olur.Sony den bahsediyoruz tabii kibirli bir firma olduğu için direk 599 dan çıkarabilir.
  • Oyunları da taksitle alacağımız günler yakın mı acaba korkuyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Angry Toad -- 16 Eylül 2020; 12:42:24 >
  • Ben 550/450 bekliyorum açıkçası.
    Hem kendini üste konumlandırır hem de rekabet için alternatif sunuyorum der.

• quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

Öncelikle fanatik birisi değilim, böyle bir sözü bazıları kabul edebilir ama ben etmiyorum, yeri geldiğinde PlayStation'ı eleştiriyorum, oyunlarını eleştiriyorum, fiyatları, bazı politikalarını doğru bulmuyorum. Ben PlayStation kullanıcısıyım, kendi alacağım cihazın konusunda yazıp çiziyorum, fakat karşı rakibin ürününü kullanan bazı kişiler buraya gelip defalarca PlayStation'ı olmayan şeylerle linçlemeye, diğer insanlara yanlış göstermeye çalıştılar, 1 - 2 ay önce dedim yine diyorum, PlayStation'ın gerçekten eleştirilecek bir şeyi varsa onları eleştirelim, sırf b*k atmak için, "çamur atalım izi kalsın" niyetinde kafadan bir şey uydurup burada yalan yanlış şeyler konuşulmasın. Alıntıladığın cümlemde sahte haber paylaşan ve bunları burada paylaşmak için can atan bir takım insanları kastettim.

Kucaklamaktan falan bahsetmişsin, ben herkesi kucaklarım, ilk başta dost gibi davranır dost gibi yazarım, bana bir yanlış yaparsa, ya da niyetini öğrenir, mesajlarının art niyetini anlarsam, işin rengi değişir, böyle insanları kucaklamam, yerin dibine de gömerim, nefrette ederim, ben her zaman doğrudan yana olmaya "çalıştım", objektif olmaya çalıştım, böyle de devam edeceğim.

Konuyu da zaten farklı bir yere çekmişsin fakat yine de cevap vereyim dedim.
    Beni de kucaklar mısın?

• 
Sayfa: önceki 17831784178517861787
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.