Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1768. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: SacredDivinity , byvolcan , byvolcan Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 14 Misafir (1 Mobil) - 14 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
180.628
Cevap
1.517
Favori
9.809.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
24. Sırada  bugün en iyi #1
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    CPU için tamam ama GPU tarafında işletim birim sayısı ve frekansı farklı yani tasarımı da farklı bir çip kullanıyorlar.
    Bilmiyorum, sadece tahmin yürütebilirim.
  • 4-5 kisi toplanip arabayla cevre ulkelere gidip playststion 5 alsak donuste sorun oluyor mu ulkeye giris yaparken ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mkmdesign kullanıcısına yanıt
    Motorsikletin fiyatı artmamış mı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KrallŞaplakçı

İftira
    Ben sizde xbox 360 var demedim ki varsa belki ordan hatırlıyorsunuzdur dedim .
    Bu arada iftira atan ‘’ ps4 zamanı cıhazları bozuk bir çok kişi vardı diyip sony bozuk cıhaz üretiyor demeye getiren ‘’ sizsiniz
    "Xbox 360 la karıştırdınız sanırım o zamanlar çok ağladıysanız anılarınız depreşmiştir"
    Xbox sahibi olduğumu iddaa edip kendinizce dalga geçmişsiniz. Belkisi falan yok kıvırmayın.
    Yazmış olduğum "ps4 ilk çıktığında sarı ışık yok beyaz ışık diye forumda konular açıp ağlayanları da hatırlıyorum "
    Forumdaki konuları da tek tek arayıp bulma vaktim yok neye inanmak istiyorsanız ona inanın.
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
    Sony bozuk cihaz üretiyor gibi bir ifadem yok veya böyle bir şey belirtmedim."İlk çıktığında." Yeterince açıklayıcı kısa bir cümle.

Söylemediğim sözleri söylemişim gibi yansıtmak şüpheli bir durum. Allah yardımcınız olsun. Bundan sonra size yanıt vermeyeceğim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Urahara0

Aynen haber clickbait ama ben ps4 ilk çıktığında sarı ışık yok beyaz ışık diye forumda konular açıp ağlayanları da hatırlıyorum aynı ps3 zamanı sarı ışık mavi ışık davası gibi

Alıntıları Göster
    Xbox 360 ilk seri cihazlarda vardı 3 ışık sorunu mu neydi, bayağı bir insanın canı yandı o zaman :) genel olarak ilk seri cihaz almamak taraftarıyım ben de.

Konsol için vize olmayan ülkelere gidip alıp gelmek en mantıklısı bu arada... Bu vergileri veren keriz bulsunlar bakalım bulabiliyorlarmı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exclusive.Gamer

500€x9.00 = 4500 + %58 =7.200 tl ortalama 8000 tl olacak diyelim daha ucuza ps5 beklemeyin devamke
    7500-8500 arası beklentim vardı hayırlısı olsun.
  • TheCaliph_ kullanıcısına yanıt
    Muafiyet, her bir yolcu için toplam gerçek kıymeti 430 Avro'yu geçmeyen eşya için uygulanır.

Dijital versiyon Ps5 alınıp gelinir bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Xbox 360 ilk seri cihazlarda vardı 3 ışık sorunu mu neydi, bayağı bir insanın canı yandı o zaman :) genel olarak ilk seri cihaz almamak taraftarıyım ben de.

Konsol için vize olmayan ülkelere gidip alıp gelmek en mantıklısı bu arada... Bu vergileri veren keriz bulsunlar bakalım bulabiliyorlarmı

Alıntıları Göster
    Ne demek istediğimi anladığınıza sevindim. Xbox360 sorununu ps konusunda dile getirip xbox fanboyları ile gereksiz tartışma oluşturmak istemedim fakat bu seferde psfanboyları neden xbox sorununu ele almıyorsun diye zırladı. İki ucu boklu değnek resmen

• Yoruldum, blok atmaktan yoruldum.Nerede boş yapan var çoğu bu konuda.Bu ps size netti yav colugunuzu çocuğunuzu mu kacirdi ne bu kin ve haset.

• Güzel Mağazalar artık son rötuşlarını yapıyorlar. :)

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |
  • Burada ilk seri üretimler problemli oluyor diye yazı yazmıştım linç yemiştim
    Buyrun dediğime geldiniz

• broodofqueen kullanıcısına yanıt
    Frekans ayarlanır da Series X’in CU’su verimsiz çıkan çipsetlerinin diğer CU’ları kapatılıp Series S’de kullanılabiliyor mu ben de bilmiyorum. Boyut nedeniyle mümkün olmayabilir gerçi.

PS5 daha yüksek saat hızlarını hedefliyor ve yedek CU yok o yüzden daha çok verim sıkıntısı yaşıyor diyorlar. Xbox’da 56CU varmış, 4’ü kapatılıyormuş. PS5 36 CU’nun tamamını kullanıyormuş. Yüksek saat hızı yüzünden daha çok sorun çıkıyor tek CU bu tarafın çipini çöp ediyor olabilir.

Maliyete etki etmediği sürece son kullanıcıya giren çıkan yok tabi, satılan PS5’lerde tüm CU’lar çalışıyor olacak sonuçta.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Berlin93

Muafiyet, her bir yolcu için toplam gerçek kıymeti 430 Avro'yu geçmeyen eşya için uygulanır.

Dijital versiyon Ps5 alınıp gelinir bence.
    3 laptop iki ipad daha yen getirdi kuzen 430 euro hikaye
    benim bunlar dersin geçersin
  • Sony: Oyunun limiti yok

Türkiye:Verginin limiti yok

Şunu yapmasam rahatlayamazdim kusura bakmayın

• quote:

Orijinalden alıntı: _conscript_

Alıntıları Göster
    O zaman ülkede Microsoft yoktu, konsol anlamında. Gerçekten sorundu. Şimdi buradan alınırsa garantisi olacağı için pek sorun olmaz, sadece can sıkar ama maddi anlamda sıkıntısı olmaz.

Ancak yurt dışından almak isteyenlerin ekstra düşünmesi gerekiyor tabi.

• PS5 Showcase Event Livestream

• danavar5 kullanıcısına yanıt
    ona yapacak bir şey yok, vatandaşın öyle dertleri yok diyor, seni vatandaş olarak görmüyor ki :)) kendi vatandaşı da seçmeye devam edecek, sen sindir sirdireme..
    yapacağın, madem biz vatandaş değiliz, vergisini de vermeyip yurt dışından getirtmek

• Urahara0 kullanıcısına yanıt
    Ps konusunda ps4 kullanıcılar hakında ağlıyorlar gibi aşağılayıcı bir uslupla yorum yazmak. Xbox sorunlarından ise gereksiz tartışma olur diyip geçiştirmek .Siz boklu değnek uçlarında seçiminizi yapmışsınız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KrallŞaplakçı -- 15 Eylül 2020; 12:18:20 >
  • Her iksi de Güzel Slogan ve tam yerini bulmuş. :))
  • Playstation Japan - The Edge ‐Play Has No Limits

• 
Sayfa: önceki 17661767176817691770
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.