Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1461. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Berringer , MrChame , eltürco Daha Az
3 Kayıtlı Üye ve 10 Misafir (1 Mobil) - 12 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.804
Cevap
1.519
Favori
9.822.413
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kur çok pis zamanda yükselişe geçti, tv konsol için bekleyişte olanlar varsa en azından tv kısmını halletsinler diyeceğim fakat bu kura güven olmuyor, bugün alırsın yılbaşında düşer almazsın daha fazla uçar...

Fakat güncel fiyatların üzerine zamlar gelecektir.
  • Benim içimde 7.299 var ama bence sony TR özel fiyat çekecek .Hem avrupada en genç nufus ülkemizde hem çok ezici bir sony üstünlüğü var konsol tarafında .Bence o vergi %50 den %20 inecek olan vergi çok etkilyecek .Korona hemen öncesi 2.500 TL ye vatandan tüm üyelikler üsütne STarWars jedi fallen order aldım sonra patladı fiyatlar.Şimdiki fiyatları baz almayın umarım iyi bir fiyata çıkar ne diyeyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreYlmaz1

Benim içimde 7.299 var ama bence sony TR özel fiyat çekecek .Hem avrupada en genç nufus ülkemizde hem çok ezici bir sony üstünlüğü var konsol tarafında .Bence o vergi %50 den %20 inecek olan vergi çok etkilyecek .Korona hemen öncesi 2.500 TL ye vatandan tüm üyelikler üsütne STarWars jedi fallen order aldım sonra patladı fiyatlar.Şimdiki fiyatları baz almayın umarım iyi bir fiyata çıkar ne diyeyim
    Temennimiz inşallah senin haklı çıkman yönünde Olur
    Bütün almayı düşünenler rahatça ps5 i alırlar inşallah
  • Arkadaşlar merhaba
    Belki konu dışı olacak ama
    Store nba2k20 ücretsiz oyunu indirdim
    %23 copying game some features will not be present uyarısı aldım ve eksik kurulum yaptı
    İlk defa oyun indirdim yardımcı olursanız sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

beyler, ps5 için nasıl bir monitör önerirsiniz? Sony 55inç televizyonum var ama fps oyunları tv'den oynanmıyor.
    Ne güzel elinizde Sony tv var hiç bulaşmayın :) düdük gibi ekranda oyun oynamaya değmez.
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Kim bunlar PS5 çıkışında oyun yok diyenler, eğer Xbox fani üyeler ise Halo dışında çıkışta hazır oyunlar hangisi açıklasınlar, hatta o hiç bir oyun içi videosu olmayan oyunların çıkış tarihlerini açıklasınlar, hatta hatta o oyunlardan 2021 de çıkacak bir oyun var mı, tahminlerini alalım.
  • Birkaç sene daha PS4 kullanırız artık.
  • Ne özel fiyat çekmesi , ne zaman görülmüş özel fiyat olduğu , kur neyse ona göre olur fiyatı. Bizim beklentimiz hükümetin vergileri düşürmesi olur ancak . Gerçi vergiden önce kuru düşürseler daha iyi olacak da bunun için umut var mı bilemiyorum artık.
  • Daha oyunlara özel fiyat çekmiyor , Londra yı bahane ediyorlar , ama uk ps store bakıyorsun bazı oyunlarda fiyat farklılıkları var; bazı oyunlar tr psn de kura göre daha düşük , bazıları ise kura göre ayarlanmış. Anlayabilmek mümkün değil, birisi de çıkıp da işin gerçeğini açıklayamıyor. Hep yalan dolan, ne olduğunu bilemiyoruz ki.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 8 Ağustos 2020; 18:38:24 >
  • Niye özel fiyat çeksin bunu da anlamıyorum, vergiler ve kur bu kadar yüksekken ne özelliğimiz var da adamlardan özel muamele bekliyoruz, bu bütün ithal ürünler için geçerli.
  • Özel fiyat yazılımda olur ki Sony onu bile yapmıyor, donanim da hiç yapmaz.
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Epic Games, Steam kısmen de olsa Microsoft Türkiye’ye özel fiyatlandırma uyguluyor ise pekala bunu Sony’de yapabilir neden olmasın.
    Sony oyun konsolu alanında Türkiye’de pazar payının %90’ına sahip. En azından dağıtımını kendilerinin üstlendiği yapımlarda bunu görebiliriz. Tabi buna distribütör Aral Game’de engel oluyor olabilir zira bir kaç sene önce Aral’ın şikayeti üzerine mahkemelik oldu bu iki firma oyun fiyatları yüzünden.
    Dijital olarak koleksiyon yapan ve konsol oyunculuğuna ters bulduğum için kardeşlik gibi ıvır zıvır sistemler ile uğraşmayan birisi olarak üstelik Üni öğrencisiyim konsol tarafında astronomik seviyelerdeki oyun fiyatları zorlamaya başladı beni çok beklediğim oyunlar dışında indirimleri bekler oldum artık ama bu noktada neyse ki Steam, Epic gibi platformlar var diyorum. 1/3’ü fiyatına edinebiliyorsunuz çoğu oyunu hem de indirim beklemeden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Omer687 -- 8 Ağustos 2020; 19:19:24 >
  • PS4 Pro ve PS5 için LG 27UL850-W model monitör'ü almayı düşünüyorum. Bu Monitör'ü kullanan arkadaşlar bilgi verebilir mi?
    Yada 4 Bin TL civarında tavsiye edebileceğiniz daha iyi bir monitör var mı?
  • Hocam Spiderman ile ilgili birşey paylaşacak arkadaş vardı ne oldu ona ;) mobilim bulamadım dünkü paylasiminizida
  • Her zaman Playstation
  • Atalion kullanıcısına yanıt
    Hocam oyun inmeye devam ediyor bekleyin, oyunun bir kısmı inince oyuna girebiliyoruz ama çoğu şey kullanılmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: EmreYlmaz1

Benim içimde 7.299 var ama bence sony TR özel fiyat çekecek .Hem avrupada en genç nufus ülkemizde hem çok ezici bir sony üstünlüğü var konsol tarafında .Bence o vergi %50 den %20 inecek olan vergi çok etkilyecek .Korona hemen öncesi 2.500 TL ye vatandan tüm üyelikler üsütne STarWars jedi fallen order aldım sonra patladı fiyatlar.Şimdiki fiyatları baz almayın umarım iyi bir fiyata çıkar ne diyeyim
    özel fiyatı çekmesi gereken sony değil devlet.

devlet hayvan gibi vergi bindiricek konsola, sony nasıl özel fiyat çeksin ki

ayrıca donanımda özel fiyat diye bir şey olmaz. suistimal doğurur böyle bir hareket zaten.

daha biz yazılımda özel fiyat alamıyoruz donanım da mı alıcaz? kimse gözünün yaşına bakmaz yapıştırır gerçek fiyatı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 8 Ağustos 2020; 20:50:27 >

• Sony tr den özel fiyat falan çekilmesini beklemeyin derim.Kaçsa fiyatı o kadardan gelecektir.Sony bayileri çok ciddi kar marjı ile satacaklardır.Zaten sınırlı sayıda olacak birde kaçtan verirse versin stokları bitirecek kısa sürede.
  • 
Sayfa: önceki 14591460146114621463
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.