Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1459. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: MortalRide , Mc Angel , Mc Angel , baskaningundemi Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 17 Misafir (4 Mobil) - 15 Masaüstü6 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
180.796
Cevap
1.518
Favori
9.821.321
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
15. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Press a Key

Ghost of Tsushima 2 Ps5'in büyük reklam yüzlerinden biri olacak.

Oyun bayağı bir sevildi ve yeni bir fan kitlesi doğdu diyebiliriz, kusursuz bir oyun olmasa da benzersiz bir temada güzel bir deneyim sunduğundan ve çok genele hitap ettiklerinden herkesçe hoş karşılandı.

Days Gone'ı falan satışlarda daha şimdiden yakalamış bile olabilir.

Sony'e bir de, "Hiç yeni IP'leri yok, hep aynı markalara seri üretim yapıyorlar, onların ekmeğini yiyorlar" diyorlar :)

Benim bildiğim Sony, para yemek isterse yeni IP'si ile de ortalığı yakıp yıkar yine oyuncusundan parasını alır, oyunları her zaman kalite koktuğu müddetçe muhteşem işler başarmaya devam edecekler, oyuncularda haklarını her zaman olduğu gibi fazlasıyla verir.

Ghost of Tsushima değil PlayStation özelinde, oyun sektörünün son yıllarda görmüş olduğu en başarılı yeni projelerden bir tanesi.

Ayrıca hiç oynamadım ama görünen ve söylenenler o ki Combat sistemi de diğer oyunlara tarz olarak ilham verecek özgünlüğe ve seviyeye sahip.
    Ben oynayıp bitirdim. Ana görev ve yan görevlerin hemen hemen hepsini yaptım. Ps4'te oynadığım en iyi oyunlar içerisinden tlou2, gow ve u4'ün yanına direk bunu koyarım. Bazı eksileri olsada , oynanışı çok zevkliydi. Büyük ihtimal ps5'te ikinci oyun ile o eksilerin bir çoğunu , kapatıp daha iyi bir oyun deneyimi yaşatacaktır. Bu geçişin uncharted 1 ile 2 arasındaki geçiş gibi olacağını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynen öyle hocam :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Burda birçok kişide PS4 var sanırım benim en büyük şansım PS4 sahibi olmamam diyelim şans değil ama neyse ;)) Last of us Unchearted gibi oyunlari oynamadım exclusive sıkıntısı yaşamam yani Sony ps5 sağlam bir exclusive çıkarana kadar.

• lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam makine evde ben başka yerdeyim ama Amazon Almanya'dan almıştım.

• Ps5 alacam ama ps4 de çıkış oyunu killzone du
    Ps5 de ne oyniycaz sony tarafında
    Godfall demeyin lütfen

• teen wolf kullanıcısına yanıt
    Aynı durumdayız hocam. Bende hiç exc oyun oynamadım ilk defa konsola geçeceğimiz için oyun sorunumuz olmaz. Ps4 oyunlarını bitirene kadar ps5 oyunları güzel indirimler görmeye başlar.
  • lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum hocam Ps4 olanlar bizim kadar sabırsız değildir herhalde Ps5 için. Arkadaşlarım da Ps4 var ilk çıkan seriyi alma diyorlar sorunlu olmasın diye bende sizin tuzunuz kuru tabii diyorum nasılsa oynuyorsunuz ;))

• CL de reklamı dönmeye başladığına göre yakındır çıkış tarihi gelmesi.. O değil aklım gene bir CL maçına ve aynı şekil de ps4 reklamı dönmesine gitti.. Yıllar geçti ve aynı heyecanı bir kez daha yaşıyoruz.Rabbim hayırlısı ile almayı nasip etsin herkese sağlık ve huzurla.

• GT_55 kullanıcısına yanıt
    Doğru düşünüyorsun hocam, ben de aynı fikirdeyim.

Sucker Punch Ghost of Tsushima ile kendi kabuklaşmış dünyalarından çıktılar ve yeni bir projenin ilk temelleri atıldı, artık üzerlerine durup düşünecek ve kat dikip süsleyecekleri uzun bir zamana sahipler.

Şu an eksilerini daha rahat gördüklerini düşünüyorum, oyunculardan gelen geri dönüşlere itibar ederlerse yeni nesilde çok gümbürtülü bir devam oyunu görebiliriz.

Ek olarak Sony, Sucker Punch'ın bu müthiş mali başarısından dolayı da yeni nesilde daha fazla yatırım yapacaktır, bütçe ne kadar artarsa, bir o kadar da kaliteli bir prodüksiyona şahit oluruz.

Ghost of Tsushima'nın ileri safhalarda Sony için büyük ve değerli bir marka haline geleceğini tahmin ediyorum.

Şu an Metacritic sitesinde "Tüm zamanlar" kategorisinde en fazla kullanıcı puanına sahip oyunlar listesinde 12. sırada.

Bu sıralamada Last of Us 17, God of War ise 42. sırada. Ghost of Tsushima'nın bu sıralamayı hak edip etmediği tabi ki tartışılır, hele ki altında kalan onlarca klasik oyun varken, fakat bu yapımları karşılaştırmamın sebebi, öyle ya da böyle Sucker Punch'ın ne denli büyük bir başarıyı yakalamış olduklarını belirtmek istememden kaynaklı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 8 Ağustos 2020; 0:21:37 >

Keşke Uncharted’ı bende hiç oynamamış olsaydım hocam baştan oynayabilseydim
    Uncharted lari arka arkaya oynamanı tavsiye ederim uzun soluklu bir film izler gibi olacaksın harika Türkçe Dublaj ile. Özellikle bence 2. ve 4. oyunları harikaydı çok keyif alırsın seri bitene kadar kesinlikle

2>4>3>1

• çikko kullanıcısına yanıt
    Yapmayın hocam daha da sabirsizlandirmayin beni ;)) dediğiniz kadar vardır buna şüphe yok kısmet olurda ps5 alırsak ilk alacagim oyun olsun o zaman.Siz yazınca az bir bakayım dedim PS4 e collection olarak gelmiş 1 ve 2 inci oyuna sonradan Türkçe dublaj desteği gelmiş of süper olacak bütün seriyi dublajlı oynarım bir de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 8 Ağustos 2020; 0:33:43 >
  • çikko kullanıcısına yanıt
    Bu fall guys cross platform mu steamle?

• Anaoglu kullanıcısına yanıt
    Multi oyunları oynayacaksınız , fifa cod vs ne varsa...
    Konsolu çıktığı dönemlerde alanlar exc oyun için almaz, zaten ilk sene pek bir exc olmaz, 2.sene yavaştan birkaç exc gelir, çok kaliteli exc ler ise 3.seneyi bulur.

Ps4 ü çıktığı dönem almıştım, arkadaş grubum ile ortak karar verip yeni nesil makineye geçelim,yeter artık eski makine demiştik. Ps4 de yine fifa 14,bf4 ,last of multi oynamıştık bir sene boyunca. Killzone almıştım ama bitirmeden bırakmıştım, sarmamıştı .
    Ps4 ün en sevdiğimiz özelliği party grup kurması olmuştu, rahatça sohbet edebiliyorduk oyuna girmeden bile, ps3 de işkenceydi, bu çok faydalı ve önemli bir yenilik olmuştu bizim için.

• Sonic.Storm kullanıcısına yanıt
    değil, ileride olacak.
  • Konsol bir an önce çıkmazsa 10 bine filan alacaz bu gidişle :d
  • Şu konsol geçen sene çıksaydı iyiydi alamıcaz bu gidişle

Tabi hocam Ps4’de Nathan Drake Collection var 1-2-3. oyunları içeriyor 4. den sonra bir de Lost Legacy (Kayıp Miras) adında bir DLC var ama ana oyun gibi resmen. O da Türkçe dublaj bu arada, bütün seri baştan sona Türkçe dublaja kavuştu.

Bu arada PS Türkiye ekibi ağır bi Uncharted fanı sanırım, adamlar yemin etmiş Uncharted’in Türkçeleşmesi için

• quote:

Orijinalden alıntı: KendineAteist

Konsol bir an önce çıkmazsa 10 bine filan alacaz bu gidişle :d
    Ya da PS5'e yetecek kadar paranızı Euro'ya çevirip elde tutmazsanız.

Edit: YTD.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • GoldPunch kullanıcısına yanıt
    Baştan Euro çevirin deyin sonra ytd oluyormu hocam? :))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teen wolf -- 8 Ağustos 2020; 1:5:26 >
  • b0Ni kullanıcısına yanıt
    👍🏻

• 
Sayfa: önceki 14571458145914601461
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.