Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1454. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: TechVET , pausell , jermines , darth hede Daha Az
4 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 10 Misafir - 12 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.796
Cevap
1.518
Favori
9.821.301
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
16. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: formw3

Valla siz ya konsolu çekemiyorsunuz ya başka şeyler peşindesiniz. Konsol 500 eurodan çıksa üstüne yüzde 20 gümrük vergisi yüzde 20 ötv eklersek 720 euro yapar. Euroyu 9 dan bile hesaplasan çıkab fiyat 6480 TL yapar. Bu arada o 500 euroya KDV ve satıcı karı dahil. Hadi Türkiyede 300 lria daha ekle 6700 TL eder. Daha yükseğe çıkarsa satıcı kaynaklı sıkıntı vardır. He 6700 ucuz mu? Hayır. Ama 9000 tlden çıkması mümkün değil kardeş. He olur da euro o zamana kadar 12-13 TL olursa haklısın

Alıntıları Göster
    8999 hocam ilave gümrük vergisi kalkmayacak
    Çıkar çıkmaz alıcağım konsolun neyini çekemiycem

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Bu gidişle %50 vergi sabit kalır.
    bırakamazlar, yakın süreli aldatmaca die çok yüklenilir üzerlerine. zaten alım gücü düşük die aşırı yükleniyorlar yüzde 20 ye düşecekti sanırım. düşer
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    elimde r7 2700 var teşşekür ederim

bende bu işleri biliyorum anlatmanıza gerek yok ama bilmeyen arkadaşlar ögrenebilir iyi günler
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-1AB9A40D5

Dolar euro uçuyorken yeni nesil konsol almak yerine inceleme videolarına ağzımın suyunu akıtacağım anlaşılan. İnsanda tat bırakmıyor be şu ekonomi.
    almayı planlıyorsan bence en az 600 Euro al koy kenara düşsede çıksada ps5 e gideceği için farketmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

elimde r7 2700 var teşşekür ederim

bende bu işleri biliyorum anlatmanıza gerek yok ama bilmeyen arkadaşlar ögrenebilir iyi günler
    biliyorsun ama yanlış anlattın döviz kısımın. kuru yüksel alma işi ihale tarzı ödeme sonra olacak işlerde oluyor
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    ben ürün çıkısı yapıyorum firmalara stok denetleme ve stok ürünü test gibi işler yapıyordum arada ugruyorum ugrarsam bir gün yeni prosödürü ögrenirim senin için

kasmana gerek yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: asko56

ben ürün çıkısı yapıyorum firmalara stok denetleme ve stok ürünü test gibi işler yapıyordum arada ugruyorum ugrarsam bir gün yeni prosödürü ögrenirim senin için

kasmana gerek yok
    Aktif olarak çalışıyorum bilgim var. Teşekkğr ederim
  • Yine konunun ırzına geçtiniz. Nefes almadan fiyat tartışıyorsunuz arkadaş. Yeter da
  • Konu altında ekonomist olmayan görmedim. Herkes önemli mevkilerde ve ülkeye yön verecek iş yapıyor. Maşallah.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ceyhun erdem C kullanıcısına yanıt
    haklısın kurusa bakma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ceyhun erdem

Yine konunun ırzına geçtiniz. Nefes almadan fiyat tartışıyorsunuz arkadaş. Yeter da
    ülke ekonomisi her saniye bizim ırzımıza geçiyor ps5 konusunun ırzına geçilmiş sorun ne

şaka yapmıyorum ha saniyede 0.01 kuruş dolar artıyor, istersen aç bak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 7 Ağustos 2020; 12:42:2 >
  • %50 verginin düşmesi hayal şuan arkadaşlar kimse kimseyi kandırmasın

450 çıkış fiyatından ben TRde 810 Euro dan satılacağını düşünüyorum 10 euroda satıcı koyar 820 Euro

Çıkış fiyatı 7.099.00 TL oyunlar 700-1000 TL

Oyunla birlikte satılan paketler 7.899.00 TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ceqa -- 7 Ağustos 2020; 12:43:46 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Çıkmaz konut kredisine başvur sen şimdiden

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: veteran_gamer

olursa yıkılır ortalık

Alıntıları Göster
    valla reseterada cod, gta, bf gibi tahminler var. bunlar olursa cidden baya yer yerinden oynar
  • konsolun çıkmasına şunun şurasında ne kadar zaman kaldı hala niye bu konsolun ıvırı zıvırı falan gözükmedi arkadaş?
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Artık bu ay herşey belli olacak hocam muhtemelen.

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

valla reseterada cod, gta, bf gibi tahminler var. bunlar olursa cidden baya yer yerinden oynar

Alıntıları Göster
    sanmıyorum bu 3 oyunun timed exclusive olacagını. gta icin kafadan milyarlar vermeleri gerekir bence.

square enix, capcom, thq, vs benim tahminim. yeni monster hunter timed exclusive olur %100
  • Onvious kullanıcısına yanıt
    aynen bu 3 oyuna bende pek ihtimal veremedim. çok büyük paralar gerekir herhalde bunlar için.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 7 Ağustos 2020; 13:2:27 >
  • lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Yaş kaç?

• quote:

Orijinalden alıntı: alpererez

aynen bu 3 oyuna bende pek ihtimal veremedim. çok büyük paralar gerekir herhalde bunlar için.
    hani hocam paraları gectim, bu 3 oyun da mtx den cok fazla para kazanıyor (bf den emin degilim) yani kısacası ne kadar cok platform o kadar mtx
  • 
Sayfa: önceki 14521453145414551456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.