Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1444. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: catcat111 , ssezeryan , daniel_wellington Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 22 Misafir (1 Mobil) - 23 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
180.834
Cevap
1.521
Favori
9.824.803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada PS5 7 bin lira olacak diyen felaket tellalları yüzünden dolar euro yine uçuşa geçti. Bu adamlar olmasa 5 bin liraya alıyorduk oysa

Yine dobra konuşacağım çok boş adam var burada. Şu cihazı edinebilmemiz için en önemli kriter fiyat ve fiyatı da etkileyen en önemli unsur döviz kurları. Tabiki döviz kurları konuşulacak burada şaka mısınız?
  • Başka bir evrende 1 TL'nin 7 dolar olabilmesi ihtimali. Üffff Sadece hayal et...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GT_55

Arkadaşlar burası ps5 ana konusu. Borsa konusu değil. Lütfen bu tip paylaşımları konusunda paylaşın.
    https://forum.donanimhaber.com/dolar-7-04-euro-8-37-g-altin-463-05-agustos--121573265

Burda ps5 haberleri ile alakalı paylaşımları görmek istiyoruz.Her konuyu açtığımızda kur bilgilerini görmek istemiyoruz.Zaten herkes bu bilgiye rahatlıkla ulaşabiliyor.Bir daha burda paylaşıp, konuyu kirletmeye gerek yok.Dediğim gibi konusu mevcut orda paylaşılabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: cnbzkrt

Bu şartlar altında ps5 haberi paylaşilsa ne olur paylaşılmasa ne olur para pul olmuş pul bu saatten sonra kim takar ps5 i xbox i
    Ps5'i takmıyorsanız, o zaman konuya girmenize de gerek yok. Yok yani sanki çok memnunuz yüksek fiyatlardan ps5 almaya da , bu durumu eleştiriyormuş gibi algılıyorsunuz.Üstelik ben bir tane de almayacam, kafem olduğu için en az 5 tane ile başlayacağım. Benim çok daha fazla düşünmem lazım. 3.5 aydır kapalı kaldık,kiralar birikti, vergiler birikti borçlar oldu dağ... En çok benim şikayet etmem lazım. Ama bu konu ps5 konusu, 1000 kere dolar kuru paylaşmak , doları düşürmüyor.Yoksa tabiki şikayetini dile getiereceksin. Ama bazı arkadaşlar aynı şeyi 50 kere konuya yazıyor.Tamam anladık arkadaş kur artıyor.Bunu 50 kere yazıp, konuyu kirletmeye ne gerek var.

• must33_35 kullanıcısına yanıt
    1 milyar paralel evren bile olsa mümkün değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PlayStation en büyük topluluğu redditte bile en çok konuşulan konu fiyatlar adamlar 400 dolar verdiği şeyi konuşuyor bizim TRde 10.000 TL'ye çıkma ihtimali var konuşmuycaz mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bugün iyi kötü bir playstation paylaşımı var. Kaçınızın umurunda merak ediyorum.

Sayfalardır euro muhabbeti ve bitmeyen gelişi 399€ ise satışı aha şu olur geyikleriniz. Biri sevabına bi makro yazsında, tahmin fiyatı girilsin satış fiyatı hesaplasın aynı hesabı sayfalardır yazdınız yahu.

Hadi açın dükkanın önünü, kalabalık yapmayın...
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    Sadece birkaç dakika hayal kuralım dedik neler yapılırdı bilmiyorum... 7 dolar = 1 TL (Korsan kaçak vs her şey biterdi herhalde ülkemizde)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi must33_35 -- 6 Ağustos 2020; 13:21:7 >
  • Artık alamayacağımız ürünün muhabbetini etmek hoşuma gitmemeye başladı.

Vatan 8bin lira paylaşmıştı. O fiyatta veya daha üstte çıkar artık.
  • dolar euro konuşmak istiyorsanız konusunda konuşun, bizde konuşuyoruz ama yerinde konuşuyoruz. forum kullanmayı öğrenin artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

dolar euro konuşmak istiyorsanız konusunda konuşun, bizde konuşuyoruz ama yerinde konuşuyoruz. forum kullanmayı öğrenin artık
    Aynen öyle bende bıktım belli başlı kişiler var sürekli para birimi muhabbeti, dolar-euro muhabbeti, siyaset ve ülke gündeminde konuşulacak şeyleri gelip burada konusuyorlar adminler de ilgilenmiyor bunlarla kaç kez şikayet ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ceqa kullanıcısına yanıt
    Çok haklı bir serzeniş.Ben buna para veriyorum para.Bedava almıyoruz ki.Türkiyede konsol satışları çok düşecektir bu kurlarla yalnız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geri kalmis ulkelerin geri kalmis insanlari en cok siyaset ve futbol konusur. Zaten DH’de de en cok bunlar konusuluyor, sizden istegimiz bu konulari konusmamaniz degil, dogru yerde konusmanizdir..

Reddit de oldugu gibi Ps5 in uretim maliyetini, donanimin parca parca ne kadar edecegini ve bunun karsiliginda 399/499$ edip etmeyecegini konusursaniz zevkle okur, biz de yorum yapariz. Ama “Döviz yükselse de hükümete giydirsem” diyen tipler gercekten isin tadini kacirdi. Dertleri döviz de değil üstelik, döviz üzerinden hükümet elestirisi yapmak.. Bunu PlayStation/Xbox konusunda degil ulke gundemi/ekonomi konusunda yapiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi wNchstR -- 6 Ağustos 2020; 13:39:55 >
  • hakketten hadi kaç lira ile çıkacağını hesaplamaya çalışan arkadaşlar tamam ama demin konuya girdim mesaj var diye adam sadece şunu yazmış;

“euro 8,50
    dolar 7.40”
    yerimi abi bunu yazmanın??

• quote:

Orijinalden alıntı: çikko

hakketten hadi kaç lira ile çıkacağını hesaplamaya çalışan arkadaşlar tamam ama demin konuya girdim mesaj var diye adam sadece şunu yazmış;

“euro 8,50
    dolar 7.40”
    yerimi abi bunu yazmanın??
    bugün euro ve dolar çılgın attı o yüzden yazmıştır.
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    hocam sonumuz iyiye gitmiyor zaten son bi kaç gündür hayırlısı ama umidim kalmadı

• quote:

Orijinalden alıntı: wNchstR

Geri kalmis ulkelerin geri kalmis insanlari en cok siyaset ve futbol konusur. Zaten DH’de de en cok bunlar konusuluyor, sizden istegimiz bu konulari konusmamaniz degil, dogru yerde konusmanizdir..

Reddit de oldugu gibi Ps5 in uretim maliyetini, donanimin parca parca ne kadar edecegini ve bunun karsiliginda 399/499$ edip etmeyecegini konusursaniz zevkle okur, biz de yorum yapariz. Ama “Döviz yükselse de hükümete giydirsem” diyen tipler gercekten isin tadini kacirdi. Dertleri döviz de değil üstelik, döviz üzerinden hükümet elestirisi yapmak.. Bunu PlayStation/Xbox konusunda degil ulke gundemi/ekonomi konusunda yapiniz..
    Hocam haklisiniz ama alinmasi cok zor urunun ozelliklerini konusmak iyi ama kendimiz icin bos havaya girme moduna girdik bence.

Ps4 pro artik bu milletinin cok buyuk cogunlugu icin uzun sureli konsolu olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: ` quaD.

Hocam haklisiniz ama alinmasi cok zor urunun ozelliklerini konusmak iyi ama kendimiz icin bos havaya girme moduna girdik bence.

Ps4 pro artik bu milletinin cok buyuk cogunlugu icin uzun sureli konsolu olacak.

Alıntıları Göster
    ben valla şuan ps4 pro'mu pamuklara sarıyorum. daha uzun bir süre daha kendisiyle takılıcam gibi.
  • 
Sayfa: önceki 14421443144414451446
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.