Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1426. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: baskaningundemi , Bati-Wan_Kenobi , tepeb Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 21 Misafir (4 Mobil) - 18 Masaüstü6 Mobil1 iOS3 Android
5 sn
180.796
Cevap
1.518
Favori
9.821.330
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
14. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    400 dolar/euro iyi fiyat. Ben standart ve dijital arasında 50 dolar/euroluk fark bekliyorum 450-500 olarak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Agulec40 kullanıcısına yanıt
    Forza motorsport sanırım Mevcut nesle çıkmayacak.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Patren

Ds4, ps5 de çalışmayacak belki ps5 klavye ve mouse aparatı olmaz.
    İnşallah xim gibi saçma sapan cihazlar tamamiyle engellenebilir. Böyle bir şey yaparlarsa benim için en güzel haber olur konsol tarafında. Adamlar fare takıp hile gibi geziyor ortalıkta.

• aynen oyle gozukuoyor ama oyunun çıkış tarihi bile belli degil tarihi gectim herhangi bir gameplayde yok yani oyun 2022 den once cikmayacak gibi buda xbox one nesilinin destegi bittikten sonra cikacaktir muhtemelen

• Yeni nesil konsolları yurt dışından getirip garantisiz ama daha ucuz olacak şekilde satarlar mı? Ps4'te olmuş muydu böyle?
  • quote:

Orijinalden alıntı: b0Ni

state of play için beklentiye girip kendinizi üzmeyin sonra, açık açık yazmışlar hype yapmayın diye playstation stüdyolarına ait oyun veya ps5 donanım fiyat bilgisi falan görmeyeceğiz.

"State of Play returns this Thursday with a focus on third-party-published games coming to PS4 and PS VR. We’ll have a few PS5 game updates on third-party and indie titles you last saw in June’s PS5 showcase."
    Crash serisini seviyorum ben. 4. oyun için hype yaptım açıkçası

Bir de yeni CoD duyurulacak sanırım ama Black Ops reboot'undan hiç umudum yok.

• White Room by a Window kullanıcısına yanıt
    Bende 50 birim fark tahmin ediyorum. Dijital 400, diskli 450 bekliyorum. 500euro olursa hatta 600euro bekleyen var. Böyle olursa çok sıkıntı olur. Benim tam anlamadığım dolar birimiyle tr pazarına girişi 500 dolar olsa nasıl 8.000₺ olacak. İphone 11 800 dolar 8.000₺.

• quote:

Orijinalden alıntı: Agulec40

One x sonsuza kadar desteklenmiyecek ztn 2 yıl dedi adamlar xboxu savunmak istemiyorum heleki ps konusunda ancak 2 yil i erisinde cikipda gelmeyecek hangi 1. Parti oyun gosterirmisin bizde ogrenelim

Alıntıları Göster
    One x gelmecek oyunlar: Stalker 2, awoded, fable. Yeterli mi senin için
  • lSunTzu kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi olursa diskli versiyonu alırım olmazsa bile muhtemelen yine diskli versiyonu alırım.

• MuharremAylar kullanıcısına yanıt
    O yönteme "ithalatçı garantili" deniyor. PS4'de de o şekilde olmuştu.

Şu anda aslında bu tür fiyat dedikodularının en önemli sebebi covidle ilgili belirsizlikler. Dolar tl 7 seviyesinde kalırsa ve iş fırsatçılığa dönmezse ithalat vs kısıtlamasından dolayı, 5-6 fiyat aralığını geçmemesi gerekir.

Ancak ülkemizde piyasada iş ahlakı ve tüketici hukuku olmadığı için daha yüksek fiyat gelirse de şaşırmam. Çünkü aşırı bir talep olacak bu ürüne ve lansman hemen sonrası gelecek parti bu talebi karşılamayabilir ve fiyatı şişirebilirler. Öyle bir durum olursa satın almayı ertelemek lazım. Tabi erteleyince de kurlar nolacak orası da ayrı bir muamma.

• Arkadaşlar Playstation 4 konsol için Hori marka taşınabilir monitör almıştım ama şimdi Playstation 5 konsol çıkacak acaba ps5 konsolada hori marka monitörü monte edilebilirmiyim

• ceyhun erdem C kullanıcısına yanıt
    Dostum arkadaş 1. Parti demiş awoved ve fable 2 zaten 2022 gibi çıkış yapacak oyun stalker 2 de ms’nin 3partü firmaya süreli exc anlaşmalı oyunu 3. Parti firma one x’e çıkartmıyorum derse bişey diyemez kendi oyunlarında ilk 2 senede çıkıcaklaro halo infinite gibi zaten desteği veriyorlar bi hatırladığım kadarıyla medium one x’e gelmiyo ama oda 3.parti ve çift render gibi bi teknik kullandıkları için one x yetersiz kalıyo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi efe810 -- 3 Ağustos 2020; 22:11:11 >
  • Ya kardesim dalgami geciyorsunuz stalker 2 1.parti oyun bile degil awowed ve fable ın cikis tarihi bile belli degil sanki oyunlar 2020 2021 de cikiyorda one x getirmiyorlar hayir mesaji alintilarken biraz arastir awowed minumum 2023 bulacaktir ki bence daha gec bile gelebilir 3 yil yeterlimi bi oyun icin bilmiyorum fable ise 2022 den once gelmeyecektir oda henuz 2019 yilinda baslanildi yapimine bu oyunlardan sadece teaser gorduk muhtelemen sadece bakin biz bunlari yapiyoruz diye gosterildi sunumun begenilmeme kismida bu ztn hic gameplay yoktu bu oyunlarin one x gelmeyecegi bencede kesin ancak oyun sanki ocak ayinda cikiyordami gelmiyor benimmi haberim yok bak son kez yazıyorum 2 YIL İÇERİSİNDE 1.PARTI OYUNLARIN HEPSI ONE SERISINEDE GELCEK GELMEYECEK BIR OYUN VARSA YAZ BENDE ELESTIREYIM konuda linc yemek istemiyorum xbox konusu degil nede olsa ancak dediklerinin hepsinin altı boş bir mesaj

Konuyu baya kirlettik k.b ama resmen cevap hakkı doğuyor haklı olsa konuyu kapatcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agulec40 -- 3 Ağustos 2020; 22:14:24 >

• Targaryen96 kullanıcısına yanıt
    Gerçekten 2 konsolun da bu nesildeki en büyük sorunuydu bu r6dan overwatchtan soğuttular bizi resmî olarakta şu xim gibi saçma sapan aparatları da umarım engellerler yoksa 2-3 seneye konsollarda multiplayer diye bişey kalmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: Targaryen96

İnşallah xim gibi saçma sapan cihazlar tamamiyle engellenebilir. Böyle bir şey yaparlarsa benim için en güzel haber olur konsol tarafında. Adamlar fare takıp hile gibi geziyor ortalıkta.

Alıntıları Göster
    Aksine klavye mouse desteğinin artacağını düşünüyorum. Ayrıca neyinden rahatsızsınız anlamadım hocam. Adam o konsolu zevk alabilmek için alıyor sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hattori-

hocam bu oyunlar ne zaman çıkacak?

bu arada apocalypse teması nedir?
    Hocam Bu oyunlar 2020 yada 2021 Dönemlerinde çıkacak büyük ihtimal. Tanıtımları 2019'a bazı etkinliklerde duyurulan oyunlar. :)

Burada oynanış videosu mevcut galiba. Until Dawn gibi oynanış stili mevcut.

Hocam bize dolarla girmeyecek euro ile girecek ( bu girecek fiili manidar oldu) çünkü Avrupa bölgesindeyiz. Fiyatın yüksek tahmin edilmesinin sebebi oyun konsollarına gelen ekstra vergi. İşin kötüsü konsol çıkana kadar yeni vergiler de gelebilir.

• bende de rs300 direksiyon vardı. bu haber iyi oldu. sırf ps5 te çalışıp, çalışmayacağını bilmediğimden pedal seti ve vites aparatını almadım. durum iyice netleşsin yatırımımı ona göre yapacağım. birde ps4 te kullandığım arcade stick vardı. universal bir stick olduğundan çalıştırmak için cihazın üzerine ds4 bağlayarak ps4 ile eşleştirmem gerekiyor. eğer ps5 tede destek devam ederse ve bu cihaz üzerine ds4 ü bağlamak yeterli olursa çok iyi olur. bu sefer destek kısmını üreticiye bıraktılar sanırım. sonuçta ps3 ten ps4 e geçişteki mimari fark burada olmayacak. mantıklı olanda buydu.
  • 
Sayfa: önceki 14241425142614271428
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.