Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1420. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Bati-Wan_Kenobi , kaplan81 , onea54 , albatros86 Daha Az
4 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 11 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil1 iOS
5 sn
180.790
Cevap
1.518
Favori
9.821.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
26. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Demon's Souls remake gelse de oynasak...

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MuharremAylar -- 3 Ağustos 2020; 9:32:25 >
  • ClaymoreCountry C kullanıcısına yanıt
    çok teşekkürler mümkünse 4000 tl ve altı olmasını istiyorum zaten
  • Telefunken 49TU7540 49"
    Samsung UE43TU7000 43"
    Philips 50PUS7505/62 50'
    Regal 50R7520UA 50''

bu tv modellerini tavsiye edermisiniz hiç anlamam ama internette hep olumlu gördüm bu tvleri farklı tavsiyeleriniz varsa 4k ve altında almak isterim yoksa ps5 için 1080p de kalmak çok sorun olmaz mı
  • Ps5 illa alacağım diyorsan haliyle cihazdan tam anlamıyla faydalanman için 4k tv alman gerek hacı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • residentevil5 kullanıcısına yanıt
    Yazlık evimde Philips 50PUS7304 kullanıyorum. Kışlık evimde Sony 55XF9005 ikisini de tavsiye ederim.

Philips olanı 4400tl küsüre almıştım. Sony olanı 7200tl ikisinden de memnunum. Philips'i Film-Dizi izlemek için almıştım Ambilight ile harika bir deneyim yaşatıyor oyun deneyimim olmadı o konuda bir şey diyemicem. Sony TV'yi Hem şuan ki PS4 hemde gelecek PS5 için almıştım çok memnunum. Benim görüşüm TV biraz kişisel zevke giriyor gidip kendiniz bakmanız daha doğru olur. Ben bunları beğenip almışım sen belki farklı bir model görüp onu alacaksın.
  • SIE San Diego, MLB The Show serisini yapıyordu biliyorsunuz. MLB artık multiplatform olacak 2021'de. Bunun yanında Uncharted 5'i SIE San Diego'nun yapacağı yapacağı söyleniyor. Böylelikle Sony'nin artık 7 tane story-driven stüdyosu oldu.

Bunların yanında Housemarque, Bluepoint Games ve Leyou'nun Sony'e katılmasını bekliyorum. Supermassive Games de bir adaydı fakat onları Google satın alacak.
  • uncharted bitmedi mi hala :D benim işime gelir gerçi, severim de

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BekirTemel

uncharted bitmedi mi hala :D benim işime gelir gerçi, severim de
    Yok hocam bir Uncharted oyunu daha göreceğiz gibi. Ama Naughty Dog bu nesilde yeni IP ve TLOU 3 çıkaracak.
  • oe_king O kullanıcısına yanıt
    sakin ol reis. bizde burada çıkıp ilk çıkan konsolu almayın dedik. çokta cacık gerekçelerle milletin aklına girmeye çalışsalarda alacak arkadaşlarda şimdiden güle güle kullansın. Amma kardeşim argoya gerek yok. az sakin ol.
  • quote:

Orijinalden alıntı: residentevil5

Telefunken 49TU7540 49"
    Samsung UE43TU7000 43"
    Philips 50PUS7505/62 50'
    Regal 50R7520UA 50''

bu tv modellerini tavsiye edermisiniz hiç anlamam ama internette hep olumlu gördüm bu tvleri farklı tavsiyeleriniz varsa 4k ve altında almak isterim yoksa ps5 için 1080p de kalmak çok sorun olmaz mı
    monitör-tv tercihi için zaman ayırıp araştırma yapman lazım. burada sordum-öğrendim-karar verdim ile olacak iş değil malesef. ihtiyaçlarına göre araştırdıkça anlayacaksın.
    Misal; ilk 4k oyun ne zaman çıkacak ki; 4k alasın. bekle oyunlar çıkmaya başlasın bu arada başka üreticelerin tv leri piyasaya çıkar dicem; "şimdi aldın aldın yoksa sonra çok zam gelir diyollar. memleketin hali belli" ekibi üşüşür buraya

• BekirTemel B kullanıcısına yanıt
    Naughty Dog tarafında seri bitti.
    Yeni bi Uncharted gelirse ND değil başka Stüdyo yapcak, bu seferde ND kadar kaliteli olur mu o Sony için biraz riskli işte.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar psn e killzone verildimi

• quote:

Orijinalden alıntı: formw3

Ps5 illa alacağım diyorsan haliyle cihazdan tam anlamıyla faydalanman için 4k tv alman gerek hacı.
    Biraz daha görüntü netliği icin 4 k tv almaya gerek duymuyorum şahsen 1080 p tv de kullanacağim tabi önce testlere bakmak lazim 720p de pro kullananlar bile var suan

• Bende 1440 p monitör var o nasıl olacak 2k mı seçenekler de çıkacak

• Uncharted yaptıracağına yeni bir oyun yaptırsalar, ND in en sevdiğim oyunudur uncharted ama fazla uzaması da seriye zarar verir, hele ki başka bir firma yapacaksa bu risk demektir, aynı kalite iş ortaya çıkmayabilir.

Supermassive games i mutlaka alması lazımdı aslında, onların yaptığı türde exc lazım , Quantic Dream ile olan sözleşme bitti, artık bu firmadan hikayesi ön planda film gibi bir oyun gelmeyecek sanırım Türkçe exc olarak , bunun açığını Supermassive Games ile doldurmaları lazımdı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi volkimjj -- 3 Ağustos 2020; 14:4:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-02177D6B6

Yok hocam bir Uncharted oyunu daha göreceğiz gibi. Ama Naughty Dog bu nesilde yeni IP ve TLOU 3 çıkaracak.

Alıntıları Göster
    yeni bir yaklaşım ile unc güzel oalbilir, ilginç bir yapım bizi bekliyor sanırım, nd yapacağını yaptı zaten, yeni işlere yönelmeli, teşekkürler

@çikko beklentiyi bende düşürürüm ama belli olmaz, bakarsın güzel bir hikaye yada sistem kurarlar, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 14181419142014211422
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.