Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1419. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: nier , nier Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir - 16 Masaüstü1 Mobil
5 sn
180.801
Cevap
1.518
Favori
9.821.915
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • %99 sahte hocam konsol fiyatlari aşaği yukari böyle olacak zaten ben dijital 450€ standart 500€ bekliyorum. sadece bluray okuyucu 100€ fiyat fark ettirmaz. ds , kumanda ve kulaklık hepsi aynı fiyat 50€ olma ihtimali sıfır bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar 50 birime falan Dualsense alabiliyor Şaka gibi abey şaka gibi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ahh ahh ciktigi gibi full set çekerdim su fiyatlara orda olsam

• byvolcan kullanıcısına yanıt
    blueray farkı 20 dolarmış ama insanları dijitale yönlendirmek için ucuza satacaklarmış, dijitalde oyunlardan daha çok kazanıyorlarmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: byvolcan

%99 sahte hocam konsol fiyatlari aşaği yukari böyle olacak zaten ben dijital 450€ standart 500€ bekliyorum. sadece bluray okuyucu 100€ fiyat fark ettirmaz. ds , kumanda ve kulaklık hepsi aynı fiyat 50€ olma ihtimali sıfır bence
    Olabilir hocam gündem baya baya bu fiyat listesi ve sızıntı ile konuşulduğu için paylaşayım dedim. :)
    Ağustos 5 ila 11 Arası State of Play olacak gibi. Belki orada Resmi fiyatını öğrenebiliriz. Haliyle çıkışına 3-4 ay gibi bir süreç kaldı. Pre-Order açacaklar listeye göre gönderim derken bu Sony'e nefes aldırmayacak gibi duruyor. :)
    Üretim Bandı her ne kadar 10M ünite kadar ççıkarılmış olsada ilk etapta yetmeyecek.

Bende siz gibi düşünüyorum DualSense / Kumanda / Kulaklık fiyatları eşit görünüyor. Hayırlısı hayır bir duyurutarihi geleceğini düşünüyorum yada Yarından sonra bekleyip görelim artık. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SOLID SNAKE

@çikko ve @Raising Kratos hocam

"Konsollarda Limiti "Playstation" Belirler" sözünüze katılmıyorum.

Çünkü "Tüm Oyun Endüstrisinde limiti "PlayStation" Belirler"

Daha PC'ye God of War, The Last of Us Part II ve Uncharted 4 kalitesinde bir oyun gelmedi.

Kabus 22'yapımcısı bu gün yükledikleri videoda bile Naughty Dog'un normal bir yapımcı olmadığını ve en iyisi olduğunu belirtiyor The Last of Us Part II'nin teknolojileri ile.

çok önemli bir video. arkalarda kalıp dikkatlerden kaçmasın. 10:38" bayıldım

• "Onu gerçekten gidip almak varya sadi, çok zor oğlum onun developmenti, Şimdi bunu böyle aldıran adam, şunu anlatmak istiyor sana "Oğlum bak biz normal developer değiliz ha" demek istiyor adam sana"

Kadir Demirden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SOLID SNAKE -- 2 Ağustos 2020; 21:19:44 >
  • dark dragon kullanıcısına yanıt
    doğrudur hocam mantıklı bir hamle olur sony için ve bizim için
    win win durumu

• gerçekse digital edition fena bir fiyata gelmeyecek gibi vergi ve bayi karlarıyla beraber 6k diye ümit ediyorum kollar da 800 lira civarı olacak sanırım türkiyeye gelişinden belli bir süre sonra temiz 2. el alınabilir
  • Biraz önce googlede okudum sony play statıon için yeni patent almış yazıyordu
    Ps5 pro için olduğu yazıyordu cd siz daha güçlü buluttan oynanacak oyunlar için
    Şimdi baktım göremedim haberin linkini burada paylaşıcaktım yoksa
  • Kur yükseldikçe kalbime hançer saplanıyor yemin ederim. Ülkeye bak yaprak gibi oradan oraya savruluyoruz. Hayır konsolu aldın oyun alamıyorsun ki. Ben 3 senedir çıkar çıkmaz sadece Gow'u oynayabildim...
  • Aklıma Sinan Akkol geldi, silah gelişimindeki her biri farklı ayrı animasyonlar için kaç kişi kaç ay neler çekmiştir diye bu işin altından kalkan adamlara hayret ediyordu :)

Hayret etmemek mümkün değil tabi, sadece 3 - 4 yerde kullanılan bir mekanik için oyun sektörünün en iyi halat sistemini geliştiren ekibine ne söylesek az kalır, hani Naughty Dog'un bir üst seviyesi daha yok.

Geçen birisi brutal videosu çekmiş Part II'ye, bir tane düşmanı araba üzerinde haklıyor, düşman arabanın camında ters bir şekilde dururken, kafasından gelen kanlar arabanın camına bulaşıyor ve yere doğru akmaya başlıyor :)

Her şeyi düşünmek = Naughty Dog

• slm arkadaşlar olduda ps5 aldım diyelim elimde 1080p televizyonum var 4k 50hz televizyon satın alsam yeter mi 100hz ve üstü televizyonlar malum 6k dan başlıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi residentevil5 -- 2 Ağustos 2020; 22:43:55 >
  • dijital, bluray farkı tahmin ettiğim gibi, açıkçası almışken bluray alır yabancılar, bizde fiyata en az 500 lira bir fark edecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: residentevil5

slm arkadaşlar olduda ps5 aldım diyelim elimde 1080p televizyonum var 4k 50hz televizyon satın alsam yeter mi 100hz ve üstü televizyonlar malum 6k dan başlıyor
    4kk 60hz işinizi görür. Lakin güzel bi tv alın da keyfi çıksın.
  • 50 birim paraya ps5 kulaklık, 50 birim paraya dualsense, 50 birim paraya dualsense sarj kiti falan filan.

vay babam vay, vay babam vay....
  • residentevil5 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben

Grundig 49 gdu 7900 serisi 4k bir TV aldım.

2700 TL ye kasa kalitesi çok iyi değil ama paneli smart özellikleri çok iyi tatmin ediyor kesinlikle.Bende ışık sızması,panel açıklığı vs. Sorunları çıkmadı şansıma ama çoğu alınan TV lerde bu oluyor eğer 7k üstüne çıkıp üst segment TV almıyosanız tabi.

PS4 ve one x te akıyor cihaz tavsiye ederim.

• Konuyu yine birimciler basmış

• Vay be adamlar 50 birime ps5'in aksesuarlarını alıyor. Neyse ne diyorduk bizi kıskanıyorlar.

• O fiyat görseli 20 hazirandan. Ve uydurma olduğu açıklandı amazon tarafından.

• 
Sayfa: önceki 14171418141914201421
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.