Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1405. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Roronoa Zoro , webster21 Daha Az
2 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 5 Misafir - 5 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
180.715
Cevap
1.518
Favori
9.814.218
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
348 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
55. Sırada  bugün en iyi #2
Sayfa: önceki 14031404140514061407
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynen öyle ilk gün videosu gelir hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • WhyNot? kullanıcısına yanıt
    2 gün sonra birisi sponsorluk adı altında konsol gönderse kesin alın der. Youtuberları bilir kişi diye çok azını kabul etmek lazım. Mesut çevik'te onlardan birisi değil.
  • Mesut Çevik te istenmeyen adam olmuş niyeyse. Adam almayın ya da konsol kötüdür demiyor ki; çıkar çıkmaz almanız için sebep yok diyor. Ha senin nakit paran vardır. küt diye alacak durumun vardır O ayrı. Genel alım gücünü düşünerek tavsiye de bulunuyor. adamın youtube kanalı var. tabi ki alacaklar için kutu açılışı yapacak. Bu işten para kazanıyor.
    Adama bu kadar laf çakıyorsunuz da konsol çıkınca almayı gerektirecek bir kaç oyun saysanıza bana
    konsolu aldın aldın sonradan fiyatı çok uçuyor diyollar dışında "oyun" söylerseniz, öğrenmek isteriz. Ha oyunsuzluk konusunda xbox da farklı değil. Çıkar çıkmaz gelen haloyu al mevcut platformda oyna. paran cebinde kalsın

Zengin çok herhalde burada. çıkar çıkmaz paraları yapıştıracaksınız. Helal

• ceyhun erdem C kullanıcısına yanıt
    Bugün alma bekle olayı ancak ekonomisi düzgün, fiyat artışları dengesiz olmayan ülkeler için geçerlidir.

Çıkışında 1700 civarı olan PS4 Pro 4k-5k seviyelerinde şuan. Yarın bu konsol 5k'dan çıksa ve 1 sene beklesen 6 - 7k olmayacağına garanti verebiliyor musun?

Mesut Çevik önce video çektiği ülkeyi ve o ülkenin ekonomisini öğrensin bence. Kendisinin tuzu kuru, 2 3 sene sonra istese de alır, yarın da alır.

Bence almayı düşünenler ilk fırsatta almalı.
    Tabi haklı çıkar çıkmaz almayın, önce fiyatın 2-3 katına çıkmasını bekleyin öyle alın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    sen olayı çok yanlış anlamışın hocam fiyat artışı dışında yeni çıkacak tüm oyunları yüksek fps veya yüksek çözünürlük daha iyi grafiklerler ile oynuyaz. ghost of tsushima oynadim 1800p de ağlıyor konsol sal beni diyor. mecbur 1080p ye aldım oynadim. 4k tv var 4k oyun oyniyamiyoruz sırf bunun için bile ps5 alınır.

zenginlik olayina gelince tamam konsollar pahali ama şimdi alamıyan 2sene sonra hiç alamiyacak malesef.....

• ben cyberpunk oyunu için ps5i beklicem. oyunu önsipariş verdim ama sırf yüksek kalitede oynamak için ps5i bekleyeceğim. o yüzden ilk gün alıcam konsolu trden almaya karar verirsem.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 31 Temmuz 2020; 20:19:47 >
  • 2 sene sonra hiç alamayacak lafı çıktı bir de, niye alamasın? Atıyorum 5 bini verdikten sonra bin lira daha veririm ne olacak.

Ps5 iki bin lira olsa yine almayacağım, bir sene sonra alacağım. Ps4 ü çıkar çıkmaz almıştım, en az bir senem boşa gitmişti, oyun yoktu, ps3 de bf 4 fifa 14, last of us oynuyorduk, ps4 e geçtik yine 1 sene aynısını oynadık. O yüzden yeni nesil için en az 1 sene bekleyeceğim,aynı hatayı ikinci kez yapmam.

• Mesut Çevik haklı, konsollar çıkışlarında hem oynanacak yeni oyun sunamıyorlar hem de tasarım hataları oluyor. PS4Pro sonradan çıkmasına rağmen, onun bile, üretim dönemleri arasında fark var. Konsolu hemen alacak paranız varsa da ilgili fiyat kadar döviz alın,bir sene sonra zaten paranız değer kaybetmeden alırsınız. Nakit yoksa, her ay döviz alınarak para biriktirilirse de zamanı geldiğinde rahatlıkla satın alınabilir. Ben henüz Xbox mı PS5 mi alacağıma karar vermedim ama satın alma işini bu yöntemle yapacağım.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • eh herkes yine terara düşmüş. konsol fiyatları uçacak kaçacak. yeni çıkacak bir tane oyun söyleyen yok
    hak veriyorum. yüksek çözünürlükte oyun oynaması daha zevklidir. Halo içinde aynı örneği veriyorlar.
    sizler azınlıksınız hocam. bunun öğrencisi var, dar gelirlisi var. parasının kıymetini bilen adam tutup 4k oyun oynayacağım diye konsol değiştirmez. uyanın artık.
    Belki de burada herkes klavye zengini
    Ya Mesut Çevik'in fake hesabısın ya da oyun sektöründen hiçbir şey anladığın yok.

Yeni nesil geliyor. Bu ne demek? PS4 ve Xbox One X'e artık oyun yok demek, son oyunlar demek.

Sen istiyorsan yeni oyunları, alacaksın yeni konsol demek. Mantığı kafana oturdu mu? Oturduysa devam edelim.

Yeni nesilde oyun oynamak istiyorsan er ya da geç o konsolları alacaksın ya da yeni nesil bir pc dizeceksen. Sürekli fiyatların yükseldiği bir ülkede ne kadar erken alırsan o kadar kardasındır.

Oturdu mu mantığı? Oturmadıysa daha iyi anlatamam. Mesut abine söyle, işine gelirse o anlatsın.
  • geriye uyumluluk konusunda sadece dvd ile mi uyumluluk olacak arkadaşler bir bilgisi olan var mı? şuan psn'de bir ton oyunum var. Bu oyunları ps5'tede oynayabilecek miyiz?

• ukalalık zirve maşallah. ama hala yeni oyun sayamıyor
  • volkimjj V kullanıcısına yanıt
    2 sene sonra hiç alamiyacak derken konsol pahali dahada pahalanacak demek istesim. yoksa dediğin gibi 5i veren 6yıda verir.
    ps5 de ps4 zamani gibi oyunsuzluk olmuyacak son 6 ayda çıkan oyunlar bile uzun süre götürür yeni çıkacaklarda artısı olur..

ac valhalla ve cyberpunk ile açılışı yapacam ben

Bana ukala diyenin yorumları görmesek.

Yeni nesilde GoW, LoU, Demons Soul vs tonla güzel oyunu oynamak için Ps5 alınır. Bu oyunlar er ya da geç gelecek. Fakir adam bugün alamıyorsa 2 sene sonra da alamaz. Yapacak bir şey yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Dağılın

geriye uyumluluk konusunda sadece dvd ile mi uyumluluk olacak arkadaşler bir bilgisi olan var mı? şuan psn'de bir ton oyunum var. Bu oyunları ps5'tede oynayabilecek miyiz?
    dijital olacak hocam

Xbox Series X ve PS5 için onlarca yeni oyun tanıtıldı. Tanıtılmayan da onlarca oyun var. Zaten bu tarihten sonra mevcut nesile çıkan oyunlar yeni nesilde de çalışacak. "Yeni nesilde oyun olmayacak" goygoyunuz baydı.

• Gt7 ve deamon souls için alırım. Geçen nesil en çok bloodborne, gow, uncharted , gt sport beğendim ex lerden. Çok oynadığım bir online oyunda çıkıştan itibaren geriye uyumlulukla desteklenecek. Ama elimdeki direksiyonla kulaklık çalışmayacaksa ki genel yorumlar çalışacağı yönünde ama resmi bilgi yok; o zaman maalesef alamam. Pc düşünürüm. Fiyatta bence döviz uçmazsa 6000 civarlarında olur digital versiyon için.

• ygrkmklnc kullanıcısına yanıt
    Doğru zaten Çıkan oyunlar yeni nesildede çalışacak.
  • Sony bana kalırsa ilk aşamada gayet mantıklı her kesime hitap eden oyunlar duyurdu.

Ps4'ün Bloodborne'u neyse, Ps5'inde Demon's Souls'u o olacak.

Spider-Man Miles Morales örnek veriyorum 6 - 7 saat sürsün, yine bu oyun için konsol alacak, "oyuncu" bile olmayan insanlar mevcut.

Gran Turismo 7, yıllardır süregelen efsane bir pist yarış oyununun yeni nesil devam halkası, araba yarışlarını sevenler için muhteşem bir seçenek olacak.

Animasyon seven yetişkinler için, çocuklara da hitap edebilen kaliteli bir animasyon çizgi filminin oyuna uyarlanmış hali gibi duran Ratchet & Clank: Rift Apart var ki, bu türde, bu seviyede pek oyun yok sektörde.

Yine keza grafik ve animasyon hastalarını gayet tatmin edecek, Ps5'in gücünü arkasına almış, oturaklı bir yeni nesil Aksiyon/Macera oyunu Horizon: Forbidden West gibi büyük bir proje var karşımızda

Bunlar ilk 1 - 2 yıl içinde gelecek projeler ve hepsi gayet tutarlı, eli yüzü düzgün yeni nesil özel oyunlar.

Ek olarak, daha konsol tarafında Sony'le anlaşmalı büyük firmaların büyük oyunlarından bahsetmiyorum.

Kaldı ki Sony daha son kozunu kullanmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Press a Key -- 31 Temmuz 2020; 21:36:31 >

• 
Sayfa: önceki 14031404140514061407
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.