Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1392. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: akt02 , akt02 , ysn61 , AzuLA Daha Az
4 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 20 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü4 Mobil1 iOS
5 sn
180.800
Cevap
1.518
Favori
9.821.795
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #11
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam şikayet sistemi neden var o zaman, ben 10 civarı mesaj şikayet etmişimdir 23 temmuzdan beri daha dün bakıldı bunlara ama kimse ceza almamış. boşa mı kullanıyoruz?

yan hesabıyla gelip trollük yapanı şikayet ediyoruz konuda 4-5 kişi de söylüyor kim olduğunu şikayet'e kesin kanıt gerekiyor diye cevap geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi b0Ni -- 29 Temmuz 2020; 14:44:20 >
  • aarda kullanıcısına yanıt
    Konuya Halo meme atsan hemen ban yersin ama. Tüm dünyada gündem olan ve yapılan bir şeyi burada sırf komik ve gündem diye konuşsan ceza yersin. Ama şu Mutlak Sıfır gibi insanları tahrik edenlere gram ceza verilmiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cheryl Mason -- 29 Temmuz 2020; 14:46:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cheryl Mason

Konuya Halo meme atsan hemen ban yersin ama. Tüm dünyada gündem olan ve yapılan bir şeyi burada sırf komik ve gündem diye konuşsan ceza yersin. Ama şu Mutlak Sıfır gibi insanları tahrik edenlere gram ceza verilmiyor.
    Valla anlamafim hocam,oyle bir sizofrenler ki konuyu gelip bulandiriyolar sonra bize konuyu bulandirmayin yaziyorlar muthis kafa

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben coktan blokladim gectim ama yine goruyorum ki konuyu karistirmis. Bu adama sınırsız bolum uzaklastirmasi lazim.

Ote yandan PS5 fiyati icin iyimser dusunenlerdendim ama artik dovizin bu gidisati devam ederse fiyat ongormek pek mumkun olmayacak gibi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir Önceki Playstaion Tanıtımını İlk kez Tam tarih veren olarak (ne avrupada ne başka yerde duyurulmadan ) Yeni Tanıtım Duyuru Tarihini Ptesi veya Salı olacağını Duyuruyorum

• b0Ni kullanıcısına yanıt
    400 dolarda zor gibi geldi bana 450-500 arasında bekliyorum hatta bütün bu fiyat tantanası 50 dolar için olabilir.
  • Muhtemelen DirectML kullanacaklar. Geçen sene bunun örneği verilmişti hatta. Radeon VII kartında iyi sonuçlar almıştı developerlar ama daha resmi olarak kullanılmadı hiç. Belki yeni konsollarla beraber kullanılır.

Ancak şuda var, patent denildiği için belki de Sony'nin kendine özel bir şeyde olabilir. Bekleyip görmek lazım.
  • https://www.psu.com/news/sonys-san-diego-visual-arts-studio-hiring-for-aaa-3rd-person-action-adventure-game-reveals-job-listing/

Sony'nin San Diego Görsel Sanatlar Stüdyosu AAA 3. Kişi Aksiyon / Macera Oyunu için İşe Alımlar yapiyormuş yeni ıp ex hayirli olsun diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: mg3

https://www.psu.com/news/sonys-san-diego-visual-arts-studio-hiring-for-aaa-3rd-person-action-adventure-game-reveals-job-listing/

Sony'nin San Diego Görsel Sanatlar Stüdyosu AAA 3. Kişi Aksiyon / Macera Oyunu için İşe Alımlar yapiyormuş yeni ıp ex hayirli olsun diyelim.
    MLB'yi yapan stüdyo bu. Yıllardır hep spor oyunu geliştirdiler. Bakalım TPS oyunları nasıl olacak. MLB baya beğenilen bir seri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-02177D6B6 -- 29 Temmuz 2020; 14:13:40 >

• millet alamayacağı konsolları ölümüne savunur olmuş, alacak olanlarda muhtemelen babasının parasıyla falandır. sapıtmışsınız gerçekten
  • 
Sayfa: önceki 13901391139213931394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.