Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1376. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir (2 Mobil) - 14 Masaüstü2 Mobil2 Android
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.759
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Reisss oyun ığıl ığıl akıyo resmen. Beğenmemek elde değil. O siyah küçük tüylü pıtırcıklar uvvvvv yirim ben onları.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keşkee hocam banada sarmasın diye admaa yazmadım. Ps5 hakkında haber almak için geliyorum konugu kirletiyorlar.

• Yanlış demeyelim de siz bence eksik bilgi vermişsiniz hocam, kusura bakmayın. Microsoft Xbox One X e desteğini yeni kesmiyor ki, adamlar en son özel oyunlarını ne zaman çıkarttı bir bakmak lazım. Ondan sonra bir destek gelmediyse, destek o tarihte bitmiştir.

Halo da lütfen gelmiş gibi duruyor. Daha 20 gün önce eski nesile desteğin güzel olduğunu savunanlarin, simdi çokta önemli değil demek bence biraz samimiyetsiz. O yüzden siz ne kadar ispat koyarsanız koyun ortaya, bu üyeler inanmayacaklar.

• Evet bunu konuşalım bu sevimli tatlış yaratığı konuşalım. poster yap odana as baktıkça neşen yerine gelsin Emeği geçenlere teşekkürler böylesine bi karakteri oyun dünyasına kazandırdıkları için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizimkileri üretim hattında yakalamışlar :))
    Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

• quote:

Orijinalden alıntı: tospik

Bizimkileri üretim hattında yakalamışlar :))

Burdan Kapakların Kolayca değişeceği anlaşılıyor Pratik Buda Özel sürümlere olan ihtiyacı azaltacak

• Hideo kojima Yeni bir korku oyunu üzerinde çalıştığı söyleniyor.Görseldeki oyun Gerçek olsa sanırım oynamam zor olurdu..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zooe -- 27 Temmuz 2020; 21:34:43 >
  • Hocam işte doğru diyorsunda, adamların yaptıkları açıklama tutarlı değil, sözlerinin arkasında durmamayı kendilerine vizyon belirlemişler gibi bir durum var ortada :)

Zaten destek vermiyorlar lakin, "Destek vereceğiz deyip" hâla olması gereken desteği verememekte ayrı bir vahim geliyor bana :)

• Ah be hocam içimizde yaradır bu oyun. Bir demo koskoca oyun dünyasında korku oyunlarına yön verdi ya şaka gibi kim bilir cikarabilselerdi nasıl bir şaheser olacaktı. Umarim ps5 te bı del toro - kojima işbirliği goruruz

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Haber yeni hocam

• Skayn kullanıcısına yanıt
    ilk zamanlarda aldın aldın, yoksa ona da çökecekler muhtemelen, ekstra vergi, gümrükten sokmazlar vs. ayar çekerler bir şekilde

• Adamlar neredeyse 1-1,5 yıl önce Xbox One X'e desteğini kesti. Şu konsola bunca parayı verip, üstüne hala bu markayı savunmaları bana abes geliyor.

Sen yine insaflı açıklamışsın, durum aslında daha kötü...

• Aynen, Kena Bridge of Spirits harika olmuş. Kaliteli oyun nasıl olur, onun dersini vermişler. İnanılmaz beğendim.
  • Ne haberi hocam pt bu işte iptal edilen silent hills in demosundan bu görüntü . 2014 muydu 2015 mi ne çıkışı, kojimayla konami kavga edince iptal ettiler.

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiiya

Ne haberi hocam pt bu işte iptal edilen silent hills in demosundan bu görüntü . 2014 muydu 2015 mi ne çıkışı, kojimayla konami kavga edince iptal ettiler.
    https://comicbook.com/gaming/amp/news/hideo-kojima-junji-ito-horror-game-silent-hills-ps5-playstation/?__twitter_impression=true

• hocam korku oyunlarını ve filmlerini sevmeme rağmen, pt demosunu bitirene kadar akla karayı seçtim :) insanın ruhu daralıyor, ter basıyor, hep arkanda biri varmış gibi bir his yaratıyor. yeni oyunda bu atmosferde olursa oynaması baya zor olur.
  • Konsola %50 vergiyi kimler koyuyor? Mecburen konu siyasete geliyor. Tek eğlencemiz oyun konsollarıydı. Ona bile göz diktiler.

• lllmag07 kullanıcısına yanıt
    Ben Medium Veya Kojima yaparsa Kulaklıkla gece denemek istiyorum.. Dolby Atmos ile Arkama bile bakmadan kaçarım heralde 🤣🤣🤣🤣

• Tamam işte hocam P.T. , o görsel de pt nin görseli temsili koymuşlar. Yapacağı oyun değil yani 5-6 yıl önce yaptığı demonun görseli senin attigin görsel. Oynamadiysan o zaman artık oynama sansin yok zaten o demoyu ama görmesinden izlemeni tavsiye ederim efsane bir demoydu. You tube silent hills P.t. yazarsan bulabilirsin. İzle mutlaka iliklerinde hissedersin korkuyu

• Haber yeni ama görsel P.T. demosuna ait.

Bu arada P.T. için sektöre yön verdi denemez, o da Condemned ve Penumbra gibi oyunlardan esinlenmiş bir yapım, ancak oyunun arkasında Kojima olunca çok daha fazla ses getirdi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 27 Temmuz 2020; 21:33:46 >
  • 
Sayfa: önceki 13741375137613771378
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.