Şimdi Ara

Playstation 5 | PS5 Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1370. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: zaomss Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 18 Misafir - 19 Masaüstü
5 sn
180.823
Cevap
1.520
Favori
9.823.695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
349 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
50. Sırada  bugün en iyi #5
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Disk sürücüsüz model 500 dolardan fazla olmaz değil mi? Hangi konsolu alacağıma çıkışta karar vereceğim ama konsol için 500 dolar ayırmak yeter mi sizce? Pilot bir tanıdıktan rica edeceğim. Blu ray hiç kullanmadığım için PS alırsam disk sürücüsüz tercih edeceğim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ps now'la alakalı bir bilgi var mı? türkiye'de açılacak mı arkadaşlar?
  • ps5 parasını altına koyan var mı ? hadi iyisiniz, ilk psn plusunuz da bedeveye gelecek gibi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Horizon Forbidden West | PS5

• Açıkçası fiyatların yüksekliğinden bahsederken siyaseti katmak çok da anormal değil. Fiyatlarının bu halde olmasının ve insanlarımızın bir kere geldiği dünyada heveslendiği eğlence ürünlerine ulaşamamasının sebebi tamamen ekonomi. Küfür falan olmaz tabi. Hakaret suçtur her şeyden önce.
  • oytunjo kullanıcısına yanıt
    500$ yeter bence hocam. 399$'dan çıkacağını düşünüyorum konsolların. Hadi 100$ daha ekleyelim, 499$ olsun, daha fazlasına oyuncular tepki verir, hatta emin olun 499$'a bile tepki veren değişik tipler türeyecektir. Fazlası Microsoft ve Sony için yürek ister.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • SAVIAR kullanıcısına yanıt
    Hizmet değil hocam. Geriye uyumluluk diyorum. Yanlış anladın sanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Lord Melkor kullanıcısına yanıt
    Yok anlamadım hocam. Sony’nin eski nesillerde çıkan oyunları PS Now benzeri bir hizmetle sunacağını düşünüyorum. Doğrudan satışa sunmayacaktır eski oyunları.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Press a Key

500$ yeter bence hocam. 399$'dan çıkacağını düşünüyorum konsolların. Hadi 100$ daha ekleyelim, 499$ olsun, daha fazlasına oyuncular tepki verir, hatta emin olun 499$'a bile tepki veren değişik tipler türeyecektir. Fazlası Microsoft ve Sony için yürek ister.
    Ben 499 dolar diye düşünüyorum, disksiz olan da 469 dolar gibi ama işte SSD falan olunca içinde acaba mı dedirtiyor hep.

Elde 1650li laptop var, 16 gb ram falan ya bunu satıp 5-6 bin ekleyip sağlam bir PC toplayacağım ya da yanına konsol ekleyeceğim. Muhtemelen konsol ekleyeceğim gibi duruyor. Bu bilgisayarda birçok oyun çalışıyor, işte masaüstünde monitörle rahat hareket avantajı var o önemli. Geçen hafta PC topluyordum az daha, vazgeçtim. Acayip bir fırsat gelmedikçe konsolları bekleyeceğim gibi.

Kardeşlik olayını kapatmazlarsa yurtdışı sitelerden falan oyun alınıp idare edilebilir yeni nesilde de. Umarım dokunmazlar kardeşlik işine.

• oytunjo kullanıcısına yanıt
    Eğer Özel oyun takıntınız yoksa canavar bir PC alın yolunuza bakın. Laptop ile bu işler pek olmuyor bana kalırsa.

Öte yandan, Ps5 alırsan seni 7 - 8 yıl götürür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 13681369137013711372
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.