Şimdi Ara

PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu | (1306. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oguz707 , Zeljko Obradovic , encuni Daha Az
3 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 12 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü2 Mobil
5 sn
180.215
Cevap
1.507
Favori
9.778.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
346 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
77. Sırada  bugün en iyi #3
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler kıymetini daha iyi anladım. En iyi oyunlar kesinlikle Playstation çatısı altında
    PlayStation 5 / Pro | ANA KONU | En İyi Oyun Platformu |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Microsoft hala akıllanmamış anlaşılan :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dark Saga

Halen Halo yeni bir ip ile gelin artık,farklı bişey yapın.
    sanki ps4 çıkış oyunu killzone shadow fall bile daha iyi gözüküyodu. bu gidişle konsol aldıracak oyun göstermeyecekler gibi. şimdiye kadar sadece hellblade in 2. oyunu ilgimi çekti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alpererez -- 23 Temmuz 2020; 19:47:37 >
  • stalker 2 Ps5 e gelecek

• Öyle hocam hani hiçbir yenilik yok mevcut konsol da oynanıyor gibiydi.
  • Bu Medium PS5'e de gelecek sanırım, console launch exc olarak duyurdular.
  • melkor23 kullanıcısına yanıt
    aynen medium ve crossfire hoşuma gitti. umarım timed exclusive dir. xbox almayacak olursam ps5te oynarım. öbür türlü pcden oynicaz artık.

• PS5 sunumu da öyle muhteşem bir sunum değildi ancak daha doyurucuydu. Ben bu nesil PS5 alacağım kesinleşti.

• Geçmiş olsun. Microsoft tan adam olmaz. O cihazda tetris oynasınlar. Beni tek çeken oyun Ori. Gerisi boş.

Sony GOW un teaser ini verse ezer geçer. 😁

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KenanK89 -- 23 Temmuz 2020; 19:59:35 >
  • dost kayaoğlu muhteşem ya, akşamın özetini yaptı "yine bi b.k yoktu bu sunumda da" dedi çat kapadı.

Mediumda mı ps5 e gelecekmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Persona_6 -- 23 Temmuz 2020; 19:0:20 >
  • Favori oyunum 8K120FPS Tetris.
  • medyum ps5 e gelecek sanırım ilgimi çeken bir oyun değildi ama ilgililere duyurulur sunum ise koca bir balondu
  • Sony e özrümü iletiyorum.Son sunumu kötü demiştim taki xbox ı görene kadar.Sony sunumu bunun yanında über muhteşem kalır.Adamlar gamepass için sunum yapmış.
  • Microsoft’un bu nesildeki taktığı belli oldu yapım maliyeti ucuz olsun çok olsun :))
    Adam akıllı oyun göremedik resmen. Olanlar da time exc. olarak geliyor. 2-3 ay sonra ps5’te oynariz o oyunları :))

• Halo Infinite görsel olarak büyük çuvalladı yalnız, kaçtı bu XSX'in tflops'u? Konsolun gücünün bir önemi olmadığını, önemli olanın işini iyi yapan insanlar olduğunu Last of Us 2 çok net bir şekilde kanıtladı. İki oyun arasında bariz nesil farkı var, yeni nesilde de en iyi görselleri PS5'de göreceğiz, şüphesiz.

Medium, Xbox ve PC'ye özel olsa, tanıtımda console exc olarak duyurulurdu ancak console launch exc olarak gösterildi, PS5'e geleceği belli oldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi melkor23 -- 23 Temmuz 2020; 20:6:4 >
  • Xbox'ın bir şeyler yapmasını isterim iyi oyun görmek isterim ama adamlar çok beceriksiz ellerine habire iyi sunum yapma fırsatı geçip hiç bir şey vermiyorlar adam akıllı.
  • Nathan Drake en tepede en büyüğü olmalıydı.

• jiraiiya kullanıcısına yanıt
    Hocam Last of Us 3 ün Final Part olarak Ps5 nesil sonuna doğru geleceğini düşünüyorum zaten muhtemelen ama Uncharted’dan hiç umudum yok galba Naughty Dog uncharted’dan sıkıldı

• quote:

Orijinalden alıntı: KenanK89

Geçmiş olsun. Microsoft tan adam olmaz. O cihazda tetris oynasınlar. Beni tek çeken oyun Ori. Gerisi boş.

Sony GOW un teaser ini verse ezer geçer. 😁
    Cory Barlog çıksa 2 işareti yapsa zaten nesil biter , ki bence de bitti geçmiş olsun. Bugunün galibi Sony dir

• 
Sayfa: önceki 13041305130613071308
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.